Сонник до чого сняться латаття на воді

Цариця водойм – латаття – в народних повір’ях володіє чудовими властивостями. Вона захистить від недругів і бід, наділить силою і хоробрістю. У багатьох країнах ця квітка є символом краси та чистоти.

Однак водна лілія відома і своїм підступним характером. Залучені її витонченістю та грацією ризикують заплутатися в небезпечних довгих стеблах. Якщо ж заглянути в сонник, латаття в нічних мареннях не віщують нічого поганого.

Згідно більшості джерел, бачити уві сні латаття – до відпочинку і безтурботного проведення часу. Новітній сонник повідомляє, що вас чекає романтичне побачення біля ставка.

Якщо вірити Соннику Дмитра та Надії Зима, це рослина на видному місці означає, що ваші почуття сильніше, ніж ви думаєте. Вас чекає знайомство з дуже сором’язливим, але хорошою людиною, — стверджує Сонник оракула.

А Сонник здоров’я попереджає, що вам необхідно звернути пильну увагу на свій фізичний стан: займіться плаванням, більше гуляйте, запишіться на йогу.

Побачили латаття на воді? Будете проводити час на природі біля водойми в компанії приємних людей. Насолоджуйтеся свіжим повітрям і прекрасними пейзажами, забувши про повсякденні справи. Отримані емоції ще довго будуть зігрівати вас і скрашувати сірі будні.

  • Якщо вам цікаво, до чого сниться латаття біле, то чекайте появи у своєму житті цікавого людини. Крім того, можливо, хтось із ваших близьких зробить для вас щось приємне. І в тому і в іншому випадку ви відчуєте давно забуті позитивні емоції.
  • Приснилися жовті лілії – вам надійде цікава пропозиція, від якого не варто відмовлятися. Воно може бути пов’язане з якоюсь поїздкою і принесе хороший прибуток.
  • Червоні квіти у нічних мареннях – попередження, що ваша емоційність може стати причиною сварки з рідними. Не варто занадто гаряче доводити свою правоту. Краще від цього не стане нікому.

Менше уваги роботі, більше – людям

Сон, у якому ви збираєте латаття або пливете в човні серед квітів, віщує заняття порожнім справою. Воно не принесе ніякого результату. Наприклад, ваша робота не буде оцінена і належним чином оплачена. Тому не витрачайте весь свій час і сили – воно того не варто.

Якщо уві сні ви побачили, як ваш залицяльник впадає в крижану воду, щоб зібрати для вас букет чудових квітів, – значить, він щирий по відношенню до вас. Шанувальник не готовий до такого вчинку? Його почуття не так сильні, як він стверджує. Є сенс придивитися до когось іншого.

Раніше латаття дарували на знак чистої любові. А якщо ви отримали в подарунок оберемок водяних лілій уві сні – наяву в скрутну хвилину підтримає вас добра людина. Придивіться до нього. Він може стати гарною підтримкою по життю – вірним другом або «другою половинкою».

У нічних мареннях ви викинули квіти? В реальності можете стати жертвою неприборканих пристрастей. Краще заздалегідь убезпечити себе від цих подій. Вони не зроблять вас краще і вимотати психологічно.

Латаття, які уві сні ви побачили в руках іншої людини, кажуть про те, що він слабкіше вас і навряд чи зможе скласти вам конкуренцію. Нехай це додасть вам упевненості в собі, і ви не будете витрачати свої емоції на безпідставні переживання.

Чути запах квітів – значить, нести фінансові втрати. Тому уникайте ризиків і будьте обережні в грошових питаннях. Незважаючи ні на що, пам’ятайте: ваша доля – у ваших руках.

Одяг з зображенням водяних лілій обіцяє вам повага, пошана, забезпеченість і навіть підвищення статусу. Головне – не зазнавайтеся, інакше це може позначитися на відносинах з друзями і родичами, а цих людей у вашому житті ніхто і ніщо не замінить. Автор: Олександра Пушкова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ