Дев’ятка кубків Все про карти Таро, опис карт і методів ворожіння

Дев’ятка Кубків – це свято. На ній зображений усміхнений чоловік, що сидить біля столу з розставленими на ньому дев’ятьма кубками. Людина, по всій видимості, святкує своє одужання, отримання прибутку або звання.

У будь-якому випадку все його турботи закінчені, життя повернулося до нього світлою стороною. Людина очікує своїх друзів, щоб розділити з ними перемогу.

При цьому слід врахувати, що перемога, позначена картою, має індивідуальний характер, т. е, відноситься до однієї людини. До слова, для єгипетського варіанту Таро дане значення характерно для перевернутої Дев’ятки Кубків. А в прямому положенні карта говорить про те, що радість буде чимось затьмарена.

Якщо карта вийшла перевернутої, то успіх прийде в будь-якому випадку, просто треба трохи почекати.

Опис методом Сари Барлет

Перед вами традиційна «карта виконання бажань». Ваші мрії стали реальністю! Однак завжди потрібно пам’ятати про відповідальність за наслідки ваших бажань і усвідомлювати, що ви насправді хочете від життя. Занадто часто ми бажаємо одне, а коли отримуємо бажане, то виявляється, що хотіли ми зовсім інше.

Але в цілому це дуже хороша карта, вона дасть вам можливість пишатися своїми досягненнями, радіти своїй справі і навіть в глибині душі самовдоволено сказати собі: «Як спритно я провернув це діло!»

На карті зображено задоволений життям чоловік, він ніби говорить вам: «Гей, подивіться на мої повні кубки. Сперечаємося, що у вас стільки немає?»

Але будьте обережні. Якщо занадто довго грітися в променях своєї слави, можна відштовхнути оточуючих або викликати сильну заздрість. Пам’ятайте, що заздрість породжує образу, руйнує любов і змушує заздрісників вдаватися до маніпуляцій.

У позиції «Перешкоди» ця карта попереджає, що ви настільки задоволені собою і своїми досягненнями, що не здатні прийняти нічию точку зору. З іншого боку, головною перешкодою на шляху до успіху є ваше потурання власним слабкостям.

У позиції «Майбутнє» Дев’ятка Кубків обіцяє чуттєві задоволення. Насправді всі шанси на вашому боці, тому мрії можуть стати реальністю. Однак згадайте приказку: «Курчат по осені рахують».

альтернативне опис

Загальна тема малюнка Дев’ятки Кубків – емоційний захват. Молодий чоловік і молода жінка, ніжно обнявшись, стоять біля святкового столу, заставленого фруктами і квітами, – символу задоволення і щастя. Стіл накритий скатертиною блідо-блакитного кольору, яка служить нагадуванням про елемент Кубків, Воді. Крім квітів і фруктів, на столі стоять дев’ять наповнених кубків. На задньому плані видно сади з водоймами і б’ють фонтанами, символами постійного припливу і відпливу почуттів. Малюнок містить натяк на поєднання чуттєвої насолоди і емоційного задоволення. Очевидно, що перед нами – кульмінаційний момент в житті пари, момент святковий, далеко не щоденний.

Значення в ворожінні

Традиційно Дев’ятка Кубків вважається «картою бажань», вона передбачає реалізацію мрій і найсміливіших мрій. Природа мрій зазвичай пов’язана з емоціями і взаємовідносинами, але мова також може йти про дуже близькому вашому серцю справі або подію.

Дев’ятка Кубків говорить про урочистому святі, про подію неординарному і про час, коли можна потурати плотських задоволень, тому на ній зображений живописно прикрашений стіл. Карта містить натяк на насолоду всіх п’яти почуттів, ми майже фізично відчуваємо плескіт води і звуки музики, запах смачних страв і пахощів. Зрозуміло, подібні свята не тривають довго, це – рідкісні і дорогоцінні події життя, кожною миттю яких слід насолоджуватися і дорожити.

У розкладі Дев’ятка Кубків означає, що прийшов час задоволень і можна повністю віддатися тому, про що так довго мріялося. Це не чарівна карта в тому сенсі, що вона виконує три заповітні бажання, вона лише вказує на час, коли ваші мрії стають реальністю.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ