Сонник до чого сняться консерви

Яскраві образи у наших снах змушують нас замислюватися про побачене. А інший раз побачене буває настільки буденним і звичним, що мимоволі задаєшся питанням: до чого були ці образи в сновидінні? Такі ж питання викликають і консерви в наших снах.

Побачити в сні консерви – зазвичай означає отримати попередження. Не обов’язково це передрікає щось неприємне, але трактувати такий спосіб варто як застереження. Таке сновидіння радить бути більш обачним, не поспішати і не приймати ніяких рішень, не обміркувавши все ретельно наслідки. Однак бачити в сні консерви – не завжди попередження, важливі деталі, щоб більш точно дізнатися посил.

Є й отримувати прибуток

Сни, у яких присутні консерви, віщують поліпшення добробуту. В сонник консерви входять як уособлення якогось виграшу. Є консерви – наяву відстоювати свою думку. Виявляти твердість і непохитність у питаннях, які мають певну важливість.

Є консерви з риби – на вас чекає стабільність. Найближчим часом не буде нових подій або знайомств. Однак стабільність не торкнеться вашого добробуту. Матеріальні блага будуть лише збільшуватися.

Бачити багато консервованих банок – наяву ваша допомога знадобиться близьким. І чим швидше ви помітите того, хто саме потребує допомоги, тим швидше зможете надати підтримку і потрапити в список людей, на яких можна покластися.

Їсти консерви в магазині – отримати виграш або прибуток. Отруїтися консервованими продуктами – застереження. Проявіть максимум пильності на дорозі.

Пригощатися консервованими продуктами – наяву вас очікує дуже несподівана і приємна зустріч небудь нове знайомство. Взагалі, консерви з риби обіцяють якісь несподіванки.

Якщо уві сні ви відкриваєте консерви рибні, то можливий несподіваний приїзд дорогої людини. Також поїдання консервованих продуктів символізує людину, що займає важливу посаду. Саме цей видатний чоловік дасть вам пораду, якого ви не будете чекати, проте він доведеться до речі.

Дії з продуктами

У сновидіннях консервовані продукти не завжди їдять. Бажано запам’ятати свої дії уві сні, щоб більш точно дізнатися тлумачення. Консервувати продукти – знак того, що ви успішно подолаєте всі перешкоди на своєму шляху.

Спостерігати, як хтось консервує продукти, – наяву ця людина допоможе вам. У вас виникне несподівана перешкода, але побачений людина зможе швидко протягнути вам руку допомоги і витягнути із скрутного становища. Якщо ж вам приснився курячий паштет в консервній банці – ви зіткнетеся з загадковими подіями, які складно пояснити, або ж ці явища не піддаються поясненню.

Консервовані овочі в сновидіння пропонують не поспішати – всі надії, що ви плекали, збутися зможуть не скоро. Однак дуже важливо не поспішати в цій справі, бо поспіх призведе до небажаних результатів. Консервовані фрукти в свою чергу визначають вас як досить стійкого і володіє залізною волею людини. Всі несподівані повороти в своїй долі ви будете сприймати з філософським спокоєм.

Якщо уві сні ви відкриваєте будь-якої консервований продукт – це знак старих і добрих відносин. Дуже важливо запам’ятати, що незважаючи на все, що обіцяють нам наші сновидіння, ми лише отримуємо застереження і знаки. Людина сам коваль свого щастя. І лише ми самі можемо змінити своє життя, правильно використовуючи послані сновидінням знаки.

Якщо з якихось причин вам не подобається трактування вашого сну, то, прокинувшись, подивіться у вікно і промовте: «Куди ніч, туди й сон. Все погане – йди, а хороше залишся». Автор: Людмила Мухачева

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ