Сонник До чого сняться мережива

До чого сняться мережива? Візьмемо в руки сонник, мережива в якому трактуються як щось хороше і приємне. Побачити його в сновидінні, безумовно, сприятливий знак, особливо якщо воно світле і красиве. Витончені і ніжні мережива відображають вашу щирість, ніжні почуття і тонку натуру, а також вірність коханої людини.

Для дорослої жінки бачити мереживо – означає виконання бажань, яке подарує їй багато радості і принесе заспокоєння в її життя. Бачити уві сні мережива віщує щастя в домі, здійснення найзаповітніших бажань. Також це може означати любовне послання або романтичне побачення.

Трактування сновидіння для молодої дівчини

Молодій дівчині слід трактувати сновидіння виходячи з побаченого:

  • Красиву мереживну білизну віщує весілля. Якщо присниться такий сон, побачила його дівчина незабаром вийде заміж.
  • Плести самому ажурний візерунок — віщує заміжжя, створення родини з заможним і дуже приємною людиною, який стане для вас опорою у всіх справах.
  • Прикрашати мереживами весільне плаття — ви оточені натовпом шанувальників, займаних вашим чарівністю та красою. Проте жоден з них не зможе претендувати на звання вашого чоловіка.

Побачити на собі тонка і ніжна білизна ажурне – означає ваше квітуче тіло і чистоту душі. Це знак, що настає найкращий час у вашому житті. Не втрачайте його. Якщо ви бачите, як постійно уві сні носіть мереживне вбрання, це може означати, що в найближчому майбутньому ви отримаєте державну посаду.

Якщо ж у сні ви купуєте мереживо, це обіцяє вам отримання нової високооплачуваної посади у великій організації. Або ви можете стати главою великого підприємства. У будь-якому випадку таке сновидіння обіцяє просування по кар’єрних сходах і стабільне матеріальне становище.

Але продавати його застерігає вас від занадто високих запитів в житті. Слід порівнювати свої потреби і матеріальну можливість їх втілити. Не сприймайте сон в негативному ключі, але тверезо оцінюйте свої можливості і бажання.

Надягати мереживні речі на когось- хороший знак. Ви досягнете влади, а ваш вплив допоможе довести задумані плани до позитивного результату.

Якщо молода людина бачить свою обраницю в красивих мереживах, це дуже сприятливий знак. Це говорить про чистоту її почуттів по відношенню до нього, щирості намірів і, звичайно, вірності йому до кінця днів.

Ховати мережива – практично прямо вказує на необхідність приховувати свої почуття, не давати волі емоціям. Подібна поведінка може несприятливо позначитися на вашій репутації. Побачене сновидіння підказує вам, що вести себе більш стримано, щоб уникнути негативних чуток.

Якщо уві сні ви спеціально або випадково порвали мереживну річ — це знак розриву відносин з ким-то. Не сприймайте таке сновидіння погано – завершені відносини навряд чи були радісними, тому такий результат сну як не можна більш сприятливо вплине на ваше подальше життя.

Світлі мережива самі по собі означають сприятливий перебіг життя, ви зможете влаштувати своє життя найкращим чином. Але для цього доведеться докласти деякі зусилля, чуття і підключити інтуїцію.

До чого сниться мереживо чорного кольору? Не варто негативно сприймати таке сновидіння. Як розповідає сонник, мереживо темного кольору лише попереджає вас, що варто більш обачно вести себе, не давати приводу для пліток. Тоді оточуючі не будуть вас засуджувати і говорити неприємні речі за спиною. Автор: Катерина Соколова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ