Сонник до чого сняться динозаври уві сні

Незважаючи на той факт, що ніхто з нас ніколи не бачив живих динозаврів, іноді вони є до нас у сновидіннях.

Нерідко такі сни викликають у сновидця страх і цікавість. А щоб визначити, до чого сниться динозавр, потрібно пригадати всі нюанси нічних мрій і подивитися в сонник.

Який він був? Що робив?

Сон про величезного ящера віщує удачу у всіх справах. Особливо сприятливим буде сновидіння, в якому динозавр знаходиться в своєму природному середовищі існування. А якщо ви побачили його в сучасному світі, то вас чекає успіх тільки після наполегливої, добросовісної роботи.

Дитинча динозавра уві сні — це знак, що вас чекають клопоти або з дітьми, або з підлеглими на роботі. Сонник рекомендує мужньо вистояти цей період, не зриватися через дрібниці. Так ви не лише збережете прекрасні стосунки з оточуючими, але і заслужити їх повагу.

  • Рептилія в одязі — до цікавого видовища.
  • Ящір у вашому будинку — гості зроблять вам сюрприз.
  • Побачити його по телевізору — мріяти про зміни.
  • Він сидить у клітці — до спокою.
  • Скелет динозавра — до здивування.

Якщо приснилося, що динозавр переслідує вас, то в житті вас чекає дивовижне пригода. Швидше за все, події найближчих днів змусять вас кардинально змінити свої усталені погляди. Психологи ж пояснюють подібні сни тим, що в реальності ви відчуваєте страх в душі.

Динозавр, що напав на вас, — це знак, що вам чекає нелегка розмова з вищестоящою особою. Можливо, вам доведеться вислухати від співрозмовника претензії або обвинувачення. Постарайтеся не приймати ці речі близько до серця. Якщо ви не будете виправдовуватися і огризатися, конфлікт «зійде нанівець» і незабаром забудеться.

Сон, у якому ящір нападає на вас, але йому не вдається з вами впоратися, нагадує про те, що в реальності ви недооцінюєте свої сили. Сміливо беріться за важкі завдання, приступите до виконання накопичилася роботи. В результаті вас чекає успіх і хороше матеріальне винагороду.

А що робили ви?

Цікава подорож — це те, до чого сниться динозавр, на якому ви їдете верхи. Також сонник пише, що подібний сон передвіщає екстремальна пригода далеко від дому. Але це відбудеться лише у разі, якщо рептилія, яку ви осідлали, виконує в сновидінні всі ваші команди.

Злякатися динозавра — по соннику отже, турбуватися за своє благополуччя, переживати за недоробленою роботи. А якщо ви абсолютно не боїтеся рептилію, то вас влаштовує стан ваших справ, ви повністю впевнені в собі.

  • Тікати від ящера — до конфлікту.
  • Убити його — вирішити важливу проблему.
  • Замкнути в клітці — позбутися від ворога.
  • Гладити рептилію ризикувати.
  • Годувати його з руки — випробувати нові відчуття.

Перебувати серед великої кількості динозаврів — по соннику означає, відчувати себе незатишно в новому колективі. Такі сни зазвичай сняться тим, хто нещодавно знайшов нове місце роботи або потрапив в незнайому компанію. Фахівці рекомендують не робити різких висновків, а уважно придивитися до колег або співрозмовникам.

Якщо вам приснився динозавр у вигляді вашого домашнього тварини, то наяву ви відчуваєте гострий дефіцит уваги з боку протилежної статі. Сонник радить переглянути свою поведінку. Якщо ви занадто нав’язливі, постарайтеся бути скромніше. А нерішучим, сором’язливим людям потрібно навчитися робити тверді кроки і приймати відповідальні рішення.

Жінці сон про динозавра віщує приємне знайомство з представником сильної статі. Не виключається, що ви стоїте на порозі нових романтичних стосунків, які можуть тривати досить тривалий час. Головне — не випереджати події і діяти поступово, обдумано.

Тепер, коли вам присниться динозавр, ви не будете прокидатися переляканим і гадати, яка небезпека на вас підстерігає наяву. Адже ящір в сновидінні практично завжди є хорошим знаком. Автор: Віра Дробова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ