Сонник до чого сниться стигла вишня не дереві

Будь-яка людина, що живе на нашій планеті, бачить сни. З приходом ночі ми вирушаємо кудись за межі свідомості, подорожувати по паралельних світах і всесвітах. Ми відчуваємо море емоцій і зустрічаємо безліч незвичайних місць.

Кожен з нас може як заглянути в світове майбутнє, так і опинитись в минулому. Але, мабуть, самими прекрасними картинами, які можна побачити в сні, по праву вважаються образи природи. Сучасна людина не завжди може дозволити собі вирватися за місто, а сновидіння можуть йому в цьому допомогти.

Нас можуть захопити водоспади, пляжі, нескінченні фруктові сади. У садах ми можемо зустріти дерева, на яких ростуть знайомі плоди: груші, яблука, абрикоси. Але, напевно, для багатьох фаворитом серед плодів буде саме вишня.

Її багряний колір і солодкуватий смак нікого не може залишити байдужим. Саме тому ми спробуємо розібратися з тим, до чого сниться вишня. Як говорить сонник, вишня – це символ успіху в усіх значущих для людини областях.

Таке бачення таїть в собі безліч підводних каменів, тому вкрай важливо підійти до його аналізу з особливою увагою. Якщо в сновидінні є несподівані деталі, не варто їх ігнорувати, тому що саме ці нюанси можуть вплинути на тлумачення в цілому.

Деталі, на які варто звернути увагу при складанні тлумачення:

  • Де побачили?
  • Квітуча або з плодами?
  • Є або збирати?

Що перед вами?

Отже, якщо вам приснилася вишня, насамперед необхідно згадати, де ви її побачили. Якщо ви бачили ягоди на дереві, значить, вас чекає приємне час. Вам посміхнеться удача, і ви зможете без особливих зусиль отримати те, що хочете.

Бачити ягоди не на дереві, а вдома на кухні, означає, що у вас незабаром з’явиться впливовий покровитель. Він зможе вирішити будь-які ваші проблеми, а також допомогти в просуванні по кар’єрних сходах. Червона, стигла вишня в ліжку натякає на те, що у ваших подружніх відносинах знову спалахне пристрасть. Ваш чоловік по-справжньому зможе вас здивувати, і життя знову заграє яскравими фарбами.

Якщо ви бачили вишневе дерево у місті, серед бетону і асфальту, то це говорить про те, що вас більше турбує ваша кар’єра, ніж сім’я. Пам’ятайте, що будь-яка людина потребує відносинах, і ви не виняток.

Далі, вивчаючи питання, до чого сниться вишня, необхідно пригадати, якою вона була. Якщо ви бачили квітуче дерево, то такий сон передвіщає вам закоханість. Як говорить Жіночий сонник, квітуча вишня – ознака того, що у вашому серці незабаром зародятся прекрасні романтичні почуття.

Якщо дерево було заповнене ще зеленими плодами, то значить, ваші бажання здійсняться, але для цього потрібен час. У вас є сили, щоб почекати, тому наберіться терпіння, адже в підсумку воно буде винагороджено.

Стигла, червона вишня на дереві говорить про те, що вже в найближчому майбутньому ви досягнете своїх найзаповітніших цілей. Але здійсняться тільки ті бажання, для здійснення яких ви прикладали зусилля.

Переспілі, гнилі ягоди вишні говорять про те, що ви рухаєтесь у неправильному напрямку. Те, чого ви хочете досягти, насправді вам не потрібно. Особливо це стосується чоловіка, уваги якого ви намагаєтеся досягти.

Що ви робили?

Далі – більше, тепер варто згадати, що ви робили в баченні, так як це буде мати принципове значення в тлумаченні. Отже, якщо в баченні ви збирали стиглу, червону вишню з дерева, то такий сон пророкує вам успіх у всіх ваших справах.

Садити дерево в нічних мареннях – означає, що зараз найкращий період для нових починань. Це можуть бути як нові відносини, так і новий бізнес або проект. Збирати гнилі або засохлі ягідки – вам не варто намагатися повернути колишні стосунки. Спробуйте відпустити минуле, тому що воно негативно впливає на ваше справжнє.

Є ягоди у сні – означає, що вас чекає велика і чиста любов. Будьте готові до того, що після цього ваше життя перевернеться і вже не буде колишньою. Також сон, де вам пощастило є вишні, як каже Слов’янський сонник, віщує сильні почуття.

Є зелену, неспелую вишню – означає, що ваші почуття ще не зміцніли, і ви поки не готові до цим відносинам. У вас ще живе дитина, яка потребує безумовної любові. Є старі, брудні ягоди – ви перебуваєте в неприємних відносинах, які повільно, але вірно руйнують вас. Вам необхідно як можна швидше їх закінчити, щоб почати по-справжньому жити.

  • Солодка на смак ягода говорить про те, що вас чекає закоханість.
  • Кисла – розчарування в партнері.
  • Гірка – несподівані зміни в настрої.

Пекти пиріг з вишнею – означає, що ваша робота буде оцінена по гідності. Незабаром вас очікує підвищення, нова посада і новий рівень відповідальності. Головне – не втрачайте сили духу і сили волі.

Пити вишневий сік уві сні – означає, що вас чекає прекрасний час відпочинку і безтурботного веселощів. Постарайтеся відпочити від душі і набратися сил для наступного ривка.

Є вареники з ягодою – в реальності вас чекає сюрприз. Причому організовує його для вас абсолютно несподіваний людина, на яку ви раніше навіть не звертали уваги. Поставтеся з вдячністю до нього і його вчинку.

Вишня в баченні – це хороший символ, який дозволить вам краще зрозуміти свої переживання. Намагайтеся більш детально вивчати свої бачення, і настане момент, коли ви зможете аналізувати їх завдяки інтуїції. Автор: Дарина Потыкан

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ