Сонник писати до чого сниться писати уві сні за сонником Астроскоп

Писати уві сні лист або інше послання кому-небудь – це не пророцтво і не доленосний знак. Так говорять сонники. Але також вони говорять, що лист, написаний і передане (одержане) в сновидінні, розповість багато про що. Це своєрідний наказ, сигнал, отриманий підсвідомістю, і ви повинні прислухатися до нього. Щоб не помилитися з тлумаченням такого сюжету, зверніть увагу на найменші деталі, його супроводжували.

Писати уві сні – зробите фатальну помилку. Інакше – не давайте необачного згоди.

Сон застерігає, що будь-яке порозуміння, дане вами в письмовій формі, обернеться великими проблемами! У найближчі дні не поспішайте ставити свій підпис ні під якими важливими документами та іншими офіційними паперами.

Писати уві сні – фіксувати події, що мали місце в минулому.

Про що йде мова? Ви звикли багаторазово обмірковувати, прокручувати уві сні один і той же сюжет (сюжети), які мали важливе значення для вас, але тепер лише надбання минулого. Чому ви постійно дивитеся назад, замість того, щоб повноцінно жити, розвиватися і рухатися вперед? Механічно повторюючи те, що вже все одно не повернеш, ви заважаєте собі і своє нинішнє життя. Коштує це серйозно обговорити наодинці з собою.

Бачити уві сні, що пише хтось інший – судові позови, розгляду.

Кляузи – так раніше називалися скарги на кого-небудь в письмовій формі. Ймовірно, ви підсвідомо боїтеся, що хтось поскаржиться на вас (висловить своє невдоволення, буде щось з вами ділити). Сон ще не вказує на те, що ці події відбудуться в реальності. Швидше за все, сновидіння спровокував лише внутрішній страх.

Отримати уві сні лист (гарне, привабливе оформлене) – радісні звістки. Для жінки – отримаєте вигідну пропозицію від шанувальника.

Отримати уві сні лист похмуре, страшне, або порване – неприємні звістки, проблеми в особистому житті.

Лист – це звісточка, яка може бути як поганий, так і хорошою. Зовнішній вигляд листа в сновидінні підкаже, які звістки чекати наяву. Окремою категорією коштують анонімні і любовні листи. Останні відкрито натякають, звісток з якого боку чекати. А ось листи анонімні можуть вказувати, що вам треба буде розв’язати якусь загадку, щось з’ясувати і розшифрувати.

Писати лист уві сні – труднощі зі спілкуванням в реальному житті.

Ймовірно, вам простіше формулювати свої думки в письмовому вигляді, чим висловлювати їх вголос при особистому контакті. Це швидше особливість, а не проблема. Але задуматися вам все-таки варто, в чому причина вашого небажання особисто спілкуватися з оточуючими людьми?

Сонник Міллера: Писати

Писали що-небудь в сновидінні – до трагічної помилку

Спостерігали, як пише інша людина – до участі в судовому позові; до докорів за вашу легковажність

Намагалися прочитати напис на незнайомій мові – до успішного позбавлення від ворогів в момент, коли ви відмовитеся від спроб взятися за нову справу

Писати по сонником Цвєткова

До чого сниться Писати в Сучасному сонник

Наснилося написане кимось – до неприємностей і судових позовів з вини вашого легковажної поведінки

Читали дивні написи – до ризику брати участь в нових бізнес-проектах

Приснився сон: Писати – трактування Езотеричного сонника

Переписувати уві сні за сонником Міллера

Переписували будь-якої текст в сновидінні – до невдачі в момент втілення в життя здавалося б добре розробленого плану Якщо жінка в сновидінні переписувала якийсь лист, значить серед близького оточення є люди, які підозрюють, що її нинішня любов стане джерелом неприємностей.

Почерк за сонником Міллера

Сучасний сонник: Почерк

Клякса уві сні по Сучасному сонником

Читали лист з безліччю плям – до хвилюючих подій

Клякса в формі тварини – до позбавлення від переслідувань

Плями з крові – до зустрічі з рідними на похоронах кого-то з близьких

Езотеричний сонник: Клякса

До чого сниться Чорнильниця в сонник Міллера

Чорнильниця в Сучасному сонник

Чорнильниця з чорнилом – до неприємностей, які вам заподіють вороги своїми підступними планами

Приснився сон: Чорнило – трактування сонника Міллера

Забруднили свій одяг чорнилом уві сні – до безчесних вчинків з боку заздрісників Чорнило в жіночому сні віщують наклеп з уст суперниці.

Забруднили свої пальці чорнилом – до ревнощів Червоні чорнило сняться напередодні великих неприємностей.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ