Стригти волосся у сні: до чого це сниться, тлумачення з різних сонникам

Стригти волосся у сні: значення бачення

Стригти волосся у сні: до чого це сниться, тлумачення з різних сонникам

З давніх часів люди вірили, що в густих локонах приховані удача, здоров’я і добробут людини. У багатьох культурах відомі перекази про могутніх витязях, сила яких була захована у волоссі. У минулому люди, загадуючи бажання, не стриглися, боячись, що воно не здійсниться. А сучасні студенти досі уникають перукарських напередодні іспитів, щоб фортуна не вислизнула. Бачення, в яких волосся були обрізані, сонники трактують найчастіше негативно.

Стригти волосся у сні: що кажуть відомі сонники

Значення снів у різних тлумачів часто сильно різняться, а іноді і повністю суперечать один одному. Однак у видіннях про стрижці волосся більшість сонників бачать поганий знак.

Таблиця: тлумачення з різних сонникам

Сонник Тлумачення
Сонник Ванги Різати розкішні довге волосся у сні — до втрат. Людини необов’язково чекають серйозні фінансові втрати, проте уникати непотрібних витрат все ж варто. А якщо сниться, як роблять цікаву стрижку, невластиву в звичайному житті, то незабаром доля круто зміниться, хоча поки і незрозуміло в який бік. Хорошим знаком болгарська ясновидиця вважає бачення, в якому сплячі довелося обстригати волосся комусь іншому. Такий сон говорить про те, що всі плани, навіть найсміливіші, можуть здійснитися найближчим часом. Людина, яка уві сні вкоротив волосся своєму супротивнику, що в реальному житті зможе позбутися від поганого впливу.
Сонник Густава Міллера Всім снам, у яких стригли волосся, Густав Міллер дає негативну трактування. Найчастіше такі бачення обіцяють фінансові проблеми і втрату удачі. Якщо волосся сновидінню відрізав знайомий чоловік, то слід побоюватися пліток і розмов за спиною. Бачення, в якому фігурував родич, попереджає про сімейних сварках і скандалах.
Сонник Нострадамуса Бачення про стрижку — провісник незначних грошових втрат і дрібних неприємностей. Якщо уві сні людина спостерігав відрізані волосся, заплетене в косу, то його чекає тривале подорож. А той, хто в нічних мареннях вдавався до послуг перукаря, в реальності буде змушений звернутися за допомогою до чужих людей.
Сонник Девіда Лоффа Американський психоаналітик Девід Лофф обіцяє збитки тому, хто уві сні втратив довгого волосся. При цьому чим коротше вийде стрижка, тим істотніше будуть втрати.
Сонник Фрейда Жіночі сни з обрізанням локонів свідчать про невдоволення інтимним життям. Якщо волосся дівчині різав коханий, то наяву він намагається придушити її волю, зробити покірною і покірливо. А бачення, в якому сновидица скористалася послугами професійного перукаря і при цьому залишилася задоволена результатом, говорить про те, що в реальності вона знає собі ціну і не стане утримувати чоловіка, що не відповідає її потребам.
Сонник Євгена Цвєткова Обрізання волосся в нічних мареннях обіцяє зрада і обман. Для людини в шлюбі такий сон може означати зраду чоловіка.
Слов’янський сонник Чоловік, який сам себе стриг, незабаром доб’ється визнання в суспільстві і матиме успіх. Про настання білої смуги в житті говорить сон, в якому сплячі вкорочував шевелюру хтось сторонній. А якщо сновидінню довелося обрізати чужі волосся, то незабаром його чекає просування по кар’єрних сходах або несподівана прибуток.
Ісламський сонник Якщо людині присниться, як його стрижуть, то у реальному житті він втратить не тільки власний стан, але й майно, дане йому в тимчасове користування. Той, хто уві сні сам вкорочував собі волосся, ризикує віддалитися від керівництва настільки, що може втратити посаду.
Стригти волосся у сні: до чого це сниться, тлумачення з різних сонникам
Більшість сонників сходяться на думці, що стригти довге волосся — поганий знак

Кому приснився сон

Бачення про стрижку можуть бути як у жінок, так і у чоловіків. Тлумачення таких снів у представників різних статей можуть відрізнятися.

Жіночі бачення

Сон, у якому замужній дамі довелося обстригти волосся своєму благовірному, говорить про складних сімейних відносинах та конфліктах, здатних призвести до розлучення. Про розлад у подружньому житті попереджає бачення, в якому сновидица відрізала власні локони. Якщо жінці наснилося, ніби вона вкорочувала шевелюру колишньому чоловікові, то в реальності вона зможе швидко забути про нього, відпустивши всі образи.

Обдурена дружина, яка уві сні обрізала волосся коханки свого чоловіка, може розслабитися і нічого не робити, адже він незабаром сам у всьому покається і вернеться в сім’ю. Зріла, але самотня жінка, постригшая в нічних мареннях незнайомого хлопця, незабаром познайомиться з цікавим чоловіком.

Дівчина, яка уві сні стригла себе самостійно, ризикує втратити жіночу привабливість. Якщо при цьому юна особа ще й плакала, то серйозної сварки з бойфрендом не уникнути. Зраду другої половини пророкує бачення, в якому сновидица робила зачіску своєму коханому. А от якщо в ролі перукаря був сам хлопець, то у жінки незабаром може з’явитися спокуса завести роман на стороні. Це бажання буде помилковим і принесе багато нещастя. Сон, у якому дівчина виявилася коротко підстриженою, попереджає про наклеп і плітках, здатних опорочити її чесне ім’я.

Вагітну даму бачення про стрижку попереджає про передчасних пологах або загрозі викидня. Майбутній мамі слід прислухатися до рекомендацій лікаря.

У той же час деякі тлумачі не вважають подібні сни поганим знаком. Такі мрії означають, що жінка носить під серцем хлопчика.

Стригти волосся у сні: до чого це сниться, тлумачення з різних сонникам
Дівчина, подстригшая уві сні свого хлопця, повинна бути готова до його зраду

Сон побачив чоловік

Представникам сильної статі загрожує втрата репутації та втрата довіри, якщо йому приснилося, як його стриг знайомий чоловік. Бачення, в якому хлопець сам собі обрізав волосся — провісник неприємних обставин, розчарувань і невдоволення.

Якщо чоловікам, які займаються підприємницькою діяльністю, приснилася зовсім коротка стрижка, вони повинні поставитися до своєї роботи з усією відповідальністю. Зайві і невиправдані витрати можуть призвести до банкрутства. А сон, за сюжетом якого хлопця поголили наголо, попереджає про втрату особистого або майнового характеру.

Сновидець, який спостерігав, як обрізають волосся його дружині, повинен задуматися про відносини в родині: можливо, дружина поки ще не зважилася на зраду, але почуття незадоволеності вже розгорається.

Молодий чоловік, який бачив уві сні, як він сам собі бороду стриг перед дзеркалом, незабаром познайомиться з легковажною дівчиною. Налаштовуватися на тривалі стосунки з нею не варто, так як союз буде дуже короткочасним.

Стригти волосся у сні: до чого це сниться, тлумачення з різних сонникам
Короткочасний роман обіцяє сон, в якому чоловік сам собі бороду стриг

Хто був у ролі перукаря

Для точного тлумачення бачення потрібно враховувати і ролі героїв сну. В залежності від того, у кого в руках інструмент, а хто виступав клієнтом в цей час, змінюється і трактування побаченого.

Сам собі цирульник

Бачення, в якому сплячий сам вкорочував собі волосся, говорить про розчарування. Якщо незадовго до такого сну людина збирався у подорож, то, швидше за все, воно буде скасована з незалежних від нього причин. Того, хто в сновидінні недбало шматував власні волосся, чекає смуга невдач. Причому невезіння торкнеться як фінансову сферу, так і особисте життя. Якщо пасма ріжуться з працею, то проблеми з грошима можуть призвести до злиднів. Людини, акуратно подровнявшего собі кінчики уві сні, наяву долає страх перед майбутнім і побоювання змін. Бачення, в якому хтось інший стриг себе, говорить про те, що спящему належить стати свідком неприємної історії.

Стригти волосся у сні: до чого це сниться, тлумачення з різних сонникам
Широка смуга невдач чекає на того, хто неохайно обрізав собі волосся

При тлумаченні сну, в якому людина сама собі обрізав волосся, важливо враховувати емоції сплячого. Якщо сновидець робив це з небажанням і жалем, то власне справа не принесе очікуваного прибутку. Дохід загубиться в результаті шахрайства або невдалої операції. Якщо господар бачення, навпаки, відчув легкість і радість, розлучаючись з волоссям, то в його житті настають приємні зміни.

Хто допомагав стригтися

Бачення, в якому сновидця проти його волі стриг незнайомець, закликає дотримуватися обережності в спілкуванні з оточуючими, так як є ймовірність постраждати від підлих вчинків інших людей. Якщо уві сні вкорочувалася лише чубчик, сплячому незабаром належить розкрити обман. Тримати вухо гостро слід і тоді, коли за стрижку беруться друзі, так як наяву вони здатні зрадити в будь-який момент.

Ще гірше йдуть справи, якщо людині обрізають волосся вороги. У реальному житті такий сон означає, що з-за дій недоброзичливців є ризик втратити не тільки гроші, але і відносини. Подібне бачення особливо має насторожити молодих людей, які збираються одружитися. Якщо майбутні молодята хочуть знайти сімейне щастя, їм не варто вірити мерзенним чуток і пліток.

Стригти волосся у сні: до чого це сниться, тлумачення з різних сонникам
Друзі, які уві сні побували в ролі перукаря, наяву виявляться зрадниками

Після відвідування салону краси в нічних мареннях важливо згадати, з яким настроєм сновидець вийшов звідти. Якщо майстер постарався на славу, і стрижка виявилася гідною високих похвал, то і життя господаря бачення незабаром налагодиться. А ось неохайна зачіска, викликала неприємні емоції, говорить про заздрість суперників.

Людини, якого уві сні красиво підстриг знайомий, в реальності чекають приємні зміни: зміцнення матеріального становища, зцілення від важкої хвороби або народження дитини. Якщо роль перукаря виконувала друга половина, то наяву, швидше за все, її турбує відсутність яскравих емоцій і незадоволення сексуальним життям. Добрим знаком вважається бачення, в якому сплячі стригла волосся його мама. У цьому випадку щасливчика чекають довгоочікувані новини і велика удача.

Стригти волосся у сні: до чого це сниться, тлумачення з різних сонникам
Якщо уві сні пощастило випробувати захват від стрижки, то й наяву життя буде прекрасне

Сон, у якому різав волосся осіб, померлий наяву, служить попередженням. Сновидінню слід вжити заходів щодо забезпечення власної безпеки: не виключені події з летальним результатом. Не менш страшне тлумачення дається і бачення, в якому лякаючий потойбічний дух стриже сплячого. Подібні демонічні сутності уособлюють смертельну небезпеку, постійно переслідує людину.

Сновидець — перукар

Працювати перукарем у сні і брати з людей плату за свою працю — хороший знак. В реальності людина знайде гідну роботу чи отримає вигідну пропозицію. Приємний сюрприз і захват чекають того, хто зробить розкішну стрижку незнайомцеві. А ось якщо сновидець недбало обрізає волосся своїм клієнтам, то наяву він явно не на своєму місці: настав час підшукати більш відповідну посаду.

Сон, у якому довелося стригти людей проти їх волі, говорить про те, що у людини напружені стосунки з колегами. Непорозуміння з близькими людьми також можуть призвести до конфліктів.

Стригти волосся у сні: до чого це сниться, тлумачення з різних сонникам
Чоловік, який у видіннях насильно стриже інших людей, в реальному житті — дуже конфліктна особистість

Якщо за сюжетом сновидіння потрібно було вкоротити волосся комусь з батьків, то наяву краще зв’язатися з ними якомога швидше. Можливо, їм потрібна допомога. Проредив уві сні шевелюру своєму другові, в реальному житті потрібно бути готовим почути про нього невтішні слова. Надавати значення, однак, їм не варто, так як всі плітки виявляться не більше ніж вигадкою. Людина, подстригший в мареннях своїх ворогів, може бути впевнений, що найближчим часом йому не доведеться чекати від них неприємностей.

Підрівнюючи в нічних мареннях волоссячко чужій дитині, сплячий може розраховувати на успіх і удачу. Якщо в перукарському кріслі виявляється власне чадо, то сновидінню слід задуматися, чи не перестарався він з опікою. Бачення, в якому малюк під час стрижки плаче, попереджає про починаються проблеми зі здоров’ям.

Стригти волосся у сні: до чого це сниться, тлумачення з різних сонникам
Якщо уві сні постригти дитину, то наяву можна спіймати удачу за хвіст

Якщо сниться, що близький друг хоче продати своє волосся і просить їх для цього обрізати, то наяву він зробить несподіваний вчинок, який всіх здивує. Приїзд гостей і приємні клопоти, пов’язані з цим, обіцяє сон, в якому довелося стригти сестру або брата. Людина, яка зробила зачіску кому-небудь з літніх родичів, повинен знати, що знаходиться у зоні небезпеки, ризикуючи отримати фізичну травму. А от небіжчик, попросив сплячого про стрижку — хороший знак, що передвіщає повне одужання після затяжної хвороби.

Дії уві сні

Якщо у видінні у людини було непереборне бажання скоротити свої волосся, то у реальному житті він хоче якомога швидше позбутися від усього, що його обтяжує: боргів, проблем, зобов’язань.

Довгі дівочі кучері асоціюються з жіночим початком, здоров’ям і привабливістю. Якщо сплячої привиділося, ніби їй обрізають здорові і красиві локони, то наяву її чекають невдачі в любові і проблеми з органами репродуктивної системи. Однак тлумачення знаходить повністю протилежний сенс, якщо волосся мали здоровий вигляд, були тьмяними і млявими.

Стригти волосся у сні: до чого це сниться, тлумачення з різних сонникам
Якщо уві сні стрижка обмежилася чубчиком, то наяву близькій загрожує хвороба

Сон, у якому чоловік вирішив підрівняти посічені кінчики, говорить про те, що його очікують незначні втрати, після чого обов’язково настане фінансова стабільність. Хвороба близького друга або родича віщує бачення, в якому сновидець злегка вкоротив чубок. Розмови з перукарем під час стрижки — знак того, що сплячий скоро вчинить якийсь вчинок, який прославить його.

Дівчина, відкарбувала власну косу, найближчим часом зіткнеться з великими неприємностями. При цьому винуватицею всіх проблем буде вона сама.

Стригти волосся у сні: до чого це сниться, тлумачення з різних сонникам
Відрізана власноруч уві сні коса наяву обернеться проблемами, що дівчина сама собі і створить

Фарбування волосся після стрижки

Іноді сюжетна лінія сновидіння веде до того, що стрижка волосся і їх фарбування відбуваються одночасно. Тлумачення таких снів буде відрізнятися в залежності від того, якого кольору буде шевелюра в кінці процедури. Так, якщо у сплячого в результаті вийшла яскрава зачіска, то найближчим часом його життя також стане насиченим, легкою і безтурботною. Людина може веселитися на повну котушку, здійснювати сміливі вчинки і заводити романи без яких-небудь наслідків.

Про глибокої депресії свідчить сон, в якому блондин вирішує перефарбуватися в темний колір. І навпаки, про позитивному настрої говорить бачення, в якому брюнет після стрижки стає світловолосим.

Стригти волосся у сні: до чого це сниться, тлумачення з різних сонникам
Стильна стрижка і яскраве забарвлення волосся в сні означають таку ж яскраву життя наяву

Деталі сновидіння

Сни можуть містити безліч незначних, на перший погляд, деталей. Сонники радять після пробудження постаратися згадати всі найдрібніші подробиці бачення, щоб отримати максимально повне тлумачення.

Інструмент для стрижки

Використання ножиць для роботи над новою зачіскою обіцяє переїзд. При цьому нове місце проживання стане справжньою несподіванкою для сновидця. А от бачення, в якому перукар використовував тупий, іржавий або зламаний інструмент, попереджає про великих фінансових витратах. Зайвих витрат неможливо буде уникнути за підлого вчинку нового знайомого. У тому випадку, коли ножиці ламаються в руках майстра під час стрижки, сплячий ризикує втратити всіх друзів, якщо не змінить зневажливого ставлення до них.

Стригти волосся у сні: до чого це сниться, тлумачення з різних сонникам
Стрижка з-під сокири уві сні в реальному житті обернеться неприємностями

Разючі зміни чекають того, хто уві сні різав волосся ножем. Переломний момент спочатку налякає чоловіка, але через деякий час він змириться і пристосується до нового життя.

Сновидіння, в якому обривают голову лезом, стане попередженням: не потрібно лізти в чужі справи. Сновидець, вирішив зробити коротку стрижку з допомогою машинки повинен підготуватися до особистого фінансовій кризі. Нещастя і біди обіцяє сон, в якому сплячі довелося рубати волосся сокирою.

Які волосся були у сні

Якщо уві сні людина обрізає сухі і тонкі волосся, а на їх місці тут же відростає густа і красива шевелюра, то це хороший знак, що обіцяє повністю позбутися від недуги, який мучив сплячого не один рік. Бачення, в якому довелося обрізати пишні локони, обіцяє тривогу і переживання. Причиною цього стануть невирішені завдання, які сновидець сам звалив на свої плечі. Щоб уникнути неприємностей і зберегти нервову систему, потрібно ретельно зважувати власні можливості і обмірковувати свої дії.

Стригти волосся у сні: до чого це сниться, тлумачення з різних сонникам
Нещастя відвідає родину людини, який поголив все волосся з голови крім чубчика

Про проблеми і нещастя в сім’ї попереджає сон, в якому результатом стрижки виявилася чубчик на тлі наголо поголеною голови. У цьому випадку мова йде про тривалі розставання, важких хворобах родичів і навіть смерті. Якщо після відвідин перукаря сплячий залишився задоволений новою зачіскою і милується на себе в дзеркало, то наяву йому скоро надійде цікава пропозиція, відмовлятися від якого не варто, адже зміни приведуть до позитивного результату. Дівчину, що побачила себе зі стрижкою під каре, попереду чекають розчарування, з приводу яких не варто сумувати, так як неприємності швидко пройдуть.

Бачення, в якому послугами перукаря користувався рудоволосий чоловік, говорить про те, що сновидіння долає таємне бажання зради. Відносини вдасться зберегти, якщо господар сну очистити голову від подібних думок. Якщо у нічних мареннях фігурував блондин, то в недалекому майбутньому сплячого візьме під крило якась впливова особа. Попередженням про провал служить сон, в якому подстригался брюнет. А того, кому приснилося укорочення довгих сивих пасм, чекає матеріальне благополуччя.

Стригти волосся у сні: до чого це сниться, тлумачення з різних сонникам
Рудоволосий клієнт перукарні застерігає від необдуманої зради

Відрізані волосся

Людина, після стрижки спостерігає власні волосся на підлозі, зіткнеться з проблемами на любовному фронті. Сновидець, якому довелося самому прибирати з підлоги свої стрижені локони, наяву кається у гріхах минулого, і для нього починається новий життєвий етап. Той, хто побачив чужі волосся, що залишилися після стрижки, ризикує через властивої йому заздрості погубити відносини з близькими людьми.

Батько, який спостерігає обстрижені кучерики своєї дитини у сні, сильно прив’язаний до малюка. А того, хто змітає в купу дитячі волоссячко, незабаром відкриється правда, яку давно хотів знати.

Волосся з інших частин тіла

Сон, у якому довелося прибирати волосся з носа, говорить про те, що шлях для виходу зі складної ситуації знаходиться поруч. Однак сновидець через свою нерішучість вперто не бажає нею скористатися.

Стрижка волосся в інтимних місцях свідчить про те, що наяву людина не обділений увагою протилежної статі. Ось тільки необдумані вчинки сплячого можуть накликати на нього біду.

Видаляти рослинність на руках — до розорення. А той, хто уві сні позбувся волосся на ногах, незабаром вирушити в далеку дорогу. Якщо в сновидінні довелося голити пахви, то людина ризикує втратити корисних контактів з важливими людьми.

Стригти волосся у сні: до чого це сниться, тлумачення з різних сонникам
Сон, у якому людина видаляв волосся з носа, каже, що вихід із скрутного становища поряд

Місце

Господар сну, який постригся в перукарні або салоні краси, найближчим часом може опинитися в центрі конфліктних подій. Сонники радять уважніше придивитися до близького оточення, якщо майстер виконував стрижку на дому. Ймовірно, хтось вміло маніпулює сплячим, доводячи його до крайності. А той, хто обзавівся новою зачіскою прямо на вулиці, скоро буде стояти перед вибором. Від прийнятого рішення буде залежати подальша життя сновидця.

Інші сни про стрижку

Людина, яка у сні є власником власної перукарні і сам активно обслуговує клієнтів, в майбутньому знайде надійних товаришів. Хорошою ознакою буде бачення, в якому сплячий перед стрижкою придбав для себе ножиці. В цьому випадку його чекають вигідні знайомства, які дозволяють вирішити багато проблем. Якщо сновидець в останній момент передумав стригтися і втік з салону краси, то в реальності йому вдасться дати відсіч ворогам і піти від неприємностей.

Стригти волосся у сні: до чого це сниться, тлумачення з різних сонникам
Стригти тварина у сні — до багатства

Бачення, в якому після стрижки людина надіває перуку, говорить про те, що сплячий дорожить своєю репутацією. Щоб отримати схвальні відгуки друзів і рідних, він готовий приховати деякі факти з життя. З великою ймовірністю йому це вдасться. А ось той, хто при укороченні волосся випадково ранить себе ножицями до крові, сильно посвариться з близькими.

Людина, у якого в шевелюрі завелися паразити, уві сні голить голову налисо в надії позбавитися від них, наяву має всі шанси розбагатіти. Грошовий достаток обіцяє і бачення, в якому довелося стригти яке-небудь домашню тварину. При цьому чим більше вовни розкидано навколо людини, тим істотніше буде прибуток.

Про містичну силу довгих пасм складено чимало міфів. Сни, в яких стрижуть волосся, не є рідкістю. І багато сонники, спираючись на мудрість минулих століть, трактують такі бачення вкрай негативно, попереджаючи про серйозні втрати. Але навіть у тому разі, коли сон не віщує нічого доброго, зневірятися і панікувати не потрібно. Отримавши підказку понад, слід докласти максимум зусиль, щоб убезпечити себе і близьких.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ