До чого сниться ведмідь по сонникам Прозорова, Міллера, весняному соннику

Приснилася Баба Яга – значення сну по різним деталям

У наших сновидіннях може з’явитися все, що завгодно, аж до фольклорних персонажів. Образи казкових персонажів, врізалися в нашу пам’ять з раннього дитинства, мають своє символічне значення і можуть допомогти у передбаченні майбутніх подій. Сонник допоможе розібратися, до чого сниться Баба Яга – неоднозначний персонаж зі світу старовинних російських казок.

Загальне тлумачення

Баба Яга уві сні може символізувати придушувані бажання і емоції сплячої людини. Це може бути прагнення усунути конкурента або закохати в себе будь-якої людини в реальному житті. Якщо ця чаклунка у вашому сновидінні перебувала в ступі – в реальності вам не вистачає влади над людьми, і ви бажаєте її дістати, проте в період після такого сну не варто робити жодних кроків у цьому напрямку.

Якщо вам приснилося незвичайне нічне бачення, в якому ви самі стоїте в ступі Баби Яги, – в реальному житті доведеться виконати завдання, яке під силу тільки вам. З-за цієї обставини ніхто не зможе допомогти вам.

Сновидіння, в якому фігурувала Баба Яна на мітлі, говорить про те, що в реальному житті вам доведеться миттєво прийняти важливе рішення, щоб досягти поставленої мети. Однак не варто готуватися до важкого вибору – вас відвідає світла думка, яка зробить все ясним і простим. Це осяяння допоможе вам уникнути довгих сумнівів і в перспективі позбавить від зайвих справ. Тлумачення стосується особливо тих людей, хто працює в діловій сфері.

Сон, у якому Баба Яга літає над сплячим людиною на своїй мітлі, говорить про те, що в реальному житті всесвіт посилає сновидінню знаки долі. Варто звернути увагу на незвичайні події, що відбуваються навколо, щоб зрозуміти їх.

Тлумачення по діям

Правильне трактування сновидінь залежить і від того, що саме робив сплячий людина і об’єкт сну – Баба Яга.

  • Якщо вона, сидячи на своїй мітлі, полетіла високо в небо, – у реальному житті ви отримаєте приємні новини, пов’язані з вашою роботою. Можливо просування вгору по кар’єрних сходах;
  • Бути у неї в гостях – поїхати в раніше незнайоме місце;
  • Літати на її мітлі – в реальному житті виявити у себе надздібності;
  • Вбити її позбутися обтяжливих обставин;
  • Здружитися з нею – застереження, що закликає проявляти обережність у взаємодії з партнерами по бізнесу;
  • Злякатися її – до незручним або незручних обставин.

Сновидіння, в якому ця чаклунка бігла від вас, – сприятливий знак. Він віщує перемогу над людьми зловмисними наяву. Якщо ж Баба Яга у вашому сні била вас – готуйтеся до важкого випробування в реальності.

Тлумачення за місцем дії

Якщо вам приснилося таке незвичайне сновидіння, в якому ви разом з Бабою Ягою потрапили в казку, в реальному житті навколо вас утворюється нестандартна ситуація. Якщо ж ви гуляли з нею вулицями вашого міста – чекайте нових перспективних партнерів у бізнесі.

Якщо цей побачений персонаж знаходився в лісі – наяву вам варто привести в порядок свої думки і повернути собі холодний розум. Подумайте над розстановкою пріоритетів, перед тим як почати діяти. Не варто поспішати, так як зараз достатньо часу для міркувань.

Украй несприятливий знак – сновидіння, в якому сплячий чоловік бачив Бабу Ягу на кладовищі. Такий сон застерігає сновидця про загрожуючу йому або його близьким людям смертельної небезпеки.

Весняний сонник

Згідно з тлумаченням, яке приводить цей сонник, Баба Яга – несприятливий символ. Він уособлює недобрі наміри з боку оточуючих людей, перетікають у шкідливі дії.

Цей символ також є передвісником обман – задумайтеся, чи не брешуть вам ваші діти. Також ті, хто бачить цей образ, ризикує стати заручником нав’язливих думок, страхів і фобій, які на довгий час позбавлять сновидця душевного спокою. Якщо вас захопить подібний стан – пам’ятайте, що всі побоювання безпідставні і викликані, ймовірно, втомою нервової системи.

Є і інша, більш позитивне значення цього образу. Якщо ви прокинулися з гарним настроєм – сон з Бабою Ягою віщує дозвіл тривалої важкої ситуації.

Сонник Прозорова

Згідно з цим сонником, приснився Баба Яга попереджає про те, що сновидіння можуть втягнути в ризиковану пригоду, найменші наслідки якого – грошові втрати.

Бути в сновидінні Бабою Ягою – відвертість і щирість сплячої людини призведуть до конфліктної ситуації. Рятуватися втечею від цього персонажа – до погіршення взаємин з оточуючими людьми.

Сонник Міллера

Цей сонник призводить сприятливе тлумачення образу Баби Яги. Згідно нього, сплячий чоловік, якому довелося бачити цю чаклунку в своєму нічному видінні і отримати від цього сну позитивні емоції, в реальному житті відправиться в захоплюючу пригоду у веселій дружній компанії.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ