Сонник до чого сниться митися в душі, ванни

Вода — один із найважливіших символів в наших сновидіннях, навіть якщо сюжет нічних мрій здається самим буденним. Наприклад, якщо вам привиділося митися у сні, значить, ви готові скинути з себе вантаж накопиченого негативу і вступити в новий етап свого життя очищеним і оновленим.

Сновидіння про водні процедури також можуть розповісти про те, як складуться ваші грошові справи, і навіть про те, чи варто вам чекати подарунків. Але щоб правильно тлумачити свій сон, потрібно постаратися відновити повну картину того, як вам довелося митися в сновидінні. Ось найбільш часті сюжети про миття, про яких люди запитують сонник:

  • Митися у відкритому водоймищі.
  • Приймати ванну.
  • Приймати водні процедури під душем.
  • Змивати з себе бруд на людях.

До чого сниться митися у відкритому водоймищі — річці або озері? Сонник Медеи трактує це бачення як прагнення людини позбутися від вантажу минулих потреб і внутрішніх бар’єрів. Приснилося, що ви миєтеся в річці з чистою і холодною водою, — вас чекає удача і щасливе майбутнє. Деякі тлумачі вважають: щоб це сталося наяву, перш потрібно віддати борги, що накопичилися.

Якщо вода до того ж була холодною — це означає, що вам вдасться уникнути проблем зі здоров’ям. Якщо вода була дуже теплою заплановану справу дасть хороший прибуток, а новий проект швидко окупиться. Примарилось, що миєтеся в річці, чомусь не знявши одягу, — тлумачі кажуть, що в цьому випадку сплячого очікує спадщину.

Вам надається хороша можливість поліпшити власний добробут — ось до чого сниться митися в озері, вода в якому чиста і прозора. Також цей сон може обіцяти кар’єрний ріст або надбавку до зарплати.

Сонник Міллера попереджає: якщо вода у відкритому водоймищі, де вам трапилося митися у сні, виявилася брудною, потрібно проявити обережність у реалізації своїх планів — у вас можуть бути недоброзичливці, які постараються вам перешкодити. Каламутна вода означає, що з втіленням планів краще трохи почекати: зараз не найкращий період для старту нових справ.

Приймати ванну

До чого сниться митися у ванні, докладно розповідає Сімейний сонник. Купатися при цьому у своєму сновидінні з задоволенням, насолоджуючись чистою водою комфортної температури, — означає, що в найближчій перспективі будуть розвиватися події сприятливим для вас чином. Зміни будуть вдалими, а робота — прибутковою.

Перебувати у ванній кімнаті для того, щоб вимити окремі частини тіла з милом, — символ того, що ви хочете позбутися від будь-яких забобонів або вирішити дрібні проблеми, які заважають вам успішно просуватися по життєвому шляху.

Якщо приснилося, що вода у ванні гаряче, ніж слід, – вам необхідно звернути увагу на відносини з оточуючими: можливо, поліпшення життєвої ситуації шкодить ваша прямота, яка багатьом не до смаку. Привиділося, що ви мились у ванні одягненим, — сонники радять бути уважнішими у втіленні своїх планів: щоб не нажити неприємностей, постарайтеся, щоб ваші дії не нашкодили іншим людям.

Для молодих людей обох статей сон про миття у ванні віщує переживання, пов’язані з романтичними почуттями. Якщо уві сні ви збиралися помитися, але вам завадили це зробити — потрібно ретельно слідкувати за своїми вчинками, щоб не «підмочити» репутацію.

Циганський сонник говорить, що якщо примарилось митися разом з кимось, то наяву потрібно бути дуже обережним у виборі ділових партнерів. А якщо вода у вашому баченні раптом виявилася брудною — для того, щоб наяву уникнути конфліктів з рідними та друзями, не варто їх провокувати на прояв негативних емоцій.

Душ або лазня

До чого сниться митися в душі? Більшість сонників схиляються до того, що такий сюжет означає бажання сплячого «відмитися» від наслідків якогось непорядну вчинку, який він скоїв якийсь час назад. Зробити це вдасться, тільки доклавши значних зусиль, — так трактується цей сон.

Якщо ви хворієте і вам приснилося миття в душі — сон означає швидке одужання, якщо вода була чиста і комфортної температури. Східний жіночий сонник вважає, що якщо примарилось митися під душем з кимось ще, у сновидця є потреба поділитися своїми переживаннями, «поплакатися в жилетку».

Обполіскуватися з душової лійки то гарячою, то холодною водою — сон передвіщає, що незабаром спящему чекає непростий вибір. Причому ситуація вибору може виникнути як у стосунках, так і у фінансових справах або на роботі.

Якщо примарилось митися в лазні, потрібно бути пригадати деталі, адже лазня уві сні — дуже неоднозначний образ. Митися в лазні і чоловікам, і жінкам може приснитися для того, щоб попередити: потрібно приділити увагу стану власного здоров’я.

Якщо наснилося опинитися в бані і митися разом з іншими людьми — сновидінню варто бути обережнішими у висловлюваннях. Сновидіння про миття на людях (сюди відноситься і масовий похід в баню) попереджає про високу ймовірність конфліктів і бажання оточуючих попліткувати про персони сплячого. Тому потрібно стежити не тільки за своєю мовою, але і за вчинками.

Самий сприятливий сюжет, пов’язаний з лазнею, — топити її, щоб піти помитися. Бачення віщує, що навіть найскладніша ситуація вирішиться і до того ж принесе моральне і матеріальне задоволення. Автор: Ольга Іноземцева

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ