Сонник до чого сниться писати

В аналізі сновидінь до слів і символів застосовується нестандартний підхід. Тому, наприклад, писати (мочитися) і писати уві сні від руки багато тлумачі відносили до категорії сновидінь, які повинні розглядатися разом.

В сонник писати в сенсі сечовипускання і в сенсі написання чогось входить під одним значенням особистісного зростання, позбавлення від внутрішньої напруги і близькості сприятливого періоду для активних дій. Визначити, до чого сниться писати, допоможе контекст сновидіння.

Туалетний контекст

У снах ми часто бачимо дії, до яких у реальності існує неоднозначне ставлення. До таких традиційно відносяться: процес дефекації, секс, сечовипускання та інші. Розглядаючи сечовипускання, слід звернути увагу на емоції, випробувані сновидцем, а також відбувалося це в туалеті, був сновидець один і інші обставини, що супроводжують дію.

Мочитися в туалеті уві сні і при цьому відчувати почуття полегшення — позбавлення наяву від агресії, набуття спокою і внутрішньої гармонії. Якщо сечовипускання супроводжувалося радістю — в найближчий період людина зможе впоратися з давно мучающими його комплексами.

Якщо мочитися доводиться дуже довго — сон символізує довгий шлях до результату. Сновидінню доведеться попотіти для просування по кар’єрних сходах, але успіх прийде до нього обов’язково. Якщо, подивившись в унітаз, сновидець побачив сечу з кров’ю, — слід пильну увагу приділити своєму здоров’ю, до того ж це означає, що зобов’язання і турботи вичавлюють всі соки з сновидця, не можна забувати про відпочинок.

Мочитися в унітаз при інших людях — прагнення до домінування й контролю над ситуацією і близьким оточенням. В туалеті людина зазвичай знаходиться один, і якщо в сновидіннях поруч зі сновидцем хтось був, то людину, яка бачила сон, занадто сильно хвилює думка оточуючих.

Якщо сновидець не міг сісти на унітаз з-за побоювання, що його побачать, хоч поблизу нікого не було, — наяву від активності його втримує страх провалу.

Мочитися будинку на підлогу — прагнення підім’яти під себе рідних, встановити свої правила. Якщо людина мочився на підлогу в людному місці — значить, у сновидця завищені вимоги до себе і хворобливе честолюбство, яке допомагає досягати мети, але обтяжує взаємини. Пісяє на підлогу в незнайомій обстановці — передвістя поліпшення матеріального становища.

Рукописні тексти

Звертаючись до питання, до чого сниться писати тексти від руки, слід приділяти увагу деталям сну, пов’язаним з тим, на чому, чому і що саме пише сновидець.

Писати в сні на лінійованому папері якісь нагадування собі – небажання сновидця пам’ятати про свої обов’язки, страх відплати. Якщо людина писала на брудній папері, то він може позбутися труднощів, просто переставши брати на себе занадто багато.

Писати у сні пір’яний ручкою на хорошому папері вірші — сновидінню наяву вдасться влаштуватися на хорошу роботу, яка буде приносити йому багато задоволення. Вірші, написані звичайною ручкою або олівцем, відображають високий потенціал, а також творчий процес, який не зупиняється навіть тоді, коли людина спить, особливо якщо уві сні він писав лівою рукою. Якщо вірші при пробудженні не забулися, то людина сповнений ідей, які слід намагатися реалізувати.

Писати в сні лист — розмови з іншими людьми і характер цих розмов. Довгий лист — потреба висловити свої почуття і страхи, поділитися чимось важливим. Якщо лист було розірвано — це означає, що не вистачає рішучості зізнатися в чомусь собі або іншим.

До чого сниться писати диктант або твір, залежить від того, навчається сновидець чи вже закінчив школу. Для учнів такий сон – відображення переживань дня, що не має особливого значення. Твір або диктант для закінчили школу людей трактуються як новий виток розвитку, а шкільні зошити є символом впорядкованої системи.

Писати твір в тонкій зошити за шкільною партою — сновидець сам формує своє майбутнє і націлена на результат, але в його самостійності ще дуже багато повітряних замків. Якщо довелося в зошиті писати диктант — бачив сон занадто покладається на керівництво інших людей, потрібно поступово переносити відповідальність на себе.

Рекомендуємо: До чого приснилися однокласники?

Якщо уві сні довелося підписувати договір кров’ю або писати кров’ю тексти — значить, сновидець не помічає чого-то наяву. Слід придивитися до оточуючих, щоб їхні дії не застали вас зненацька.

Якщо сновидець правша, але уві сні писав лівою рукою, то відбуваються наяву події дуже хвилюють, інтригують, розбурхують і трохи турбують. Продумайте, які можуть бути наслідки від того, що відбувається, як краще поступити в тих чи інших випадках, і насолоджуйтесь цікавим періодом життя. Автор: Катерина Волкова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ