Сонник: завод уві сні, До чого сниться завод

Кожного разу, прокидаючись, ми задаємося питаннями, до чого нам сниться той чи інший предмет або явище. І коли приснився завод, це викликає безліч питань. У будь сонник завод входить як символ ділової активності, навчання і навіть амбіцій. Це говорить про те, що майбутнє розподілено по пунктах.

Бачити уві сні завод не завжди означає зміни до трудової діяльності. Велика фабрика обіцяє знайомство з досить амбітною людиною, який зможе підкорити вас своєю енергійністю і цілеспрямованістю. Однак незабаром стане зрозуміло, що перед вами жорстоко-розважливий індивід і ви займаєте особливе місце в його плани.

Краще припинити відносини з такою людиною, добра від подібної зв’язку чекати не варто. Однак не треба сумувати, адже ваші почуття були взаємними.

До чого сниться завод в тому чи іншому вигляді – це теж має важливе значення:

  • Занедбаний – не варто переживати через розрив з близькою людиною.
  • Цегляний – самий сприятливий знак для успішної активності в справах.
  • Молочний – віщує клопоти на роботі та в навчанні.
  • Лісопильний – стабільне матеріальне становище.
  • Цукровий – доведеться потрудитися. Активність.

До чого сниться завод, на якому ви намагаєтесь отримати якусь посаду? Це уособлення стабільності. Все намічене йде своїм чередом і, як наслідок, приносить умиротворення і спокій. Проте слід приділити увагу і спілкування зі знайомими, це буде тільки на користь.

Є ще кілька важливих аспектів, які не варто обходити стороною:

  • Перебувати на території – ваша зайнятість на роботі приносить свої плоди, але не варто забувати і про сім’ю, інакше незабаром це вас дуже засмутить. Прогулянка – нове знайомство виявиться не просто приємним, ви зустрінете справжнього друга. Також це знайомство призведе до вигоди. Оглядати виробництво – трудова діяльність прийде до дуже приємному підсумком.
  • Вогонь на заводі (пожежа) – настала пора докласти більше зусиль для ведення своїх справ, інакше можливі збитки. Будівництво – багато ваші дії ведуть прямо до великого прибутку.
  • Дивуватися технікою та розмірів заводу – не варто побоюватися непередбачених змін, які раптом відбулися. Всі неприємності минуть вас. Прагнення до простоти і скромності – ось головний девіз.
  • Знайомитися з начальством (жінкою) – плани та починання знайдуть новий сенс, всі перешкоди втратять актуальність. Амбіції різко зростуть, і для них не буде меж. Виконувати яку-небудь роботу – до спокою і умиротворення.

Наснитися може і те, як ви спостерігаєте за працюючої фабрикою або ж наближаєтеся до неї. Подібне сновидіння пророкує вам стати свідком чи навіть учасником інтимних розваг. Якщо побачили в дії величезне підприємство, то можете сміливо збирати валізи, так як вас чекає поїздка на відпочинок.

Якщо вам приснився сон, завод в якому був старий, це віщує зустріч з давнім знайомим, між вами зав’яжуться ділові відносини. Побачений завод для робочого є прямим відображенням його турбот, пов’язаних з роботою або ж з ставленням колег.

Сон про завод завжди буде пов’язаний з трудовою діяльністю, бізнесом, навчанням – з усіма витікаючими звідси клопотами. І це все визначає реальність ваших планів і можливість їх здійснення. Доведеться добре попрацювати в ім’я своїх майбутніх досягнень, пройти чимало неприємних випробувань, і нагорода не змусить себе чекати: підвищення на службі, зліт кар’єри і прибуток. Автор: Людмила Мухачева

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ