Сонник до чого сняться намиста

Невід’ємною частиною жіночого гардероба є прикраси, серед яких сьогодні знову дуже популярні намисто. У когось з нас є тільки один екземпляр даного виду прикрас, у скриньці ж сучасної модниці знайдеться відразу кілька пар.

Якщо прекрасний аксесуар довелося носити не наяву, а в солодких мріях? До чого сняться намисто? Саме так звучить тема нашої сьогоднішньої статті. Традиційно, для отримання правильного тлумачення необхідно звернути увагу на деталі сновидіння:

  • Які вам приснилися намисто (з каменів; перлинні або бурштинові).
  • Колір виробу (червоні, різнокольорові).
  • Ваші дії в нічному видінні (ви носили прикраса, вам його подарували або ви піднесли його в якості подарунка та інше).

Елегантний аксесуар в нічному видінні

Почнемо з загальних тлумачень з приводу даного виду прикраси в нічному видінні. Сонник розглядає побачені уві сні намисто з кількох позицій. По-перше, як передвісника складного і тривалого справи, яке в кінцевому підсумку принесе сновидінню значний прибуток. По-друге, як символ нового взаємного почуття. І в третіх, намистини як відображення сліз людини.

Бачити в нічних мареннях це прикраса на своїй шиї – отримати шанс вдало придбати якийсь об’єкт нерухомості або, якщо ви займаєтеся бізнесом, укласти вигідний контракт. Якщо ж аксесуар на шиї викликає у вас дискомфорт, душить, то насправді вам варто звернути увагу на своє здоров’я. Зверніться до фахівця, пройдіть обстеження.

Добрим знаком є бачення, в якому вам подарували намисто. Як свідчить сонник, намисто, отримані в дар, уособлюють щасливе сімейне життя. Але якщо ви їх втратили або порвали, то велика ймовірність того, що своїми необдуманими діями ви зруйнуєте це благополуччя.

Якщо ви самі вирішували подарувати цей аксесуар кому-небудь? Сумніватися, коливатися у виборі подарунка в сні – у дійсності ви не можете визначитися, хто із залицяльників вартий ваших руки і серця. Безпосередньо дарувати це прикраса комусь- будьте обережні в своїх словах і діях. Є ризик того, що у вашого коханого виникнуть неприємності, причиною яких будете ви.

Сон, у якому намистини, розсипалися в різні сторони, говорить про те, що ваші плани можуть зруйнуватися. Найближчим часом будьте обережні, не допустіть цього. Якщо ж ви порвали прикраса навмисно, то вам вдасться вирішити практично всі свої проблеми.

Якщо уві сні намисто дуже гарні, кольорові, то у вашому житті незабаром настане світла смуга. Червоні уособлюють пристрасть між вами та вашим партнером. Не втрачайте голову і прислухайтеся до голосу розуму!

Бачити на своїй шиї воістину розкішні намиста – незабаром ви придбаєте дорогу річ. А довга зв’язка говорить про те, що зовсім скоро ви закрутіть новий роман. Зібралися придбати у сні намисто, але у вас не вистачає грошей? Насправді хтось піднесе вам подарунок, який здивує своєю пишністю.

Прикраса з каменів віщує приємне проведення часу в колі друзів. Крім того, намисто з каменів обіцяють нові знайомства, які виявляться до речі в просуванні вгору по кар’єрних сходах.

Як свідчить сонник, намиста, виготовлені з перлів, віщують заступництво з боку впливового людини. Перебирати нитку перлів в солодких мріях – наяву ніяк не визначитися у виборі. Видання радить зробити його як можна швидше, щоб уникнути розбіжностей і сварок. Отримати перлинні намиста в дар – добрий знак. Удача на вашому боці! Вас чекає успіх не тільки в справах, але і на любовному фронті.

Якщо молода дівчина бачить сон, в якому їй дарують бурштинове намисто, то незабаром вона вдало вийде заміж. Продати або подарувати кому-то бурштинове намисто, щоб уникнути неприємностей.

Прийшов час підвести підсумок в розмові про те, до чого сняться намисто. Дуже багато значень пов’язано зі змінами в особистому житті: від нового знайомства до шлюбного союзу. Також нічні видіння, в яких присутнє дане прикраса, віщують успіх у справах, придбання нерухомості, отримання подарунку. У рідкісних випадках – наступ неприємностей. Тут важливо пам’ятати: всі вони носять тимчасовий характер! Автор: Надія Пермякова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ