До чого сниться втратити сумку в сні по сонникам і фактичним значенням

Фактичні значення сновидіння

Втратити сумку в реальності – велика проблема. Це документи, гроші, пропуску, кредитні карти, ключі. Чому вам сниться така ситуація, невже ви мрієте про подібної неприємності? Цілком можливо, так і є. Людина може втомитися від безперервного контролю, розміреного життя, чітко документованих обов’язків і навіть від своєї особистості, зобов’язань, сім’ї, роботи.

Якщо ви відчуваєте у собі таку втому – постарайтеся поїхати відпочити. В самоті і без родини або компанії. Максимально змініть обстановку, але не до дратівливих відмінностей. В азіатську глибинку, де ніхто не знає англійської та російської їхати не варто. А на тропічний острів з глибокими традиціями вуду – цілком можна. Головне, не беріть з собою фотографій колег, наклеєних на фігурки з Лего.

Крім мрії, сни відкривають таємниці найсильніших страхів. Можливо, ви панічно боїтеся втратити контроль, адже втратити сумку як раз і означає втратити контроль над власним життям. Без документів та пропуску вас не пустять на роботу, без ключів не вийде повернутися в будинок, неможливо завести машину.

Цілком можливо, ваші страхи мають під собою підстави. Може бути, за вами посилено стежать на роботі чи вдома, ви боїтеся за збереження своїх секретів. Цілком можливо, хтось вже здогадався, чому контакт у вашому телефоні «Жанна манікюр» відповідає приємним баритоном комерційного директора. Не панікуйте і приготуйтеся все заперечувати. Без пояснень і скандалів, просто заперечуйте. Вам повірять.

Основні значення

 • Втратити сумку – розкрити всі таємниці, втратити контроль за фактичним значенням. В реальності ви приділите більше уваги питанням безпеки, краще підготовлені і отримаєте заслужену нагороду.
 • Втратити і знову знайти – цілком імовірно, ви зустрінете людину, яка стане вашою долею. Відшукати чужу сумку – отримати доступ до чужих таємниць. Якщо цікавість виявиться сильнішим обережності, ви можете отримати проблеми замість рішень. Остерігайтеся помилкових звинувачень.
 • Якщо уві сні ви втратили господарську сумку або пакети з продуктами – стрибайте від радості. У вас є можливість відмовитися від обов’язків по веденню господарства.
 • Скористайтеся ними.
 • Втратити важку сумку – звільнитися від зайвих зобов’язань. Проявіть безвідповідальність. Просто киньте займатися не своєю справою. Швидше за все, ви зіткнетеся з градом звинувачень. Проявіть безвідповідальність ще раз, доповнивши її егоїзмом і бессердечием. Ви здивуєтеся, з якою легкістю абсолютно безпорадні люди навчаться жити самостійно. Злість на вас додасть їм сил, так що постарайтеся розлютити їх гарненько.
 • Втратити елегантний клатч – готуйтеся до любовної пригоди.
 • Втратили повсякденне сумку – подвійте уважність. Щось не так у близькому колі. Хтось з ваших друзів не так вже сильно вам розташований, як здається.
 • Портфель з важливими паперами –втрата впливу в колективі.
 • Знайти і втратити чужу сумку у сні – несправедливі звинувачення в розтраті. Проявіть кмітливість, знайдіть справжніх винуватців розтрати. Наступного разу постарайтеся отримати левову частку для себе.

Думку авторитетних сонників

 • Сонник Міллера попереджає, що ситуація з втратою сумки у сні означає можливість складної ситуації в реальному житті, з якої ви не впораєтеся самостійно. Просіть підтримки у друзів і близьких.
 • Сонник Фрейда відразу заявляє, що жіноча сумка – це символ геніталій. Втратити сумку в такому разі означає зраду, реальну або цілком припустимою. Можливо, вам би хотілося щось змінити у своєму особистому житті і це не дріб’язкова примха. Втрата сумочки уві сні за Фрейдом може означати втрату жіночої привабливості, відсутність бажань, апатію, свого роду жіночу імпотенцію.
 • Жіночий сонник звертає увагу на поширений сюжет, як втрата багажу. Це означає, що ви накопичили колосальний життєвий досвід і у вас під рукою рішення на всі випадки. Але іноді варто відмовитися від колосального досвіду в користь легкості. Це стосується не відносин з чоловіками, а саме по відношенню до власного життя. В юності можна подорожувати, маючи запасний купальник у кишені шортів і футболку. У зрілому віці можна додати до цього набору кредитну картку. Цього цілком достатньо для щастя. Помаду і вечірнє плаття можна купити на місці.
 • Втрата сумки з документами по жіночому соннику означає необхідність контролю за особистими даними. Можливо, вони стали предметом пильного інтересу з боку.

Висновок

Бачити загублену сумку або втратити сумку у сні – ваш найбільший страх. В реальності такий сценарій малоймовірний. Ви нічого не втратите. Але можливо, має сенс відмовитися від частини речей, які вам зовсім необов’язково носити з собою кожен день? Це відноситься і до пляшки води, яку ви носите по коридорах офісу, як по спортзалу, і до історій з дитинства або особистого досвіду. Коли ви позбудетеся від цього непотрібного мотлоху, вам відразу стане значно легше жити. Не бійтеся. Деякі втрати дорожче найцінніших придбань.

На жаль кожному з нас час від часу доводиться стикатися з кошмарами. Страшний сон не найсприятливіший явище, адже часом він стає причиною безсоння, яка тягне за собою ряд проблем.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ