Сонник до чого сниться стіл уві сні

У повсякденному житті нас оточує безліч предметів, які ми сприймаємо як належне і навіть не замислюємося над тим змістом, який їм надавали наші предки.

Ось, наприклад, стіл — сьогодні безліч різновидів столів, але давним-давно в будинку міг бути один-єдиний стіл, за яким люди ділили їжу, і тому цей предмет меблів навіть називали «долонею бога». Наприклад, як зазначає Французький сонник, стіл в сновидінні, який був пишно накритий — це символ достатку і добробуту.

Тлумачень того, до чого сниться стіл, існує багато, — в основному тому, що уві сні можна бачити самі різні столи, і тому, що на їх стільницях можуть знаходитися різні предмети. Але є і загальні тлумачення, які не залежать від того, з якого матеріалу, наскільки міцно був виготовлений предмет меблів, а також від того, що лежало на столі.

Наприклад, якщо стіл уві сні виявився зламаним, — то такий сон є застереженням для сплячого. Найближчим часом можливі події негативного характеру, але у вас є ще час, щоб їх запобігти. З якого боку варто відбивати наступ неприємностей, підкаже «характер» стіл обідній — в сім’ї, письмовий — на роботі, у справах, журнальний столик або столик для пікніка — у дружньому колі.

Якщо сниться стіл нехай і цілий, але порожній, — такий сон попереджає про можливість конфліктів. Бачити порожній обідній стіл — сон говорить про можливості конфлікту з «другою половинкою» із-за стану сімейного бюджету». Щоб «нейтралізувати» наслідки такого сновидіння, варто обговорити всі складні моменти з чоловіком або дружиною або ж вжити заходів щодо створення фінансової «подушки безпеки».

Робочий стіл уві сні виявився порожній — подібні мрії закликають проявити обережність і зміцнити своє становище на робочому місці. Це буде зовсім не зайвим, так як бачення може попереджати про те, що різні конфлікти на роботі можуть дати лише негативний ефект — аж до звільнення. Порожній письмовий стіл або бюро закликає сновидця навести порядок у справах або паперах, що стосуються особистого майна.

Рекомендуємо: Значення сну про хліб

Які ще предмети меблів можна побачити у своїх мріях під час нічного відпочинку? Та які завгодно! Давайте розглянемо найбільш поширені варіанти:

  • Міцний і добротний стіл.
  • Клишоногий і хисткий.
  • Круглий.
  • Письмовий.
  • Робочий.
  • Святковий.

Якість, матеріали, призначення

До чого сниться стіл добре зроблений, міцний, якісний? Езотеричний сонник каже, що це — знак надійності і благополуччя. Якщо це був обідній стіл, — то бачення обіцяє, що ваш будинок буде як «повна чаша», робочий — до кар’єрного просування, письмовий — до удачі і стабільності в особистих справах.

Хисткий, змучений, клишоногий предмет меблів у сні означає наближення проблем і служить попередженням сновидінню. Аналогічне значення має і сновидіння, де центральною деталлю виявився пластмасовий столик — виріб саме по собі досить неміцною.

Якщо стіл уві сні виявився дерев’яний, це позитивно характеризує сновидця: ви цінуєте матеріальні блага, але не більше, ніж вони того заслуговують, відчуваєте межу між нагромадженням коштів та їх витрачанням на життєві задоволення, і вмієте пройти по ній, не втрачаючи рівноваги. Тобто дерев’яний предмет меблів у вашому сновидінні символізує, що ви зумієте забезпечити власне майбутнє і матеріальний добробут своєї сім’ї.

Бачити в мріях мармурову меблі — попередження: у вашому оточенні є вкрай недоброзичливий людина, постарайтеся здогадатися, хто він, і нейтралізувати його дії по відношенню до себе. Металеві меблі в сновидінні говорить про сплячому як про людину енергійну, здатного досягти багатьох життєвих вершин.

Бачити уві сні круглий стіл — означає швидке примирення з людиною, з яким ви в сварці. Також круглий предмет меблювання може означати швидкі ділові переговори, які для вас пройдуть успішно (таке трактування буде залежати від іншої обстановки у вашому сновидінні).

Бачити в нічних мареннях письмовий стіл з порожньою стільницею — також попереджувальний знак: у ваших справах можуть виявитися перешкоди. Важливо не сприймати тимчасові труднощі як катастрофу. А якщо ви побачили на стільниці банкноти або монети — значить, ці перешкоди будуть легко можна вирішити, а справа виявиться прибутковим.

Якщо ваш робочий стіл у сні являє собою зразок «робочого бардаку», то вам потрібно попрацювати над власним умінням організувати робочий процес: в іншому випадку з-під носа можуть поплисти вигідні пропозиції або проекти. Якщо на стільниці на робочому місці немає нічого, — варто знайти собі захоплення до душі, щоб отримувати задоволення від життя.

Свято до нас приходить

До чого сниться стіл, накритий для прийому гостей або якогось торжества? За сонником Ванги, накритий стіл з великою кількістю їжі віщує матеріальний добробут сновидінню, яке може з’явитися в тому числі завдяки заступництву впливового людини. Згідно Жіночого сонником, накритий для обіду предмет меблів в сновидінні означає цікаві знайомства в найближчому майбутньому і благополуччя в родині.

Накривати на стіл, — каже Сімейний сонник, — скоро варто чекати гостей. У цьому плані має значення їжа та її кількість — чим її більше, тим більша кількість гостей вам варто очікувати. У деяких випадках їжа на столі, приготовлена до трапези, може означати швидке поповнення в сімействі — особливо, якщо подібне сновидіння було побачено в ніч на суботу.

А ось Езотеричний сонник вважає, що побачити в нічних мареннях накритий стіл з достатком їжі — це не сприятливий сон, а застереження: сновидінню потрібно уникати тілесних надмірностей, зокрема обжерливості. В іншому випадку це може призвести до проблем зі здоров’ям.

Сонник Симона Кананіта говорить про те, що накривати стіл в сновидінні до приходу гостей, щедро змушуючи його їжею, — означає, що найближчим часом наяву ви зможете дуже вигідно придбати якесь цінне майно. Якщо на стільниці разом з їжею і приладами стоять вази з квітами, — це означає, що ваш шлюб буде щасливим, а сімейне життя — благополучною. В Єврейському соннику стільниця, багата їжею, у сновидінні вважається передвісником запрошення на велике торжество з рясним частуванням.

Якщо приснився святковий стіл, повний їжі — наяву незабаром доля надасть вам шанс зустрітися і поспілкуватися з дорогими серцю людьми, з якими ви давно не бачилися. Накритий святковий стіл, на який ще не подана їжа, в сновидінні означає, що краще утриматися від великих фінансових витрат — гроші вам можуть знадобитися трохи пізніше.

Цікавим сюжетом є сон, центральний образ якого — не просто святковий, а весільний стіл, «столи, що ломляться від страв. Молодим дівчатам цей образ у мріях обіцяє швидке одруження, і чим вишуканіше їжа і багатше оздоблення — тим більш заможним виявиться майбутній чоловік. А ось для інших подібний сюжет обіцяє речі, що не мають відношення до особистого життя: успішне завершення розпочатих справ, а також повага з боку оточуючих.

Після свята

У життя після будь-якого свята в будинку слід наводити порядок, і подібні сюжети можна побачити і в сновидінні. До чого сниться стіл, який вам довелося прибирати після відходу гостей? Практично у всіх сонники подібний образ у мріях трактується як застережливий.

Наприклад, Сонник Адаскина говорить про те, що якщо в нічних мареннях вам довелося прибирати залишки їжі і брудний посуд, — це означає, що доля приготувала вам якісь випробування. Якщо ви зі своєю «другою половинкою» зможете згуртуватися і пройти через них, спільно вирішити всі проблеми, то ваш союз вже ніщо не зможе зруйнувати.

Також сонники приділяють багато уваги такому сюжету, коли на столі є столові прилади і їжа, але чомусь немає скатертини. Такий сон може попереджати про те, що ви чомусь- можливо, з-за свого матеріального становища — є предметом заздрощів навіть для друзів. Варто уважніше придивитися до свого ближнього кола і відмовити від будинку людям, які виділяють, нехай і приховано, негатив у вашу сторону.

Рвана або брудна скатертину на сервированной стільниці у ваших мріях віщує можливі сімейні конфлікти. Варто було б виявити точки розбіжностей завчасно та погасити їх, не чекаючи пожежі негативних пристрастей.

А от сидіти за столом — таке бачення має протилежне значення. Сидіти за ним разом зі своєю ріднею — таке бачення обіцяє, що у вашій родині буде мир, злагоду та достаток. Сняться друзі, з якими ви сидите навколо однієї стільниці — знайте, що ніякі невдачі в житті вам не страшні, тому що ваші друзі готові вам прийти на допомогу. І чим більше друзів було з вами разом, тим більш потужна дружня підтримка вам забезпечена в житті.

Однак якщо довелося сидіти за столом одному, то бачення попереджає про те, що найближчим часом вам доведеться зробити самостійний, причому дуже непростий, життєвий вибір. Якщо наснилося сидіти за одним столом з власними покійними родичами, не варто переживати. Такі мрії підказують, що ви обрали правильний життєвий шлях, і на цьому шляху вас чекає успіх.

Однак може примаритися, що ви сидите, наприклад, за шкільною партою. Таке бачення попереджає вас про те, що для задуманої вами вам може не вистачити знань, тому непогано було б зайнятися самоосвітою. Автор: Ольга Іноземцева

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ