Сонник до чого сняться водорості уві сні

Бачити уві сні водорості в спокійному озері віщує в майбутньому спокійне, мирне життя в родині.

Заплутатися у водоростях – значить заплутатися в своїх думках, втратити здатність правильно давати оцінку обставинам, будьте уважні.

Якщо вам приснилося, що ви вириваєте підводні рослини і залишаєте їх на березі, то у вас вийде позбутися стереотипів, до яких ви так прив’язані. Але також сонник водорості розтлумачує як передвістя можливих сильних мігрені, прихопіть з собою знеболюючі таблетки.

У своєму сні ви плаваєте серед різнобарвних і красивих водоростей – це вам застереження, що не варто сліпо довіряти повідомленнями з газет, телебачення та Інтернету, включайте пильність.

Зелені водорості у воді, вода при цьому чистий – такий сюжет може передбачати наступне:

  • Можливо, у ваших планах зміна місця роботи на більш перспективний.
  • Знак того, що у вас міцне здоров’я, а якщо ви хворієте, то скоро видужаєте.
  • У вас вийде знайти відповідь на давно мучить вас питання.

Сниться блюдо, в яке додані водорості, – значить, негативні тлумачення інших присутніх у цій страві продуктів зменшаться, а хороші – посиляться.

До чого сняться водорості, що плавають у річці або озері? Ваші стосунки з коханим поступово перетворюються в рутину, втрачають всю принадність і пристрасть. Спробуйте їх відродити! Сходіть куди-небудь разом або влаштуйте романтичну вечерю вдома, зробіть щось спонтанне і незвичне, але, головне, удвох!

Попереджений – значить захищений

Морські водорості сняться як попередження, що вам хочуть перешкодити у здійсненні важливої поїздки або угоди. Вам не варто на цьому зациклюватися, а просто зробіть заплановане.

Якщо ваше тіло водорості обплутують уві сні, це знак наростаючою навколо вашої особи інтриги з метою заподіяти вам шкоди. Проявіть підвищену обережність, а також не пропускайте незрозумілі деталі – бути може, вдасться з’ясувати, хто налаштований проти вас.

Снилося, що з води вийшов чоловік, вкритий водними рослинами, – це передвістя появи у вашому житті людини, який принесе чимало проблем. Дотримуйтесь дистанцію, будьте обережні. Бачити на своєму тілі – будьте обережні під час купання, вода таїть небезпеку.

Якщо ви пливете в річці з водоростями уві сні – чекайте поганих новин, але вони торкнуться вас лише побічно, не заподіявши шкоди. Бачити їх у брудному морі – трактується як наявність численних боргів.

Заплуталася у водоростях риба є знаком настають неприємностей, розв’язати які буде дуже важко, але у вас все вийде. Сухі водорості – будьте пильні, вас можуть спробувати обдурити.

Підводний трава є символом похмурих думок, емоцій з минулого, ви хочете повернути часи дитинства пройшли приємні події. Вам необхідно позбутися від подібного настрою, нехай минуле залишиться позаду, адже вже нічого не повернути, не виправити і не переробити. Не мучте душу.

У сні ви тонули в річці з-за того, що вас обплутали водорості, – це попередження, що може погіршитися самопочуття. Не піддавайтеся стресів і не вживайте надмірно спиртне.

Швидко зростаючі в чистій воді підводні рослини означають, що не варто бути занадто відвертим у розмовах, будь то знайомий чи незнайомий співрозмовник. Автор: Дарина Кривцова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ