Сонник до чого сняться метелики

Згідно соннику Хассе, метелики є провісником щастя, а піймана у сні метелик обов’язково принесе у ваше життя нове почуття, адже це – символ удачі в любові.

Сновидіння з цими прекрасними створіннями приходять до нас красивими і надихаючими, іноді тривожними або промовистими. Якою б не приснився сон, метелики в сновидінні завжди нагадують нам про почуття, внутрішні переживання і стосунки з людьми.

Уявіть, що вам сниться гарний сон, метелики пурхають на квітучому лузі, перелітаючи з однієї квітки на іншій. Це – дуже хороший символ, який означає успіх у житті і любові. Як уточнює Сучасний сонник, метелик на квітковій галявині сниться до процвітання і значних придбань.

Ще різнокольорові пурхають створення уві сні можуть означати просто легке життя, безтурботне існування. Кольорові комахи у своєму нескінченному танці на лузі можуть провіщати приємне спілкування з молодими особами, можливо, підлітками. Цей образ – символ розвитку молодої душі.

Якщо вона пурхала і присіла на який-небудь предмет у сні, наприклад на меблі, – зверніть увагу на здоров’я близьких, особливу увагу приділіть станом здоров’я коханої людини. Пурхаючий біля полум’я метелик попереджає про можливу небезпеку на дорозі.

  • Нічна метелик – темна сторона натури.
  • Шовкопряд – прибуток і підвищення становища в суспільстві.
  • Метелик – занепокоєння, домашні клопоти.
  • Кокон жінці обіцяє нові враження від любовних взаємин.

Багато літаючих створінь обіцяють радісні звістки від родичів або друзів, які знаходяться далеко від вас. Молодій людині або дівчині, яким приснилося багато пурхають метеликів, в майбутньому пощастить у коханні та шлюбі. Спільне життя чекає довге і щасливе.

Багато метеликів або єдина, що приснився на небесному тлі, що символізує віру в загробний світ. Колекціонувати або бачити колекцію цих комах у сні попереджає про те, що людина може стати свідком нещасного випадку, який торкнеться до глибини душі і надовго залишиться в пам’яті.

Зовнішній вид пурхають створінь

Велика метелик обіцяє подолання труднощів у житті і цікаві пригоди. Комаха великих розмірів, що пурхає біля вашого вікна і заглядає всередину, уособлює ваші марні безперервні думи про сенс життя і людської долі. Прийшла пора залишити ці думки й рухатися вперед, адже життя не стоїть на місці. Приснилися маленькі метелики? Сон говорить про соромливого характер.

Як стверджує сонник, метелик білого кольору попереджає про можливе погіршення самопочуття. За версією сновидця, в цьому будуть винні близькі люди, не проявляють до нього належної турботи. Біла красуня, залетевшая в кімнату, символізує нездійсненні мрії.

До чого сниться метелик, у якій чорні крила? Чорна метелик в сновидінні символізує невірність або почуття ревнощів. В іншому тлумаченні чорні комахи пророкують розкриття чужих таємниць і секретів. Чорна красуня, побачена у сні літньою людиною, обіцяє переміну погоди. За запевненням деяких сонників, не дарма сниться такий сон: метелики чорного забарвлення відображають зв’язок з померлими людьми. Настав час згадати про них.

Маса нових подій чекає людини, якому сняться різнокольорові метелики. Яскравий малюнок, присутній у вигляді цих створінь, обіцяє настільки ж різноманітну і цікаву життя, насичену яскравими враженнями.

Різнокольорових метеликів іноді можна віднести до певного, найбільш вираженого кольору. У такому разі синя буде означати подорож на море, червона – пристрасні почуття, зелена – спокійне життя.

Сонник Менегетті дає наступне тлумачення снів, у яких присутні ці комахи. Ніби воно яскравого відтінку, зовнішнім виглядом нагадує квітку з крилами, приваблює своєю красою. В образі метелика є негативна складова – проникнення під маскою чарівності, схоже з пошкодженням плода черв’яками.

Зловити сюрприз

Як свідчить сонник, метелик спіймана означає успіх у справах кохання. Сновидіння, в якому сплячому чоловікові вдалося зловити її, обіцяє йому в майбутньому весілля з дівчиною і наступне народження сина. Нейтральне значення сну – порушення таємниці.

Є джерела, налаштовані менш оптимістично. Ловити метеликів в сні – до втрат в реальному житті. Ловля сачком може принести занепокоєння. Сновидіння з сачком в іншій трактуванні означає, що сновидець буде волочитися за ким-небудь або кокетувати з шкідливим умислом.

Згідно соннику Симона Кананіта, важливо, коли приснився сон з ловом метеликів:

  • Навесні – попереду виконання потаємного бажання.
  • Влітку – чекайте на сюрприз.
  • Восени очікують дрібні негаразди.
  • Взимку – виникнуть сумніви.

Недобрим вважається знак вбити це комаха в нічному видінні. Розчавити або вбити метелика – найчастіше до неприємностей. Вбити, розчавити її або безжалісно відірвати крильця за однією з версій означає зраду в почуттях. Відповідно до іншого тлумачення, вбити це означає створення нездоров’я дитини.

Метелик по соннику – символ, що закликає для вирішення проблем використовувати свої внутрішні духовні сили і магічне знання. Знання відкрилося вам! Застосуйте інтуїцію для пошуку цього знання в реальному світі. Не нехтуйте книгами і будь-якою іншою корисною інформацією, яка в найближчому часі буде виникати у вашому житті. Автор: Тетяна Іванова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ