Значення імені Клара (Кларисса) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Значення імені Клара (Кларисса) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Що означає ім’я Клара (Кларисса) – «світла», «прозора», «чиста».

Походження імені Клара (Кларисса): латинське.

Душевні якості Кларочки роблять її улюбленицею в будь-якій компанії. Вона Клара працює заради прибутку, а у вільний час займається яким-небудь хобі для душі. Ця дівчина – натхненниця чоловіка і близький друг своїх дітей.

Скорочене ім’я: Кларуся, Лара.

Яке по батькові підходить до імені: Дмитрівна, Олександрівна Олегівна.

Ім’я «Клара» на англійській мові (переклад) – Clare, Claire (Клер), німецькою мовою: Klara, Clara, на італійській мові: Chiara (Кьяра), французькою мовою: Claire (Клер).

Значення імені для дівчинки

Раннє дитинство: В дитинстві Клара справляє враження серйозної і вдумливої дівчинки, З самим серйозним виглядом вона буде робити навіть самі звичайні і прості речі, наприклад зав’язувати шнурки на черевиках. Клара у всьому слухається батьків і добре вчиться, тому не доставляє ніяких турбот.

Підліток: Характер у Клари доброзичливий, поступливий, до неї тягнуться люди, так як знаходять у ній гарного співрозмовника і чудового товариша. Тому у Клари як у школі, так і в студентські роки завжди величезна безліч подруг і знайомих, Відмінною рисою власниць цього імені є те, що вони неболтливы. Завдяки цьому Клара здатна тихо, спокійно вислухати співрозмовника, дати можливість вилити свою душу.

Сама ж Клара ніколи не буде набридати зі своїми турботами, так як вважає, що відверто розмовляти можна тільки з дуже близькими і рідними людьми. Клара прагне отримати таке вища освіта і вибирає таку спеціальність, яка допоможе їй бути впевненою у завтрашньому дні.

Доросла: З Клари виходить непоганий працівник, все одно на першому місці у неї завжди будуть стояти сім’я і дім. Часто Клари обирають професію педагога, інженера, лікаря, продавця. Дівчина, названа Кларою, – трудівниця і молчунья, що володіє цілющим даром “поправляти” чужі долі. До неї тягнуться друзі і подруги – нещасні закохані, жертви фінансових “пірамід”, просто обдурені або заплуталися люди. І всім Кларочка дасть розумну пораду, а якщо вдасться – і допоможе.

Характер ім’я Клара

Позитивна характеристика імені: Клара відрізняється життєрадісністю, оптимізмом, нестандартним мисленням, широким кругозором, інтуїцією. Ім’я Клара дарує здатність моментально відокремлювати головне від приватних деталей. У дівчини розвинені уява і мрійливість, вона добра і чуйна, не може довго носити в собі образи і злі думки, вміє вибачати людські недоліки. Дівчина з цим ім’ям не балакуча, вона вважає за краще більше слухати, ніж говорити. Така небалакучість робить її поведінка досить стриманим.

Негативна характеристика імені: Бути може, зовнішній спокій і мовчазність дівчата роблять її непомітною у своїй компанії, а тому часто вона прагне заповнити недолік уваги спілкуванням з людьми більш високих кіл. В результаті у Кларочки виробляється невірна оцінка своєї значущості. Клара вразливе, легко ранима, але дуже терпляче переносить життєві негаразди, вбачаючи в них знак деякої обраності.

Доля ім’я Клара в любові і шлюбі

Обіцяє щастя в любові значення імені Клара? Дівчину на ім’я Клара не часто побачиш поряд з молодою людиною, що володіє ефектною зовнішністю або помітно одягненим. Від таких чоловіків вона намагається триматися подалі, так як для неї більший інтерес представляють чоловіки з багатим внутрішнім світом, які здатні на шляхетні вчинки і справжні почуття. Тому при виборі чоловіка вона буде керуватися саме цим.

Характер Клари навряд чи дозволить їй швидко вийти заміж, однак коли це станеться, то, швидше за все, заміжжя її буде дуже вдалим. Заміж Клара виходить за чоловіка, твердо стоїть на ногах, вміє добре забезпечувати сім’ю. Стабільність – ось що Кларочка найбільше цінує в сімейних відносинах. Вона є гарною господинею, її будинок завжди в ідеальному порядку. Клара дуже турботлива мати. Вона багато часу проводить з дітьми, які стають кращими друзями. Одягається скромно, але зі смаком, косметикою користується в міру. У Клари і освіта, і робота, і чоловік, і діти – все найкраще, але це не з неба падає, а заробляється і бережеться все життя.

Сумісність з чоловічими іменами

Чоловічі імена, відповідні Кларі:

 • Клара і Борис
 • Клара і Віктор
 • Клара і Михайло
 • Клара і Олег
 • Клара і Семен
 • Клара і Степан

Невдала сумісність імен:

 • Клара і Анатолій
 • Клара і Денис
 • Клара і Станіслав

Таланти, професія, кар’єра

Вибір професії: Зазвичай Кларочка робить помітну кар’єру в областях, пов’язаних зі сценою або громадською діяльністю.

Добробут: Жінка, що носить ім’я Клара надає величезне значення високого становища і життєвого статусу, але робить це так повільно, що оточуючі помічають її зростання лише тоді, коли вона знаходиться на вершині успіху.

День ангела Клари: Клара не відзначає іменини, оскільки не входить в список католицьких і православних святців.

Талісмани Клари

 • Зодіак – Діва
 • Планета – Прозерпіна
 • Колір – білий
 • Сприятливе дерево – береза
 • Заповітна рослина – дзвоник
 • Покровитель – білка
 • Камінь-талісман – білий агат

Знаменитості з ім’ям Клара

 1. Клара Лучко – чудова актриса радянського кіно.
 2. Клара Горіна – (1930 – 2006) російська художниця, художник-постановник, педагог.
 3. Клара Арсенєва – (1889 – 1972) справжнє прізвище – Арсенєва-Букштейн; російська поетеса і перекладачка.
 4. Клара Хаск – (1895 – 1960) швейцарська піаністка румунського єврейського походження.
 5. Клара Скегина – ізраїльська, раніше радянська, шахістка, міжнародний майстер (1971).
 6. Клара Х’юз OC – знаменита канадська велогонщиця і ковзанярка.
 7. Клара Закопалова – до заміжжя — Клара Коукалова; чеська тенісистка.
 8. Клара Голіцина – російська художниця.
 9. Клара Імас (Петерсбурская) – (1914 – 1994) румунсько-ізраїльсько-американська скрипалька і художня свистунья.
 10. Клара Моїсеєва – справжнє прізвище – Кацнельсон; російська письменниця.
 11. Клара Морган – він же – Еммануель Аурели Мунос; французька співачка, телеведуча.
 12. Клара де Дюра – французька письменниця.
 13. Клер Феэрстен – французька тенісистка.
 14. Клер Тревор – (1910 – 2000) американська актриса, що отримала на батьківщині прізвисько «Королева фільмів нуар».

Відмінювання імені за відмінками

 • Називний відмінок: Клара
 • Родовий відмінок: Клари
 • Давальний відмінок: Кларі
 • Знахідний відмінок: Клару
 • Орудний відмінок: Кларою
 • Прийменниковий падіж: Кларі

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ