Сонник Драже 😴, до чого сниться Драже жінці 💤, що означає побачити Драже у сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Драже по Соннику білого мага Юрія Лонго

До чого сниться драже жінці:

Їсти уві сні драже — у реальному житті вам все вдається без особливих проблем. Труднощі у вашому житті так само рідкісні, як сніг в Африці. Можливо, так відбувається тому, що ви завжди віддаєте собі звіт в тому, що робите і збираєтеся робити. Важливу роль грає та обставина, що ви тримаєте під контролем все, що відбувається і не даєте поблажок ні собі, ні людям, що вас оточують.

Готувати уві сні драже — скоро ви почнете нову справу, якій відмовите всією душею. Початкові невдачі не погасять ваш запал, і ви досить швидко реалізуєте свої плани.

Бачити уві сні драже — у реальному житті ви прагнете до красивого. Ви хочете володіти нею, зробити його частиною вашого життя, часто не підозрюючи, що під красивою оболонкою ховається відверта дешевка, не варта тих зусиль, які ви витратили, щоб володіти нею.

Розсипати уві сні драже — сон означає, що в реальному житті причиною відбуваються з вами бід і невдач найчастіше є ви самі, точніше, ваша неуважність та невміння зосереджуватися на істинно стоять речі.


1 Драже по Індіанського шаманска соннику

Бачити драже у сні означає:

Їсти уві сні драже – в реальності вам все вдається без особливих проблем.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ