До чого сниться татуювання по сонникам Фрейда, Міллера, Цвєткова

Дуже важливо при цьому згадати вигляд малюнків, так як вони можуть мати глибокий філософський зміст, вказувати на справжнє призначення сновидця, відображати його риси характеру і емоції. Має сенс також згадати частина тіла, на якій приснилася татуювання.

Привиділося споглядати картинку на руках – значить саме вони стануть головним інструментом для реалізації бажаного. Успіх гарантований, якщо все буде зроблено виключно вашими руками. Не прагніть спантеличити і задіяти в процес близьке оточення. Це тільки ускладнить те, що потім доведеться самостійно переробляти.

Малюнок на спині сниться тим, хто за життя не звик бути досить відкритим і ввічливим, помічати чужі проблеми і намагатися підтримати в скрутну хвилину. Ви живете в своєму замкнутому просторі, де немає місця оточуючим. Втім, вони відносяться до вас також.

Жінці такий знак споглядати на чоловічому тілі – до впливового і багатого покровителя, з яким вона буде відчувати себе, як за кам’яною стіною.

Привиділося все тіло, вкрите дивними і складними візерунками – це відображає вашу нестримну поглощенность тим, що особливо не має значення. Ваша неосвіченість у якихось речах дає вам помилкове судження. Ви можете постраждати від власної дурості й недалекоглядності.

Робите комусь татуювання у сні – наяву шукайте сподвижників і однодумців. Проект, яким ви зайнялися, вимагає помічників. Але вам складно їх знайти, тому що не всі вірять у перспективність і прибутковість вашої ідеї.

Вам хтось малює знаки на нозі – очікувати непередбачених труднощів. Перешкоди можуть виникнути із-за впливу на вас сторонньої людини. Ви не зможете здійснити задумане, поки не позбудетеся від чужого впливу.

Розглядати в дзеркалі свій перманентний макіяж – символ того, що ви жадаєте кардинальних змін. Не дивуйтеся, якщо з’явиться тяга до зміни зовнішнього іміджу, способу життя, звичок. Найголовніше, не варто позбуватися від того, що приносило вам радість, щастя і надихало на успіх.

Жінки побачити в сні чоловіка з малюнками на обличчі – наяву зустрітися з людиною, образ якого не буде відповідати з його внутрішнім світом. Швидше за все він виявиться неабияким лицеміром, переслідує успішних і забезпечених осіб.

Приснилося споглядати на шиї незрозумілі ієрогліфи – відчувати підневільний стан. Ви чимось надто обтяжені або взяли на себе непосильну відповідальність за кого-то. Не виключено позбутися від зайвих зобов’язань, якщо постараєтеся розвіяти думку поодинці змінити світ на краще.

Значення символів татуювань у сні

  • Змія на руці – символ влади, мудрості і далекоглядності;
  • Дракон відображає благородство, силу, завзятість і вірність сновидця. Ви готові йти до кінця заради любові до ідеалу;
  • Кішка для жінки уособлення її жіночності, плодючості. Такі видіння приходять в знак швидкого материнства;
  • Скорпіон на спині буває передвісником трагічних подій для слабких духом людей. Тим, хто займає активну життєву позицію і не боїться труднощів, він дає можливість проявити свій потенціал, довівши свою перевагу. Для жінок такий сценарій означає довге подружнє життя і вічну любов. Також це вказує на благородство, самопожертва і мужність чоловіка;
  • Павук на долоні – до циклічного мінливості життя, в якій буде достаток межувати з бідністю, благородство з зрадою, а любов з ненавистю;
  • Дельфін – до очікування сімейного щастя, гармонії і любові. Одиноким сновидцам цей знак вказує на їхнє благородство, прагнення до свободи, віри в добро і готовність завжди допомогти оточуючим;
  • Серце на плечі – вічний знак любові. Сновидицу буде чекати низка романтичних подій. Постарайтеся впоратися власними емоціями і контролювати почуття. Інакше цей союз може закінчитися розчаруванням;
  • Метелик на зап’ястя дівчини уві сні вказує на її легковажність і аморальність поведінки. Варто більше цінувати свою неабияку зовнішність, красу і грацію;
  • Корона над серцем – символ прагнення до влади імущих. Таке бачення може вказувати на швидкий кар’єрний зліт і заняття високого становища в суспільстві;
  • Роза вітрів знаменує свободу і любов до подорожей. Спящему можна сміливо готуватися до вдалої поїздки або продуктивної відрядженні.

Авторські сонники

Зигмунд Фрейд

Тіло, покрите татуюваннями, сниться тим, хто пригнічує в собі всі сексуальні бажання і потреби, цілком занурюючись у роботу. Ваша статева активність рівна нулю. Такий стан справ може призвести до чоловічого безсилля та імпотенції. Відволіктися від буденних справ і зайнятися особистим життям – значить дати собі другий шанс на здобуття міцних і повноцінних відносин. Інтимна близькість у цей період принесе вам особливе задоволення.

Жінці приснилося робити татуювання на інтимній зоні бікіні – знак того, що вам не вистачає якоїсь перчинки у відносинах з коханим. Ви втомилися від одноманітності і місіонерських поз. Оживити вас здатна романтична обстановка і дуже непристойна пропозиція вашого коханця.

Густов Міллер

Злякатися свого тіла, покритого незрозумілими малюнками, – надовго покинути комфортне та звичне місце існування. Ви готові відмовитися від стабільності задля пошуку свого справжнього призначення.

Наносити дивні орнаменти комусь із друзів у сні – наяву нав’язувати свою думку близьким друзям і колегам. Така позиція призведе до того, що вони відвернутися від вас. Намагайтеся бути об’єктивним і адекватно сприймати навколишній світ.

Євген Квіток

Милуватися цікавими натільними малюнками сторонньої людини – в реальності бути незадоволеним своєю зовнішністю. Можливо, ваша фізична форма залишає бажати кращого або вже видно перші ознаки старіння і в’янення. Просто займіться собою або навчіться любити таким, який ви є.

 

 

 

На жаль кожному з нас час від часу доводиться стикатися з кошмарами. Страшний сон не найсприятливіший явище, адже часом він стає причиною безсоння, яка тягне за собою ряд проблем.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ