До чого сниться уві сні синій колір, тлумачення по Міллеру та іншим сонникам

Приснився синій колір – тлумачення з різних сонникам

Сновидіння бувають настільки багатогранні, що при бажанні дізнатися, до чого сниться те чи інше подія, доводиться як слід подумати. Нашу увагу уві сні найчастіше загострено на будь-яких об’єктах чи події. Але що, якщо у баченні колір був основним елементом і весь сюжет був зав’язаний навколо нього? Можна прочитати сонник, щоб дізнатися про це.

Загальне тлумачення сну

У сновидінні синій колір може означати багато. В основному це попередження про небезпеку. Вам варто бути більш уважним, уникати сумнівних ситуацій, щоб залишатися в безпеці.

Для жінок синій колір може означати доброту, вірність, покірність. Також у сні можуть зустрінеться кольору, що складаються з різних відтінків. Якщо у сні вам довелося споглядати знайомого людини в яскраво-синьому одязі, то в реальності не треба розраховувати на його допомогу або взаємність почуттів.

Синьо-зелений колір сну може символізувати волю – звільнення від побутових проблем або завершення вже розпочатих справ. Зі сну сині предмети гардероба – це знак, що підкреслює мужність і чоловічі риси характеру. Якщо снилися жіночі одягу, то чекайте виконання задуманої ідеї або підвищення прибутку. А ще синім в сновидінні може бути кімната або предмети інтер’єру. Так, якщо приснилося, що фарбували стіни у синій колір, це означає, що в реальності ви завершили всі справи і результат вас влаштовує.

Бірюзовий колір – це символ спокою, безтурботності і внутрішньої свободи. Ви побачили синю меблі в мріях, значить, знаходитесь у великій напрузі і цим притягуєте неприємності й небезпеки. Якщо в житті до синього кольору ви ставитеся погано, а приснився саме цей колір, то подія безпосередньо пов’язана з людиною. Благі наміри будуть чи ні, залежить від того, які відтінки синього вам привиділися.

Тлумачення сну по сонникам

Англійський сонник. Синій колір може асоціюватися з неприємностями – депресія, страх. Темний відтінок цього кольору означає людину цілеспрямовану і старанного.

Британський сонник. Побачений колір означає стан людини, в якому він перебуває в реальності – так, блідо-синій часто виступає як провісник депресії, страху. Якщо колір яскравий або насичений, то чекайте веселощів, гарного відпочинку або корисного проведення часу. Також синій колір, який ви бачили уві сні, може принести велику удачу і навіть наділити владою.

Сонник підсвідомості. За версією сонника синій колір уособлює владу свідомості. Є символом доброти і щастя. Різні відтінки синіх кольорів позначають визначені якості людини і різні емоційні риси. Якщо сниться синя вода, спокійно протікає у вас перед очима, це означає, що вам не вистачає відпочинку, різноманітності в житті, ви не відчуваєте себе вільним. Уві сні погодні явища, такі, наприклад, як град, можуть означати прагнення до чогось більшого. Головне для вас – не зупинятися на досягнутому.

Старий сонник. Синій колір вважається добрим знаком. Якщо ви побачили уві сні будь-який об’єкт, річ такого відтінку, то чекайте появи сил і можливість відкрити щось нове. Приснилася меблі, значить, сновидець дуже сильно втомився – тіла і духу пора відпочити. Допоможе туристична поїздка або прогулянка по тихим і спокійним місцях. Синій колір у сні дуже сильно впливає на емоції.

Більш теплі відтінки можуть означати гарне проведення часу, в той час як холодні і похмурі кольори привертають погані почуття, небезпеки і неприємності. У мріях бачили синю одяг – це символ брак спілкування або депресії. Вам потрібно більше спілкуватися з людьми, можливо, допоможуть клуби за інтересами або зміна роботи. Якщо вам снилися предмети, які асоціюються у вас з цим кольором, це означає зібраність і відмінну підготовку до того, щоб починати щось нове або доробляти вже розпочате.

Сонник 18 століття. Ви побачили себе носить синю одежу, значить вас очікує успіх і везіння у всіх починаннях. Предмети цього відтінку обіцяють сновидінню приємну зустріч із хорошою людиною. Синій колір означає непереборне прагнення вперед – не відмовляйте собі в тому, щоб слідувати згідно пориву, в іншому випадку ви доведете себе до негативного стану або депресії.

Приснилося, що купили меблі синіх кольорів, значить, в недалекому майбутньому на вас чекає вигідну пропозицію. Якщо сон виглядав цілком звичайно, але серед загальної картини виділявся синій колір, то є ймовірність, що про вас поширюють погані вісті, псують репутацію. Також такий сон може означати ревнощі, заздрість, образу з боку ваших знаком або колег з роботи.

У реальності, до синього кольору ви ставитеся негативно, а уві сні бачили його – це знак того, що для вас в даний період часу характерні розлад, неспокійні й тривожні стани.

Міллер у своїх тлумаченнях рекомендує сконцентрувати більше уваги на відчуттях в момент, коли з’являється безпосередньо хвилюючий вас сюжет. Якщо дискомфорту він не викликає, не варто хвилюватися – навіть надмірне поява синього кольору поганого вам не принесе.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ