До чого сниться ведмедиця з ведмежатами?

До чого сниться ведмедиця з ведмежатами?

Чому сниться ведмедиця з ведмежатами? Значення цього сну можна трактувати по-різному: сонники наводяться різноманітні тлумачення. Спробуємо розібратися.

Народні тлумачення

Залежно від обставин і навколишнього вас уві сні обстановки значення можуть бути різними.

 

 • Якщо ведмедиця не проявляє агресії, і ви бачите картинку з боку, такий сон може обіцяти більший прибуток. Можливо, вас очікує несподівана премія на роботі, великий подарунок або виграш.
 • Якщо сон сниться незаміжньою дівчині, вважається, що вона скоро отримає пропозицію руки і серця. Або познайомиться з чоловіком, який стане її чоловіком. Такий сон може говорити про швидке виконання заповітного бажання. Якщо який день ви очікуєте чогось приємного, це станеться.
 • Якщо сон негативний: ведмедиця гарчить, намагається накинутися на вас, остерігайтеся! Найближчим часом вас чекає велика сварка: з’ясування відносин з коханою людиною або неприємна розмова з начальством.
 • Якщо ведмедиця з ведмежатами сниться заміжній жінці, у якої в родині все добре, варто очікувати швидкого поповнення в родині. Можливо, ви незабаром забеременнеете. Ведмежата — символ нового життя.
 • Якщо звір активно нападає, намагаючись захистити дитинча, в реальному житті скоро станеться сильний конфлікт, можливо навіть бійка.
 • Якщо на ведмедика уві сні хтось нападає, це обіцяє хвороба або необхідність захистити ваших дітей. Можливо, їх хтось ображає в школі, дитячому садку.

Багато в чому значення залежить від навколишньої обстановки. Якщо звірі знаходяться в природному середовищі існування — в лісі, то вам варто чекати гостей з батьківщини. Наприклад, якщо зараз ви живете далеко від батьків, скоро вони відвідають вас.

Якщо уві сні ведмедиця з ведмежам йдуть, а ви йдете за ними, чекайте швидкої зміни місця роботи. Згадайте, як проходить ваш шлях. Якщо навколо світло і ясно, стежки чисті, нова робота принесе задоволення і хороші кар’єрні перспективи. Якщо ж доводиться продиратися крізь бур’ян, а навколо темно і страшно, місце служби стане важким випробуванням.

Значення сну в різних сонники

Автори сонників по-різному трактують значення сну з ведмедями:

 • У соннику Цвєткової говориться, що ведмедиця з ведмежатами обіцяє зародження нових дружніх відносин, а якщо сон приснився дівчині, то незабаром вийде заміж.
 • По-іншому розцінюється таке нічне бачення в соннику Міллера: автор пророкує близькі невдачі у важливій справі або (якщо ведмедиця сниться дівчині у відносинах) поява суперниці.
 • Фрейд у своїх працях стверджує: ведмеді у сні — ознака того, що вас влаштовує ваш сексуальний партнер і ви не шукаєте йому заміни. Але, якщо ведмедиця з ведмежам, ваші сексуальні відносини скоро потерплять крах.
 • Езотерики трактують «ведмежий» сон більш позитивно. Він означає, що вас чекає достаток в сім’ї, швидкі фінансові удачі.

Психологічне тлумачення

Трактувати сон з точки зору психології просто. Ведмедиця — уособлення матері, символ всеосяжної материнської любові, захищеності і рідного дому. Ведмежата — уособлення дітей, невинності, народження чогось нового. З цієї точки зору сон з подібними персонажами можна трактувати наступним чином.

 

 • Якщо ведмедиця спокійна, навколо панує тепла атмосфера і багато світла, а ведмежата мирно грають, то в реальному житті у вас у родині всі добре. Чоловік вірний, діти слухняні, ви щасливі і не бачите проблем.
 • Якщо такий сон приснився дівчині, це говорить про її підсвідомому бажанні завести сім’ю і реалізуватися як жінці, матері. Або (стосується кар’єристок) створити успішний бізнес, своє «дітище», який буде працювати як злагоджений механізм і приносити користь людям.
 • Ведмедиця уві сні виглядає загрозливо? Вона страшна, жорстока, підозріло оглядає все довкола і захищає дитинчат? Можливо, то ж і ви відчуваєте в житті. Вашій родині загрожує небезпека: з’явилася суперниця, на ваших дітей нападають в школі або чоловік втратив роботу. Такий сон відображає підсвідоме бажання захистити свою родину від негараздів.

Зрозуміло, не варто ставитися до тлумаченню снів занадто серйозно. Так, нічні бачення — це відображення реальних страхів, бажань, вражень і емоцій. Але вони можуть трансформуватися в абсолютно непередбачувані картини, розтлумачити які не під силу навіть досвідченому психотерапевта. Тому не надавайте снам занадто великого значення, живіть реальним життям!

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ