До чого сниться вівчарка по сонникам і відомим тлумачень

Що значить бачити в сні вівчарку – правильне тлумачення по сонникам

Вівчарка уві сні – цікавий знак, який або каже, що у вас вірні друзі, готові вам допомогти, або ви самі перетворюєтеся на службового пса, слухняно виконує команди. Вівчарка – непроста собака, вона виконує службові і захисні функції. Це не чарівний йорк або пудель, який радує вас своїм чарівним поведінкою і забавними кривляннями.

В першу чергу вівчарка повинна служити – в цьому призначення даної породи, спеціально виведеної для охорони, захисту, вистежування і нападу. На відміну від багатьох інших порід, вівчарка може бути натренована на полювання, вистежування й напад на людину по команді. Спробуємо з’ясувати, що означає вівчарка уві сні, спираючись на тлумачення сонників і психологів.

Загальні значення сну

 • Собака уві сні – завжди вірний друг, до якого ви ставитеся трохи поблажливо. Ми говоримо про собак – «все розуміє, тільки сказати не може». Вівчарка могла б сказати у відповідь, що люди говорять багато, але розуміють набагато менше.
 • Собакою, щеням уві сні може бути дитина, що вимагає турботи, забавний і милий. Група дитячого саду може представитися вам у сні, як компанія цуценят. Але тільки не вівчарка. Навіть маленьке цуценя вівчарки – це вже вівчарка. Собака, що вимагає особливого ставлення, захист, загроза і зброю одночасно.
 • Існує багато порід вівчарок – німецькі, кавказькі, шотландські, середньоросійські і навіть ірландські – напівдикі люті пси, практично знищили поголів’я вовків в Ірландії. Найпоширеніша вівчарка уві сні – німецька. Це велика собака з чорно – сірим або рудуватим забарвленням, гострими стоячими вухами, чорним носом, уважними карими очима і значною пащею. Ясна можуть бути рожевими, але частіше чорні. Якщо ви злякалися собаки з жахливою чорною пащею і білими зубами, то марно, це просто особливість породи.
 • Це нервова собака з тонкою душевною системою, що вимагає від людини взаємної уваги та відданості. Самотня службова собака без господаря може представляти небезпеку внаслідок непередбачуваності і відсутність пієтету до людей.
 • Основне значення вівчарки уві сні – захист, виконання наказів, беззавітне служіння, відданість.
 • Якщо вам сниться ваша власна собака – сприймайте сон по фактичному значенню. Вам просто сниться ваш пес, частина вашого життя. Якщо ви не разом, пес означає, що ви сумуєте за ним.
 • Середньоросійська і кавказька вівчарка може приховувати під собою впливового людини. Міністра або іншого великого начальника. Грає роль кошлатість. Чим більше кудлата й велика собака вам сниться, тим вища значущість людини по службовій драбині. Принаймні, у ваших очах.
 • Агресивна, невихована собака означає небезпеку. Можливо, так ви бачите в сні когось із колег.
 • Дружелюбно налаштована по відношенню до вас чужа вівчарка означає, що у вас все відмінно. Можете невимушено базікати з представниками дорожньої служби. Головне – не перетинайте подвійну суцільну, інше можна залагодити.
 • Військові, поліцейські, митники цілком можуть представлятися в сні, як службові собаки, з якими непросто налагодити контакт.
 • Стара, лінива і товста вівчарка гидливо обнюхує вас – можливі проблеми з чиновниками або іншими державними службовцями, тяганина, штрафи, крутійство, бюрократичні зачіпки.

Значення за авторитетним сонникам

 • Згідно жіночого сонником, вівчарка сниться до беззаперечного послуху. Цілком можливо, незабаром вам доведеться віддавати досить суворі розпорядження і вони будуть виконані. Необхідність завести вівчарку, бачити її уві сні – вас серйозно хвилюють проблеми безпеки. Якщо у вас є охоронці, уві сні ви цілком можете бачити їх, як вівчарок. Виконавчих, грізних, але не дуже терплячих.
 • Сонник Хасса розглядає вівчарку, яка підбігає до вас знайомитися, енергійно розмахуючи хвостом, як приємного в спілкуванні знайомого, цікавого співрозмовника. Однак, не розслабляйтеся, ви повинні відповідати своєму приятелеві по рівню спілкування, кругозору і навіть за зовнішнім виглядом. Цілком можливо вівчарка – посадова особа або службовець середнього або високого рангу, розумний і проникливий.
 • Якщо вам сниться, що у вашому будинку живе вівчарка, хоча у вас немає собаки – це хтось із членів сім’ї. Можливо, ви самі, якщо саме ви стежите за порядком, відповідаєте за безпеку і встановлюєте основні правила.
 • Сонник Міллера стверджує, що вівчарка у дворі вдома – до миру, щастя і спокою. Якщо вам сниться чужа собака, забежавшая у ваш будинок або в двір – побоюйтеся нав’язливих друзів, заздрісників, недоброзичливців, схильних винюхувати ваші секрети.
 • Сонник Ванги радить приготуватися до тривалої облоги з боку схвильованих і закоханих чоловіків. Не поспішайте відповідати на почуття, будьте помірно ласкаві і стримані. Якщо це ваш чоловік, то він буде чекати. Коли чоловіки закохані, їх поведінку однаково і нескладно переплутати легку закоханість і справжнє почуття.

Висновок

Бачити уві сні вівчарку зазвичай означає зустріч одного, частіше чоловічої статі. Це відноситься до випадків, коли собака дружелюбна. Ваша власна собака – з великою ймовірністю член сім’ї. Сторонні і агресивні пси – державні службовці, співробітники силових відомств, військові.

Якщо вам сниться, що вас цькують собаками – зовсім необов’язково це означає, що ви займаєтеся протиправною діяльністю. Можливо, ви роздратовані і відчуваєте психологічний тиск.

 

 

 

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ