Сонник Бойовик 😴, до чого сниться Бойовик жінці 💤, що означає побачити Бойовика уві сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Бойовик з Кишенькового соннику

До чого сниться бойовик жінці:
  • Ви ніби дивіться бойовик уві сні; в бойовику дуже активний, нищівний зло герой – сон говорить про те, що ви в своїй основі людина пасивний; зробити щось терміново – це для вас завжди переступити через себе; ви любите другі і треті ролі – коли можна чим – небудь поживитися, але ні за що не треба відповідати (за все у відповіді перший – автор ідеї і останній – стрілочник); якщо ви чогось хочете досягти в житті, стати активніше; буває потрібно і ризикнути.
  • Ви бачите себе героєм бойовика – сон свідчить: ви людина активна і заради користі, заради справедливості готові йти напролом; ваша поведінка багатьох дратує, а дехто спритно використовує ваші “пробивні” якості; порозумітися з першими, скиньте з себе друге.

1 Бойовик по Сучасному соннику

Бачити бойовика уві сні означає:

Якщо Вам приснилося, що Ви дивитеся по телевізору бойовик, то наяву Ви, швидше за все, перевтомилися. Сон, у якому Ви без кінця змушені дивитися один і той же бойовик, означає, що Ваша психіка не витримує нервового перенапруження. Якщо сцени їх бойовика Ви сприймаєте як деяку реальність, особливо якщо участь в них, то Вас турбують деякі обставини, вплинути на які Ви не в силах.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ