Сонник до чого сняться мозолі на ногах, руках

Кожен з нас хоч раз в житті натирав собі мозоль. Не зовсім приємні відчуття, як ви пам’ятаєте. А що робити, якщо ви натерли мозолі у сні?

Запасіться терпінням, тому що попереду на вас чекатимуть випробування. Так повторюють багато сонники. Але розберемося детальніше, як інтерпретують різні сонники мозолі.

Ще в стародавні часи мозоль вважалася символом нелегкої праці, довгої дороги. Людини з робочого класу було легко визначити по наявності мозолів на руках.

Бачити мозолі в сновидіннях — до складних часів. Буде важко впоратися з раптово що склалися ситуаціями. Але пам’ятайте, що немає нічого нерозв’язного, і з будь-яких складних обставин завжди є вихід – значить, і ви його знайдете.

Розглядати тільки що з’явилися бульбашки на нозі — знак того, що у вас з’являться можливості та помічники у вирішенні завдань. Часом буває, що несподівано на нас все навалюється, і поодинці не завжди вдається з усім впоратися. Ось тоді і приходять на допомогу наші близькі.

Все пройде, потрібен лише догляд

Якщо вам приснилися старі сухі мозолі — такий сон передвіщає зустріч з людиною, якого ви не бачили довгий час. Може бути, ви не зовсім добре розлучилися, і буде привід зустрітися і поговорити, обговорити і нарешті розставити всі крапки над “i”.

  • Побачити мозолі на ногах — сон передвіщає, що ви досягнете поставлених цілей, але з великим трудом. Вам належить дуже багато важкої роботи, але вона того варта. Подумайте, як же приємно почуття переможця, який завершив розпочате складне завдання.
  • Якщо ви бачите їх на пальцях – такий сон говорить про те, що вас чекає важка робота, однак за неї ви отримаєте не такі великі гроші. Це привід задуматися про зміну місця роботи. Цінуйте себе і свою працю.

  • Не завжди мозоль виникає саме на нозі. Намозоленные руки повідомляють сновидінню про те, що наяву нові починання принесуть свої плоди не відразу і не так легко, як ви на це розраховували. Доведеться постаратися, щоб досягти успіху.
  • Побачити чужі руки, повністю вкриті мозолями, – такий сон говорить про те, що ви хочете перекласти свою роботу на чужі плечі. Перш ніж це зробити, порадьтеся з тією людиною. Не робіть цього спонтанно, це приголомшить його, і може виникнути непорозуміння. Поясніть йому ситуацію, і тоді він сприйме все інакше і з радістю вам допоможе.
  • Якщо ви позбавляєтеся уві сні від мозолів на ступні, наприклад, — значить, до вас прийде вирішення проблем, які ви дозволяли вже довгий час, і вони порядком встигли набриднути. Можна зітхнути з полегшенням: більше вони вас не потурбують.

Езотеричний сонник мозоль асоціює з працею. Побачити мозолі на своєму тілі – значить, наяву отримати плоди своїх власних праць. Чужі пухирі, відповідно, означають чужі діяння: не намагайтеся допомагати людям, вліз не в свою справу, – тільки заважаєте.

Побачити мозоль в крові віщує багатство і славу, але дістанеться це вам важкою працею. Як кажуть, потом і кров’ю. Але за це варто поборотися. Красиво жити хочуть всі, але не у всіх виходить. Будьте впевнені у своїх силах і сміливо йдіть вперед.

Намагатися видалити, розпарюючи мозолі на ногах в тазику з гарячою водою, – знак того, що вас закрутить вир подій, головним героєм яких будете ви. Можливо, ви навіть потрапите на екрани телевізорів або про вас напишуть статтю в газеті.

Для молодої жінки бачити свої гарні ноги стоптанными – означає безліч випробувань, з якими вона повинна буде впоратися поодинці. І навіть подруги не зможуть вам допомогти. Зате результат перевершить всі ваші очікування.

Мучитися в сні з хворобливих відчуттів, які заподіюють мозолі, – у вашому житті почнеться світла смуга, прийде період спокою і розслаблення. Відпочивайте від турбот, дозвольте собі полінуватися і нічого не робити.

Якщо у вашому баченні був чоловік, якому наступили на мозоль, і він показує, наскільки йому боляче, – значить, готуйтеся до відвертих розмов. Відбудеться вечір бесід по душах, і він допоможе налагодити контакт з тим, кого ви раніше не розуміли.

Тепер ми дізналися, до чого сниться мозоль. Згадуйте, що саме вам приснилося, яке тлумачення підійде для вас. Прислухайтеся до сонникам, адже вони складалися довгими роками. Автор: Тетяна Малініна

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ