Сонник до чого сняться гори уві сні

Сновидіння – відмінне джерело для кращого розуміння себе. Відбиваючи наші справжні бажання і страхи, сон дозволяє поглянути на ситуацію життя під новим кутом.

Нерідко наші сни є лише відображенням денних переживань, тому навряд чи несуть конкретний зміст – швидше виконують функцію зняття психічного напруги. Є й такі сновидіння, які потребують розшифровці, що дозволяє зробити сонник.

Так, якщо ви напередодні читали книги або статті, дивилися телепередачі або відеоролики, в яких фігурували гори, скелі, сходження на неприступні вершини, то гірські масиви, зі сну вночі, не символізують нічого в точності. Але коли сняться гори, а в реальності недавно ніхто про них не нагадував сновидінню, варто дізнатися тлумачення сновидіння.

Будь-сон з горами і скелями символізує перешкоди на шляху до мети. Щоб розібратися в точності, до чого сниться гора, потрібно пригадати сон у всіх деталях.

Активну участь у підйомі або спуску

У сновидіннях ми можемо виступати як активними учасниками, так і простими спостерігачами якихось явищ. Для визначення, до чого сниться гора, дуже важливо, яку роль грав сновидець.

Йти по стежці на вершину без усяких перешкод, з радістю і захопленням розглядаючи небо і зелені гаї, – означає впевненість і швидке набуття наяву того, чого сновидець пристрасно бажав. При цьому дійти до найвищої точки і дивитися на світ з висоти пташиного польоту — сновидець наближається в житті до етапу ясного розуміння своїх цілей і свого місця в світі.

Якщо ж вершина приховано за хмарами і до неї ніяк не виходить дійти, хоча шлях радує все одно, то мета, переслідувана сновидцем, вимагатиме ще досить багато часу і праці, але він буде захоплений процесом і щасливий.

Йти по широкій дорозі в гору і повернути назад з-за труднощів шляху — страх перед ухваленням рішення. Рішення необхідно приймати обов’язково, або коли-небудь за вас його приймуть інші – і не факт, що це вам сподобається. Якщо ж довелося йти по дуже складній дорозі в гору і сновидець не звернув, то, незважаючи на перешкоди і труднощі, людина з честю вийде з складного положення.

  • Лізти по прямовисній скелі і дістатися до вершини — впоратися з дуже складною справою, незважаючи на величезні перешкоди. Не варто переживати, що вас цікавить справа може прогоріти, сміливо йдіть у бій, при належній старанності все завершиться благополучно.
  • Лізти на скелі і стрибнути самому вниз, коли вершина вже близька, — сновидець не хоче виділятися серед інших, що може негативно впливати на якість його життя. Сонник радить не цуратися похвали і високого становища, не варто мучити себе питанням «чи Вартий я?» – немає межі досконалості.

Бачити сон, у якому довелося лізти з працею в гору без спеціального спорядження, відчуваючи негативні емоції, — сумніви сновидця з приводу достатності своїх знань для початого справи наяву. У цьому випадку сонник радить проаналізувати ситуацію, що склалася в житті, і чітко визначити свої можливості. Може бути, варто відкласти реалізацію задуманого до більш сприятливого періоду?

Якщо при складному сходженні сновидець раптом сковзається і починає котитися вниз, існує кілька тлумачень.

1. Котитися вниз, вже дуже високо піднявшись, — символ того, що людина турбується про стійкості займаного нею положення. Це досить поширене явище, і нічого поганого воно не віщує, але сонник радить постаратися наяву розібрати, які саме фактори можуть сприяти негативних сценаріїв. Ретельно розглянувши їх, має сенс відкинути несуттєві причини для побоювань – суттєві ж потребують уваги і контролю.

2. Якщо ж сновидець почав падати тільки при початку шляху, то дуже часто наяву бачила сон зупиняють перші труднощі. При цьому падати, вставати, знову лізти вгору, знову падати і лізти — символ наполегливості, яке зможе подолати всі перешкоди. До останнього тлумачення сонник радить задуматися про те, наскільки все ж зусилля обґрунтовані.

Падати з високої скелі в море — символ безпечності та швидкоплинності. Людина недооцінює важливість часу. Якщо ж довелося падати на землю — що-то в реальності не дає людині вільно мріяти. Мрії мають як негативну, так і позитивну сторону. Не можна жити ілюзіями, але потрібно черпати з мрій віру і надію на краще, сили для подолання перешкод. А падати вниз з великої висоти і при цьому не забитися — до особистісного росту та добробуту.

Кататися на лижах чи сноуборді в горах в прекрасну погоду — бажання руху, свіжих вражень і нових знайомств. Кататися під час буревію — бенкет під час чуми. Слід задуматися про стан справ наяву: може бути, сновидець зловживає розвагами? Якщо ж сновидінню довелося кататися на лижах і потрапити під лавину, то його дії не завжди продумані, потрібно приділяти більше часу планування.

Котитися вниз з висоти на санках/лижах чи сноуборді/роликах, не маючи можливості зупинитися, — не варто ризикувати у найближчий період наяву.

Спускатися зі скель або гори уві сні можна по-різному, і багато варіанти сновидінь, в яких довелося спускатися з вершини або схилу гори, мають свої тлумачення. Так, спускатися з високої гори на лижах, контролюючи процес і радіючи швидкості, — бачив сон чекає легке подолання страхів, варто зайнятися тим, чого ви раніше не робили з-за невпевненості в собі або нерозуміння оточуючих.

Спускатися, розглядаючи види, і впасти — подібне сновидіння сонник тлумачить як необхідність більше концентруватися на важливих речах. Спускатися з гори з гарним настроєм або відчуттям виконаної справи — найближчим часом варто почати втілення своєї мрії в життя.

Бачити сон, у якому спуск з гори супроводжувався почуттями жалю і роздратування, — небажання втрачати привілеї та можливості. Навіть якщо наяву сновидець змушений розлучитися з чимось значущим для нього, це окупиться в майбутньому кращими умовами, особливо якщо він бачив поруч довгу ланцюг високих гір.

Пейзажі

Для розуміння, до чого сниться гора, якщо сновидець уві сні виступає спостерігачем, необхідно звернути увагу на те, якою вона була і на якій відстані. Снігові або зелені верхівки гір, гострі скелі або приховані хмарами вершини, далеко або дуже близько – все це символи різних процесів життя і свідомості сновидця.

Якщо сновидінню довелося бачити скелі, перебуваючи на вершині однієї з них, то спокій і гармонія можуть бути досягнуті через творчість. Спробуйте себе в якому-небудь виді мистецтва.

Снігова вершина зазвичай сниться до успіху та свіжості. При цьому якщо снігові шапки вражали білизною і яскравістю, то для досягнення успіху сновидінню потрібно більше рекламувати себе, розповідати начальству про свої зусилля, акцентувати увагу на якості результатів праці. Якщо ж снігова вершина то з’являлася, то ховалася за хмарами, сонник радить не розкривати своїх планів третім особам.

Бачити сон, у якому сновидця оточували зелені гори, сонник тлумачить як символ пошуку ідеалу. Якщо зелені гори були дуже близько, то незабаром людина зможе знайти душевну рівновагу, головне – не зупинятися у власному розвитку.

Бачити сновидіння, в якому майже весь простір навколо займали скелі, — на шляху до мети людина бачить якісь перешкоди. Кращими союзниками для боротьби з ними будуть неспішність і вдумливість.

Гори, символізуючи перешкоди, дуже тісно сплетені з кар’єрним та особистісним зростанням, а також з успіхом у багатьох починаннях, якщо бачив сон докладе максимум зусиль для досягнення своїх цілей. Автор: Катерина Волкова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ