Сонник: зґвалтування уві сні

Кошмарні сновидіння, які нам іноді доводиться бачити, залишають досить неприємні відчуття. А часом побачене уві сні зовсім неможливо відрізнити від реальності, що приводить до ще більших страхам по пробудженні.

Зґвалтування навіть уві сні лякає і залишає тривожне післясмак. Щоб зрозуміти, до чого сниться зґвалтування і як будувати своє життя далі, необхідно провести детальний аналіз і зрозуміти глибинний сенс всіх символів. Будь-яке зґвалтування, як каже Сонник мандрівника, це символ влади і авторитаризму.

Перш ніж розпочати аналіз, вам, по-перше, варто заспокоїтися, так як цей сон не трактується в прямому сенсі, сни – це метафори, за допомогою яких спілкується з вами підсвідомість. По-друге, потрібно згадати сон детально, як би неприємно це не було, для того щоб не упустити важливих нюансів.

 • Ваша роль у баченні.
 • Обставини даної ситуації.
 • Ваші емоції від пережитого.

Ваша роль у видінні

У цьому баченні у вас може бути три основні ролі:

 • Жертва.
 • Ґвалтівник.
 • Сторонній спостерігач.

Якщо вам приснилося, що ви жертва і ґвалтують вас, значить, ви авторитетна і впливова людина у своїх колах. Головне – не перегніть палицю, використовуючи цей вплив, тому що люди готові йти за вами, куди б ви не сказали. Пам’ятайте, що ви несете відповідальність за чужі долі.

 • Якщо уві сні вас ґвалтував чоловік, то таке бачення обіцяє вам порозуміння та гармонію.
 • Якщо це був ваш начальник, значить, він ставиться до вас з особливою повагою.
 • Якщо незнайомець, то ваша позиція і авторитет непохитні.
 • Якщо родич, то чекайте сварок в сім’ї або непорозуміння з родичами чоловіка.
 • Якщо друзі чоловіка, то значить, вони відчувають до вас інтерес, а можливо, хтось із них захопився вами.

Якщо приснилося, що ґвалтівник ви, то це означає, що ви занадто тисніть на оточуючих вас людей. Деколи ви нав’язуєте їм свою точку зору або свою думку, при цьому не піклуючись про їх почуття. Вам пора почати думати не лише про свій комфорт, але і про комфорт оточуючих вас людей.

Якщо уві сні ви ґвалтуєте своїх підлеглих, то значить, пора послабити хватку і надати їм більше свободи. Делегуйте свої повноваження – таким чином ви підвищите самостійність і відповідальність своїх працівників.

Якщо ви нападаєте на свою дружину, значить, можливі конфлікти в сім’ї. Спробуйте виявляти більше поваги до своєї другої половинки і почніть виконувати її бажання і враховувати потреби. Якщо уві сні ви мучите своїх друзів, значить, ви перестали їх чути. Вам пора навчитися звертати увагу на те, що вони вам говорять або про що вас просять. Це поліпшить ваші стосунки і підвищить ступінь довіри до вас.

Бути в сні випадковим спостерігачем зґвалтування означає, що ви практично не включається в життя оточуючих вас людей. Пора ставати більш активним, інакше ваша поведінка може привести до особистісної стагнації.

Обставини ситуації і ваші емоції

Якщо вам сниться зґвалтування по телевізору, то всі проблеми обійдуть вас стороною. Головне – не грайте з долею, так як будь-яка біла смуга може з легкістю перетворитися на чорну. Якщо вам приснилося, як за вікном на когось напали і ви чули крики, значить, хтось розкриє ваш секрет. Але розголошення цієї таємниці ніяк не вплине на ваше благополуччя.

Зґвалтування у вас вдома сниться до сприятливих стосунків у сім’ї. Вас чекає благополуччя, а також просування вашого чоловіка по кар’єрних сходах. Якщо вам сниться зґвалтування, яке відбувалося на вулиці, то таке бачення обіцяє вам приємне знайомство. Чоловік, якого ви зустрінете, стане вам гарною опорою в усіх ваших справах.

Якщо у сні напали на когось з ваших знайомих, то їх чекає велика удача. Треба сказати, що до їх успіху в чому будете причетні і ви. Якщо ви опинилися в клубі садомазохістів і дивні втіхи відбуваються саме там, значить, вас чекає інтрижка на роботі. Але пам’ятайте, що службові романи найчастіше мають тенденцію закінчуватися, так і не розпочавшись.

Якщо у сні ви, будучи жертвою, намагалася кричати, але не могли, і з відкритого рота виривалися лише здавлені звуки, значить, вам варто висловитися. За довгий час у вас накопичилося безліч переживань, які не дають вам спокійно йти далі. Поділіться своїми почуттями з близькою людиною, і вам стане легше.

Тікати в баченні від переслідувача – до спроби втекти від своїх страхів. Вам варто зустрітися з тим, чого ви боїтеся, це зробить вас набагато сильніше, ніж зараз. А якщо ви, навпаки, гналися за жертвою, значить, ви занадто часто звертаєтеся до свого минулого. Не варто шукати у вчорашньому дні радість або щастя, спробуйте жити сьогоденням, це подарує вам більше щирих емоцій та переживань.

Бути жертвою в баченні і відчувати непідробний страх – до серйозних змін у вашому житті. Ви будете здивовані тим, як швидко буде змінюватися ваше життя. Якщо, будучи жертвою, ви сердилися й пручалися, значить, в реальності ви людина, здатна захистити свої інтереси у що б то не стало. Іноді проявляйте гнучкість і зговірливість в переговорах з опонентами, це дозволить вам завжди бути на висоті.

А от отримувати задоволення в ролі жертви означає, що незабаром ви зустрінете пристрасного молодої людини. Ваше тривале спілкування, швидше за все, переросте в любовний зв’язок. Якщо вам сподобалося ґвалтувати, значить, в реальності вам потрібно намагатися тримати свої емоції під контролем. В несподіваний для вас момент ви можете зірватися і впасти в лють.

А от якщо ви відчуваєте страх і огиду до себе, значить, вам пора зайнятися тим, що вам дійсно подобається. Не варто мучити і мучити себе, роблячи те, що вам не по душі. Також зґвалтування, поєднане зі страхом, Осінній сонник вважає провісником великих змін.

Отже, якщо вам сниться зґвалтування, не лякайтеся. Цей сон пророкує за великим рахунком лише хороше. Довіряйте своїй долі і собі, і тоді все у вашому житті складеться сприятливо.

Автор: Дарина Потыкан

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ