Сонник до чого сниться страта

Побачивши неприємний сон, людина часто прокидається з прикрим почуттям. Після цього ми ще довгий час згадуємо деталі і фарби бачення, намагаємося осмислити і оцінити значення сну. Навіть самий гнітючий, на перший погляд, сон може мати позитивні значення.

В загальному розумінні кара є символом закінчення чого-небудь. Швидше за все, всередині себе ви відчуваєте, що готові почати з початку, чи то життя в цілому або якісь конкретні справи. Якщо вам приснилася кара – значить, підсвідомість намагається сказати про те, що ви маєте потребу в переосмисленні якихось важливих питань. Можливо, ви заганяєте себе в рамки, з яких боїтеся не вибратися. Швидше за все, розібратися з труднощами допоможе ретельний аналіз ваших дій.

Сонник кару трактує як бачення недалекого майбутнього, в якому вам буде дано шанс змінити даний стан справ. Якщо у мріях вас самих засудили до страти через повішення – наяву постарайтеся бути акуратніше і стежте за своїм здоров’ям. Не провокуйте долю, і вас минуть всі недуги.

До чого сниться страта незнайомого вам людини? Якщо уві сні ви спостерігали за тим, як людини ведуть на шибеницю, а потім виконують смертний вирок через повішення – готуйтеся до значних змін у житті. Вони можуть бути як позитивними, так і клопітними.

Ви бачили, як зачитують вирок, а потім ведуть вас на страту через величезний натовп? Таке сновидіння говорить про швидке підвищення. Варто мобілізувати всі свої резерви, і зовсім скоро ви зможете пожинати плоди багаторічних праць.

У сні ви бачили, як намагаєтеся сховатися від ката, який повинен вести вас на страту? Таке бачення символізує зазвичай серйозні зміни в житті. Можливо, незабаром ви зміните будинок або місто, де живете; головне – пам’ятайте: все це відбувається тільки на краще.

А ось якщо засуджений був знайомих – можливо, хтось з оточення бажає домогтися вашого розташування. Озирніться навколо і запитайте себе: може бути, комусь потрібна ваша допомога? Бачити в такому сні родича – до швидкого візиту і спілкування з дорогим вам людиною.

Побачити, як кілька людей публічно ведуть на страту, — означає, що незабаром у вашому оточенні можуть з’явитися нові друзі. Тільки від вас буде залежати, на якому рівні будуть ці відносини, але виразно до чужинців не варто ставитися упереджено.

Не зносити голови — виконання вироку

Бачити в сні страта знаменитого злочинця, якому належить смерть на електричному стільці, — обіцяє довгострокову поїздку далеко від дому. Не переживайте, адже час пролетить швидко, а подорож буде для вас приємним і продуктивним. Не лякайтеся, якщо вам присниться цілий зал вороже налаштованих людей. Швидше за все, підсвідомість говорить, що у вашому оточенні є недоброзичливець, — вам варто з’ясувати, чого він хоче, і вирішити всі розбіжності у витоків.

У мріях страта відбувалася через розстріл винного? Будьте уважні та обережні в своїх діях, так як кара за допомогою вогнепальної зброї у сні символізує недоброзичливця. Уважніше поставтеся до нових знайомих і партнерів у бізнесі.

До чого сниться страта, в якій ви — кат і повинні вести бранця до пласі? Такий сон говорить про те, що ви занадто переживаєте за свою справу, намагаєтеся «розрулити» виник на роботі конфлікт або не встигаєте до терміну здачі звітів. Не переймайтеся і знайте, що лише правильно розставлені пріоритети допоможуть впоратися з виниклими труднощами.

Сон, кару в якому відбувається допомогою гільйотини, символізує ваше ставлення до своїх почуттів. Схоже, ви намагаєтеся закритися від напливу емоцій і не прагнете розвивати відносини. Розберіться в собі і вирішити, чи потрібні вам такі клопоти.

Якщо ви бачили, як на страту уві сні вели людини, який засуджений несправедливо, – це знак вашої прискіпливості до «другій половинці». Більше звертайте увагу на чоловіка. Якщо ж такий сон побачив вільний людина, яка не перебуває у відносинах, – значить, скоро відбудеться доленосна зустріч, до якої ви так давно готувалися.

Сам собі суддя

Якщо у нічному польоті душі ви бачили, як хтось здійснює самосуд, тобто карає людину без судового розгляду, – це знак вашої амбітності. В реальності ви переповнені енергією і повинні дати їй виплеснутися назовні, інакше вона накриє вас з головою. Спробуйте на дозвіллі зайнятися досі незнаними шляхами проведення часу, направте свої бажання в нове русло.

У мріях ви були суддею, який виносить вирок про смертну кару, але не виконуєте його? Це може означати наступне:

  • Ви втомилися від життєвих проблем, вам необхідний моральний і фізичний відпочинок. Відкладіть справи і приділіть увагу собі.
  • Ніяк не можете закінчити давно розпочату справу, яке тепер обтяжує вас. Що ж, іноді минуле потрібно залишити і окинути поглядом майбутнє – знайти нові горизонти.
  • Відносини з якоюсь людиною більше не приносять вам радості, і ви всіма силами відштовхуєте його. Подивіться на ситуацію з його боку – вам відразу стануть зрозумілі причини такої поведінки.

Якщо страчений чоловік у вашому сні сміявся перед здійсненням правосуддя – це знак того, що незабаром доля захоче випробувати вас, і готує невеликі труднощі і клопоти в сімейному колі. Не переживайте, адже пережити розлад ви зможете, лише зміцнивши відносини з близькими і рідними людьми.

А ось якщо у сні ви бачили відрубані частини тіла або одну голову – таке бачення означає, що для досягнення поставленої мети недостатньо зібрані. Ваше підсвідомість радить вам зосередитися і, можливо, більше довіряти колегам – розподіліть одне більше справа на кілька маленьких, і тоді ви легко впораєтеся з труднощами. Автор: Зоя Крупська

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ