Сонник до чого сниться Великдень (паска)

До чого сниться Великдень? Побачити це свято у сні є знаменням радісних подій і звершень. Невдовзі ви отримаєте можливість виправити минулі помилки або почати життя з нового аркуша. Бути в сні на Великдень – означає, що доля до вас буде прихильною, ви можете очікувати найближчим часом приємних новин.

Світле свято

Якщо вам приснилося, що ви йдете на Великдень до церкви – це означає, що в реальному житті ви зустрінете вірного друга і покровителя. Ця персона буде завжди поруч з вами і допоможе подолати дрібні проблеми. Якщо ж у сні у вас повним ходом йшла підготовка до Великодня – це значить, вас чекає зустріч зі старим добрим знайомим, якого ви вже кілька років не бачили.

Якщо вам приснилася Великдень, на якій ви стояли і слухали службу в храмі, – це означає, що вам доведеться вислухати повчання від старшого за званням або начальника на роботі. Ця людина буде вказувати на ваші недоліки. Прислухайтеся до зауважень, адже це допоможе вам поліпшити якість своєї роботи, а також отримати швидке просування по кар’єрних сходах.

Якщо уві сні вам привиділося, як на Великдень ви опинилися на кладовищі, – такий сон передвіщає швидку зміну місця проживання. Це може бути давно запланованим рішенням, а може і навпаки, виявитися повною несподіванкою для вас. Розцінюйте це як реальну можливість змінити своє життя на краще.

До чого сниться Великдень, під час якої ви побачили покійного людини? Таке бачення підказує вам, то ви заплуталися на своєму життєвому шляху. Сили понад хочуть допомогти вам розібратися в собі, але перш за все ви самі повинні захотіти собі допомогти. Подумайте на дозвіллі, чи все ви робите на належному рівні, і прислухайтеся до порад близьких людей і подивіться на ситуацію з іншого боку.

Що може означати, що приснився Пасха для молодої дівчини? Таке бачення обіцяє швидке знайомство з гідною людиною, з яким ви зможете створити надійні відносини і міцну сім’ю. Для самотнього чоловіка такий сон означає, що його чекає швидкий успіх у кар’єрі, який допоможе поліпшити фінансове становище.

Яким було святкові ласощі

До чого сниться паска з сиру і паска, які ви несли до собору, аби освятити? Таке сновидіння означає, що вас очікують дрібні негаразди у стосунках з домашніми. Щоб вирішити всі конфлікти, вам доведеться провести бесіду з домочадцями в спокійному і розважливому тоні. Постарайтеся з’ясувати причину проблеми і дозвольте її на корені. Після цього ви надовго забудете про подібні негаразди.

Якщо заглянути в сонник, Великдень, на яку ви самостійно випікали паски, означає:

1. Вам належить ненадовго відлучитися з дому, причому поїздка буде носити не робочий, а особистий характер. Можете бути впевнені, що враження від подорожі будуть тільки позитивними, а спогади зігріватимуть вас ще не один рік.

2. Ви давно не відпочивали душею, тому внутрішнє «я» вимагає уваги до себе. Спробуйте виділити один день в тиждень і провести його зі старими знайомими в улюбленому барі. Обговоріть останні новини і послухайте інших. Це буде відмінно сприяти розрядці.

3. Вас гризе внутрішній конфлікт, так як ви не можете зробити вибір на користь того чи іншої людини. Якщо ви стикнулися з проблемою вибору, загляньте всередину себе і спробуйте зрозуміти свої почуття до кожного з них, поговоріть і, нарешті, прийміть рішення.

Якщо заглянути в сонник, Великдень у сні, на яку хтось пече маленькі пасочки, – означає, що у вашій родині скоро буде поповнення. Можливо, гарну новину повідомить вам далекий родич, який живе в іншому місті. Також велика ймовірність, що поповнення буде не на одного, а відразу на кілька милих малят.

Сонник великодні яйця трактує як символ різноманітної життя і всебічного успіху. Ви завжди прагнули до яскравих фарб у своїй філософії життя, і тепер у вас нарешті з’явиться така можливість. Подорожуйте, пробуйте екстремальні види спорту – це допоможе вам розкритися.

Великдень у сні, на яку ви власноруч розфарбовували яйця різних розмірів, означає, що ви відкриєте в собі приховані таланти. Не дивуйтеся, якщо вам захочеться спробувати вивчати іноземну мову або піти на курси гри на фортепіано. Це відмінна можливість придбати нові навички і обзавестися знайомствами з людьми, які вам близькі по духу.

До чого може приснитися, що ви шукаєте уві сні великодні яйця в лісі? Таке бачення означає, що вас в недалекому майбутньому чекає низка приємних сюрпризів як в особистому житті, так і в професійній сфері. Вашому захопленню не буде меж, коли вам запропонують підвищення, а діти принесуть хороші новини зі школи.

А от сон, Пасха в якому була приготована з шоколадного тіста і мала всередині горіхи і родзинки, обіцяє спящему солодке життя і постійну білу смугу везіння, процвітання і відмінний настрій. Автор: Зоя Крупська

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ