Якщо сниться хлопець з середи на четвер що може означати?

Значення сну з середи на четвер

Якщо переглядати всі варіанти про яких йдеться в інтернеті, так і в народі взагалі, то можна почути багато, наприклад, що якщо сниться хлопець з середи на четвер то:

 • ревнує тебе;
 • думає про тебе;
 • ти думаєш про нього;
 • ти снишся йому;
 • запропонує зустрічатися;
 • скоро побачитеся;
 • поцілує;
 • до сварки;
 • отримаєш звістку про нього;
 • зустрінеш старого знайомого (якщо сниться незнайомий хлопець)

Більш сбываемые варіанти

Звичайно не можна виключати всі варіанти, як показує практика, всі вони можуть збутися. Але існує дві обґрунтовані версії, які відбувалися в більшості випадків.

Це те, що ти думаєш про нього.

Якщо це твій хлопець/чоловік, друг або знайомий, тоді можливо ти закохана в людину і думки весь день тільки про нього, переживаєш за нього, справив велике враження або просто мріяла на ніч.

Друга версія те, що він думає про тебе і цієї версії підпорядковується більшу кількість людей ( тим більше, якщо ти про це людині не думала ) і багато хто стверджує що вона правдива! Хлопець думає про тебе — якщо тобі приснився з середи на четвер у сні конкретна людина, яка тобі не байдужий знай — він про тебе думає! Якщо ж ти раніше сумнівалася подобаєшся хлопцю, тепер сумніви геть, просто так би напевно і ви не стали думати про людину(звичайно якщо б нам снилися всі кого ми просто згадуємо протягом дня то голова боліла б від цих снів), тому можете бути впевнені, що люди, які вам сняться думають про вас найбільше.

Якщо з середи на четвер сниться коханий хлопець:

 • усміхненим — це значить, що він думає, що ти від нього не втечеш;
 • лачущий — це значить, що він хоче тобі щось розповісти (поговори з ним);
 • радий — вірить тільки тобі одній, значить він відданий тобі;
 • запрошує на прогулянку — дійсно кудись підете, швидше за все на звичайну прогулянку в парк чи сквер;
 • абсолютно голий — йому потрібно побути одному;
 • з квітами — чекає тебе в гості.

Якщо сниться хлопець з іншою дівчиною, він:

 • боїться розставання з тобою;
 • все у вас буде добре;
 • йому не вистачає твоєї уваги.

Якщо з середи на четвер сниться хлопець який за тобою впадає — тоді він закохається в тебе по вуха.

Якщо приснився хлопець по сусідству — твої друзі згадують про тебе.

Якщо приснився колишній — хоче повернутися і впевнений, що ти його приймеш (подумай чи варто це робити).

Якщо ж у сні бачите дуже красивого чоловіка – прославитися (зазвичай такі сни сняться до популярності) або ж це до достатку.

Чи збуваються сни з середи на четвер?

Всі кажуть, що сни збуваються тільки з четверга на п’ятницю, але це не так. В реальності крім позначень також передбачається, що сон збудеться (якщо це звичайно не фантастика). Особливо є припущення того, що сон обов’язково повинен збутися якщо це пов’язано з вашою працею, роботою або видом зайнятості. Також якщо сон з хлопцем приснився під ранок четверга — це сон віщий! Втілення ж снів переходять на суботу або неділю. Якщо подібний сон вам вже снився — будьте впевнені він збудеться. Якщо ж ви дуже хочете, щоб сон у ніч на четвер збувся можна спробувати в цьому посприяти: вранці коли ви йдете вмиватися розкажіть сон крану, в народі кажуть, що коли з крана потече вода сон вийде разом з нею. Але якщо ж ви не хочете, щоб сон збувся тоді коли вранці прокинетеся перший погляд у вікно, тоді він не здійсниться. Ще сни збуваються 6-й місячний день.

Про сни з середи на четвер в загальному

Сни з середи на четвер вважаються серйозними снами, але не подумайте вони не ведуть в небезпеку або застереження. В основному вони ведуть на успіх. Сон з середи на четвер може дати вам інформацію про вашого обранця або вашої робочої діяльності. Так що візьміть на замітку те, що вам приснилося. Також хорошим знаком є ваша участь в сні, це супроводжує до успіху . Багато хто вірить в те, що в четвер вранці присниться людина яка любить.

Так що якщо вам приснився хлопець з середи на четвер, можете вірити, що сон збудеться і позначення вірні. А якщо сон вам не сподобався і ви не хочете такого в реальності, то подумайте, може це просто результат ваших переживань? Менше думайте про погане, більше – про хороше. Успіхів вам! Ще почитайте у нас про закон всесвіту – закон бумеранга.

Якщо сниться хлопець у четвер значить буде міцна любов

Ох вже ці дівчата))))Якщо вірити, то збудеться.

Якщо дуже хочеться, щоб збулося, тоді, звичайно, збудеться, головне — вірити в це.

Є люди, яким сняться віщі сни. Але у мене сни не збуваються, на щастя чи на жаль.

Практика снів показує, що якщо сон пам’ятаєш, то зазвичай він може збутися через якийсь час,навіть якщо ти не віриш в сюжет сну.

Дівчатка! Всі ваші сни — відображення думок і настрою протягом дня! Хочеш бути щасливою – будь нею!

Я теж вірю в сонники і як по мені, збувається дуже часто!

Містика все це)) Якщо сниться людина, значить ти до нього емоційно прив’язаний, а ось тут вже можна трактувати, як завгодно — симпатія, страх, ненависть, тут вже залежить від змісту.

У нашій раціональної життя встрчаются речі необьяснимые і незрозумілі. Але головне — це любов.

Та сни це наука цікава, досі до кінця не зрозуміла. Я скажу словами героя з серіалу, який пройшов зараз по першому каналу про Сандру Сеймур:» Треба вірити», так це правильно, тоді обов’язково збудеться.

особисто я не вірю в те, що сни бувають віщими але багато кажуть що збуваються

Скільки себе пам’ятаю, стільки з дитинства всі знали, що сни сбываюся з четверга на п’ятницю. Але є правда віщі сни, які збуваються і через року, в незалежності коли вони наснилися!

А у мене збуваються сни саме коли вони під ранок сняться

Сни — це відображення наших думок. А думки, як відомо, матеріальні і мають властивість реалізовуватися в дійсності. Так що, не сни збуваються, а думки матеріалізуються.

не можна вірити прикметам але без них не можливо жити!

Іноді сон стає реальним.

Якщо багато думати з вечора то приснитися обовязково().

Хах. Цікава стати, хоч я і не дівчина. дізнався багато нового =)

Сни — хороша річ, але краще їх не бачити, якщо бачиш сон, то твій мозок напружений і працює, що приводить його до довгого напруження і надалі головним нездужань. Коли ти спиш міг повинен відпочивати. т. е сни не мають снитися.

На мій погляд сни не завжди дають інформацію про майбутнє, частіше це просто денні переживання які уві сні обдумуємо і іноді знаходиться яке рішення можна прийняти як віщий сон. Сергій не прав, т. к. мозок навпаки відпочиває тому що йому не потрібно стежити за тілом.

Мені приснився хлопець (з середи на четвер), якого я дуже люблю, але не знаю, чи любить він мене.

Це стосується тільки тих, хто зустрічається, чи ні?

Підписатися

Цікаве

Про сни з середи на четвер. Що вони означають

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ