До чого сниться ведмідь заміжній жінці?

До чого сниться ведмідь заміжній жінці?

До чого сниться ведмідь заміжній жінці? Образ ведмедя не має однозначного тлумачення – він може бути протегують тотемом, а може являти собою загрозу. Як інтерпретують сонники цей образ? Розглянемо докладно всі сюжети сновидіння.

Народне тлумачення снів про ведмедів

Ведмідь – один або небезпечний хижак? Ведмідь вважається протегують тваринам Росії, в образі суворого господаря лісу часто уявляли бога Велеса. А російських казках можна зустріти сюжет перетворення ведмедя в людини, який брав за дружину звичайну жінку.

Інтерпретація образу в різних сонники неоднозначна. Якщо для російського народу ведмідь був тотемом, то сонник Ванги він виступає в образі хижого ворога. Щоб розібратися в побаченому, слід згадати:

  • де знаходився ведмідь;
  • яке враження справив сон;
  • якого кольору була шерсть ведмедя;
  • було це кошмарне сновидіння або звичайне;
  • був це іграшковий або казковий персонаж.

Іграшковий ведмедик

Плюшева іграшка в магазині може передвіщати дівчині розставання з дитячими мріями і перехід у світ дорослих. Також образ плюшевого ведмедя може передрікати розставання з дитячої закоханістю в однокласника або сусідського хлопчика.

Для інших сновидцев плюшеве диво може передрікати запрошення на вечірку або несподіваний сюрприз. Для самотньої дівчини сон може передвіщати поява забезпеченого шанувальника, який буде обдаровувати подарунками. Однак відносини не будуть тривалими.

Побачити іграшку в спальні – до неочікуваної вагітності. Якщо ведмедик був одягнений в костюм, народиться хлопчик. Іграшка була в спідниці – народиться дівчинка. Панда сниться до появи дівчинки або веселому розваги.

Цирковий ведмідь

Якщо сон сниться дітям після відвідування цирку, це вважається відлунням денних вражень. Бачити уві сні ведмедя для жінки – до позитивних обставин. Циркові ведмеді на велосипедах віщують приїзд родичів з дітьми, запрошення на дитяче захід або просто радісні клопоти по дому.

Молодій жінці цирковий ведмідь пророкує появу чарівного, але малозабезпеченого шанувальника. Іноді циркові ведмеді пророкують народження дитини з карими очима і каштановим кольором волосся.

Лісовий ведмідь

Бачити ведмедя на галявині або у себе на дачі – до пікніка з простакуватим, але добродушним, чоловіком. Якщо ведмедик розмовляє уві сні – вам нададуть справжню ведмежу послугу, не вчасно і не до місця. Ведмідь в хаті за столом – до несподіваних гостей або запрошення в гості.

Образ ведмедиці з дитинчатами відображає вашу нинішню зовнішність – ви не стежите за собою, повністю розчинившись в домашніх турботах. Якщо ви не будете за собою доглядати, незабаром располнеете і втратите всю привабливість. Іноді сон передвіщає приїзд родички з дітьми.

Дівчатам дане сновидіння пророкує заміжжя. Сімейне життя буде благополучною, але чоловік зможе забезпечити сім’ю тільки найнеобхіднішим. Якщо ви побачили уві сні перетворення ведмедиці в рідну сестру, незабаром її посватают. Якщо сестри немає, сон передвіщає знайомство з багатодітним сімейством.

Якщо ведмідь кличе з собою в лісову гущавину, належить зміна робочого місця. Зустріти ведмедика в лісі – до розкаяння в необдуманном вчинок, скоєний у стані афекту.

Колір вовни

Масть ведмедики теж має особливе значення. Побачити чорного ведмедя – не до добра. Цей сон може попереджати про нещасний випадок і навіть про замах на життя. За стародавніми повір’ями чорний ведмідь уві сні віщував хвороби: у його образі приходив сам Чорнобог.

До чого сниться бурий ведмідь? Бурий ведмедик передвіщає неприємності від злих людей, якщо вів себе уві сні агресивно. Ведмідь добродушної вдачі обіцяє допомогу старших чоловіків – діда, дядька чи старшого брата.

Якщо сновидицу переслідує білий ведмедик, в її житті з’явиться настирливий залицяльник. Полярні ведмеді сняться до залицянь, таємним шанувальником і галантним кавалерам.

Тлумачення найпопулярніших сонників

Сонник Фрейда передрікає заміжній жінці таємного шанувальника, який не буде давати проходу. Цей чоловік буде палати пристрастю і нав’язувати своє суспільство. Проте інтереси нового шанувальника обертаються в площині плотської любові, душевні якості жінки його не цікавлять.

Тікати від ведмедя – до авантюрних пригод на стороні. Остерігайтеся потрапити в мережу пристрастей і похотей. Якщо погоню за ведмедем здійснює жінка, її інтимні фантазії вийшли за рамки дозволеного. Сновидица одержима пристрастю оволодіти улюбленим чоловіком. Однак слід тримати себе в руках: полювання – прерогатива чоловіків.

Сонник Ванги бачить в образі звіра небезпечну злість і агресію. Слід остерігатися спалахів гніву з боку невоздержанных людей, стежити за кожним своїм словом і не піддаватися на провокацію конфлікту. Чути рев звіра – до біди, вбивати ведмедя – до опрометчивому вчинку.

Сонник Міллера попереджає: вас може обдурити впливова персона. Бачити ведмедя для жінки – до небезпечної суперниці, тікати від нього – програти битву за своє сімейне благополуччя суперниці.

Сімейний сонник попереджає: напад ведмедя у сні віщує зраду чоловіка. Якщо ви б’єтеся з твариною – належить гучний скандал із суперницею-розлучницею.

Загальний сонник вважає, що сниться ведмідь яка розчарувалася в дружини жінку, і вона мріє зустріти свого чоловіка. Іншим тлумаченням сну є недобра звістка про розлучниці. Жінка буде поставлена перед фактом її існування. Чекає важка боротьба за своє сімейне щастя.

Правильна інтерпретація сновидіння багато в чому залежить від емоційного сприйняття сюжету. Якщо жінка сприймала образ ведмедя з побоюванням, страхом або настороженістю, значить, сновидіння несе негативний характер.

Радісне і захоплене сприйняття лісового звіра говорить про те, що з’явився захисник. Тепер не потрібно боятися нічого – ваш тотем впорається з будь-якої негативної ситуації.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ