Сонник до чого сниться стіна

Про що розповідають людям сни? Вважається, що уві сні ми бачимо образи того, що сталося з нами за день. Але чи це так?

Адже нерідко, дізнавшись з сонника, до чого приснилося те чи інше сновидіння, ми через деякий час переживаємо його в дійсності. Наші статті допомагають вам тлумачити сновидіння, і сьогодні ми поговоримо про те, до чого сниться стіна.

Беручи до уваги саме призначення стіни, можна сказати, що вона може служити захистом, так і перешкодою. Те ж саме значення їй надається і уві сні. Щоб розібратися, для чого саме вона привиділася, згадуйте якомога більше деталей. Почнемо з матеріалу, з якого збудована стіна.

Цегляна стінка символізує надійного і міцного захисника. Ця людина допоможе вам подолати всі труднощі, а також вирішити всі проблеми. Він є для вас справжньою опорою. Для жінок, які перебувають у шлюбі, як каже сонник, стіна, саме цегляна, може символізувати її чоловіка. Побачивши такий сон, не сумнівайтеся: ваш чоловік – вірний і надійний партнер.

Крім того, цегляна стіна може означати міцність і стійкість – два фактори, присутні на даному етапі вашого життя. Зараз ви міцно стоїте на ногах, ніщо і ніхто не може збити вас з них. Саме час приступати до нових звершень.

А до чого сниться стіна зі скла? Щодо цього сновидіння існує двояка думка. З одного боку, воно може означати невидиму перешкоду, то є ряд моментів, які ви упустили при аналізі ситуації. Швидше за все, існують ризики, здатні призвести до фінансових втрат.

Сон є попередженням і нагадуванням про те, що варто ще раз все зважити. Також скляна стіна може бути символом того, що ви занадто вимогливі до своїм близьким і оточуючим вас людям.

Якщо вам привиділися інші види стін:

  • Стіна з картону говорить про зайву увагу по відношенню до чужих проблем.
  • Глиняна – навчіться слухати й прислухатися, особливо до прохання рідних.
  • Вогняна стіна – провісник здійснення бажань.
  • Стіна з дощу означає початок нового життя.

Якщо уві сні у стіні ви проломили дірку, можете бути впевнені: вам вдасться подолати всі перешкоди на шляху, але для цього доведеться витратити всі сили. Тим, хто бачив сон, в якому стіна руйнується, належить здолати всіх ворогів і недоброзичливців. Причому відбудеться це досить легко для вас не складе труднощів.

Для жіночої статі це нічне бачення може означати наступне. Якщо у вас з вашим партнером був конфлікт і непорозуміння, то стіна уві сні руйнується до його завершення. А ось будівництво стін мариться до нежданному щастя і удачі у всьому. А шлях до цього ви прокладете самі.

Ви бачили, як стіна руйнується, але у відносинах з партнером у вас все добре? Тоді такий сон говорить про ненадійність вашого партнера – на жаль, він не стане для вас тією опорою, на яку ви розраховуєте. Але, можливо, ще не пізно знизити свої вимоги.

Подробиці і дії

Згадайте свій сон – стіна в ньому мала колір? Тоді пропонуємо вашій увазі тлумачення залежно від кольору стіни. Вам довелося фарбувати стінку в червоний колір? Червона стіна символізує якусь перешкоду емоційного характеру.

Швидше за все, це негатив по відношенню до реальної людини, спілкування з якою припинити неможливо, оскільки вам доводиться рахуватися з його думкою. Не виключено, що це ваш діловий партнер чи людина, з яким у вас є спільні справи. Сонник радить знайти з ним точки дотику, інакше спільні проекти не будуть мати успіху.

Сон, в якому вам довелося фарбувати стінку жовтий, говорить про наявність чуток і пліток на вашу адресу з боку недоброзичливців. Зберігайте спокій і контролюйте свої емоції – одним словом, не реагуйте на пересуди, тоді вони втратять всякий сенс.

А що, якщо це була зелена фарба? Фарбувати стінку в зелений колір може снитися людям, які відчувають зовнішній та внутрішній комфорт. Вам абсолютно байдужі зовнішні подразники, ваші душа і тіло знаходяться в абсолютній гармонії. Єдина порада – приділяйте трохи більше уваги своєму здоров’ю.

Біла стіна говорить про бажання сновидця досягти нових висот, про появу нових цілей. У вас все вийде, але ви повинні розуміти, що для цього знадобляться інші навички та знання. Додайте до цього всі зусилля і рухайтеся в потрібному напрямку.

А ось ті, кому довелося фарбувати стіни в чорний, мають недругів, які бажають заподіяти шкоду. Зберігайте спокій, силу характеру і волі – так ви сломите їх дух і зруйнуєте їх плани.

Ну, а до чого сниться стіна, яку вам довелося мити? Такий сон, швидше за все, означає певну кількість дрібної, копіткої роботи, зробити яку вам належить найближчим часом. Для жінки ця робота може бути щоденними домашніми клопотами – природно, в процесі вам доведеться що-небудь мити.

Також не виключено, що вам доведеться змінити соціальний статус, – таке ще одне значення сну, де вам довелося мити стіну в будинку або квартирі. А тих, хто вимив її практично до дзеркального блиску, чекає нова посада і підвищення по службі в самий найближчий час.

А що, якщо уві сні вам випало стіни не мити, а штукатурити? Це сновидіння означає спробу виправити свої помилки, покаятися у скоєному. Якщо ви запросили фахівців для виконання цієї роботи, то хтось сам буде просити у вас пробачення за погані вчинки. Люди самі прийшли штукатурити ваші стіни? Тоді вибачатися доведеться вам. Автор: Наталія Чернікова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ