Сонник до чого сняться довгі вії

Світ сновидінь прекрасний і різноманітний. Кількість образів, сюжетів, світів, з якими ми стикаємося у видіннях, настільки велике, що не може зрівнятися з звичайним життям. Сновидіння відкривають нам наш внутрішній світ, його різноманітність і багатство.

У снах ми часто бачимо довгі історії, але завжди є те, що ми відразу згадуємо по пробудженні – якісь яскраві деталі, що запам’ятовуються нам, і ми прокручуємо їх в голові раз за разом. Саме ці деталі і потребують особливого аналізі, так як несуть найважливішу для нас інформацію.

Однією з таких деталей є вії. Так, вони можуть дуже багато розповісти про наше майбутнє та сьогодення, тому спробуємо розібратися з тим, до чого сняться вії.

Як говорить сонник, вії – це передвісники цікавих, романтичних пригод. Звичайно, це лише одне із значень цього символу, і, щоб зробити максимально повне тлумачення, необхідно враховувати всі нюанси сновидіння.

Ось ті деталі, на які варто звернути увагу:

  • Довгі і густі або випали?
  • Свої чи чужі?
  • Фарбувати тушшю або стригти?

Про що говорить бачення?

Отже, якщо вам приснилися вії, то в першу чергу необхідно згадати їх зовнішній вигляд. Чим детальніше ви відновите бачення, тим краще буде аналіз.

Бачити уві сні густі, пишні і довгі вії означає, що вас чекає успіх в любовних справах. Більш того, ваш обранець буде мати привабливою зовнішністю і хорошим, добрим норовом.

Незвично довгі вії говорять про швидку зміну вашого фінансового становища. У вас з’явиться додатковий дохід та можливість купувати те, що ви хочете.

Якщо прикраси очей уві сні були короткими і рідкісними, це означає, що ви себе недооцінюєте. Настав час повірити у себе і свої сили – як тільки це станеться, навколо вас відразу почнуть відбуватися неймовірні зміни. Випали вії кажуть про фінансові проблеми, які можуть у вас виникнути. Щоб уникнути цих труднощів, постарайтеся не витрачати гроші бездумно, адже не все, що ви купуєте, вам дійсно потрібно.

Якщо вам привиділися накладні прикраси, значить, ви занадто демонстративний людина. Ви намагаєтеся привертати до себе увагу оточуючих людей, але іноді цього робити не потрібно, тому що ви можете притягнути тих, від кого в результаті будете тікати.

Штучно вирощені накладні аксесуари для очей говорять про те, що ви займаєтесь самообманом, намагаєтеся здаватися, а не бути. Вам потрібно прийняти себе, свої сильні і слабкі сторони, і тоді все всередині і навколо вас почне змінюватися.

Бачити уві сні чужі густі і довгі вії говорить про те, що вас чекає зустріч з впливовою людиною. Як свідчить Жіночий сонник, вії — це символ ваших надій і можливостей. Якщо вам привидівся людина, у якого були накладні вії, значить, вас хтось спробує обдурити. Будьте уважні і обережні, не діліться з оточуючими своїми таємницями і секретами.

Бачити, як жінка фарбує вії тушшю, означає, що у вас з’явиться суперниця. Але не варто ревнувати раніше часу, тримайте себе в руках і будьте чарівною. Якщо ж у нічних мареннях туш використовував чоловік, значить, ваш залицяльник не той, за кого себе видає. Йому цікаві лише як жінка на одну ніч, тому не варто заохочувати його залицяння.

Якщо туш уві сні ви використовували, то це говорить про те, що вас чекають пригоди. Також ще один варіант того, до чого сниться фарбувати вії, пропонує Сучасний сонник: таке бачення говорить про недовіру до себе.

Туш незвичайного кольору повідомляє про ваше прагнення піти у світ ілюзій. Туш з блискітками – про бажання залучати до себе загальну увагу. Туш стара і розсипається – про те, що вам потрібно бути більш природною і справжньою.

Стригти довгі вії в сні – означає, що ви самі шкодите собі. Не варто думати, що ви гірше, ніж ви є насправді, це лише занурить вас в стан депресії і занепаду.

Сновидіння – прекрасний світ. Але пам’ятайте: будь бачення – це завжди попередження, і у ваших силах змінити своє життя і зробити її такою, як вам хочеться. Автор: Дарина Потыкан

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ