Значення імені Чеслава (Чешка) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Значення імені Чеслава (Чешка) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Що означає ім’я Чеслава – «прагне слави». Жіночий варіант імені Часлав. Ще одне значення імені Чеслава – «славиться чесністю».

Походження імені Чеслава: давньослов’янське.

Дівчина любить дітей і тварин, вона щирий і безкорисливий один. Через загострене почуття справедливості у Слави можуть виникати конфлікти на роботі. Дівчина з ім’ям Світлана ніяковіє у присутності чоловіків, претендентові на її серце потрібно набратися терпіння і бути делікатним.

Скорочене ім’я: Чеся, Чеська, Чешка, Слава, Славка.

Яке по батькові підходить до імені: Гнатівна, Янівна, Михайлівна.

Ім’я «Чеслава» англійською (переклад) не існує, використовується транслітерація – Cheslava.

Значення імені для дівчинки

Варто відзначити схильність Чеславы до таких якостей, як повільність, нерішучість, принциповість. В принципі, у Чеславы недоліків більш ніж достатньо, але варто зауважити, що протягом усього життя вона, дійсно, намагається з ними боротися і часто досягає успіху.

У дитинстві відрізняється слабким здоров’ям і нестійкою нервовою системою. Вона досить складно піддається вихованню, оскільки Чеслава дратівлива, легко виходить з себе, не розуміє ні криків, ні умовлянь. З іншими дітьми спілкуватися володіє ім’ям абсолютно не хоче. Правда, тягнеться до старших і каже, що з ровесниками їй нецікаво. По мірі свого дорослішання Слава, звичайно ж, стає більше терпимою і спокійною. Більш того, в її характері проявляється замкнутість і нерішучість. Також ім’я Чеслава досить потайлива і недовірливий, з-за чого друзів у неї не дуже багато. Вона здатна довго придивлятися до людини, перш ніж назвати його своїм другом, і впустити на особисту територію.

Дівчину не можна назвати кмітливою людиною – навпаки, вона дуже повільна, а тому, не варто розраховувати на те, що вона зможе швидко прийняти рішення в екстремальній ситуації. Вона дуже любить поспати довше і вкрай негативно ставиться до спроб розбудити її. До дітей небайдужа. Причому, мова йде не тільки про своїх, але й чужих малюків. Також любить тварин, тому, ставши дорослою, обов’язково заводить в домі собаку або кішку.

Якщо аналізувати значення імені Чеслава з точки зору часу року її народження, то варто сказати, що найбільш активної і рішучої є представниця зимового типу. Однак, разом з тим, вона не стає менш чутливою, жалісливий і вразливою. Правда, ім’я Чеслава «зимова» непоступливі і, швидше за все, не погодиться помиритися першої, навіть якщо буде неправа. Поганий настрій воліє максимально приховувати, оскільки хоче, щоб в її житті було якомога більше друзів. Любить похвалу і визнання, але не визнає лестощів.

Характер імені Чеслава

Позитивна характеристика імені: Жінка, що носить ім’я Чеслава, вміє багато і терпляче працювати, прагнучи до самовдосконалення, і тому домагається того, чого інші рідко досягають. Дівчина з цим ім’ям має свого роду гіпноз і може повести за собою однодумців.

Негативна характеристика імені: Вона вкрай тщеславна, емоційна, сприйнятлива, пристрасна. Вона приховує свої почуття від оточуючих під маскою холодного байдужості, тому що постійно мучиться від загального нерозуміння і самотності.

Доля імені Чеслава в любові і шлюбі

Жінка обожнює легкий флірт і кокетування. Рідко нею володіють сильні, глибокі почуття. Навіть з самими розкішними коханцями двійка з цим ім’ям відчуває себе самотньою, компенсуючи свою емоційну неповноцінність гонитвою за славою. Надає величезне значення престижу.

Сумісність з чоловічими іменами:

Чоловічі імена, відповідні Чеславе:

 • Чеслава і Владислав
 • Чеслава і Герман
 • Чеслава і Здатний
 • Чеслава і Молчан

Невдала сумісність імен:

 • Чеслава і Владлен
 • Чеслава і Всеслав
 • Чеслава і Гремислав
 • Чеслава і Лабута.

Таланти, професія, кар’єра

Вибір професії: Домашня праця ніколи не задовольнить амбіції Чеславы. Для неї необхідно поєднувати творчу професію з практичним заняттям. Вона може процвітати в будь-якій галузі, вона дійсно освоює їх ґрунтовно. Всі види творчості, які пов’язані з пером та папером, приносять імені найвище задоволення.

Бізнес та кар’єра Чеславы: Трата грошей для Чеславы – це той самий наркотик, що задовольняє її потребу в престижному способі життя і задоволеннях.

Представниця весняного типу може стати актрисою, філософом, письменницею, викладачем. Така дівчина з ім’ям Чеслава швидко вчить іноземні мови, володіє багатою фантазією. «Річна» носить ім’я дуже вперта, не вміє адаптуватися до нових обставин і приймати рішення в найкоротші терміни.

Якщо ім’я Чеслава відзначає день народження восени, то це людина вдумливий, серйозний, врівноважений. Вона оптимістична, любить займатися творчою діяльністю.

В нумерології імені Чеслава протегує число 5, яке вказує на особу з притаманною їй духовної свободою і незалежністю дій. Найбільше ім’я Чеслава цінує накопичений і набутий досвід, а думка оточуючих людей воліє не враховувати. Вона Чеслава дуже любить пригоди і подорожі, до чого підштовхує її постійне внутрішнє і душевний неспокій. У неї страшенно багато енергії, і чудово, коли вона спрямовується на благі цілі. Дівчина з цим ім’ям може пристосуватися практично до будь-якої життєвої ситуації. Для неї має особливе значення отримувати вигоду. Любов до змін часто заважає імені Чеслава побачити реальні перспективи – вона завжди спрямована вперед, не помічаючи того, що знаходиться зовсім поруч.

День ангела Чеславы: ім’я Чеслава не відзначає іменини, оскільки не входить в список католицьких і православних святців.

Знаменитості з ім’ям Чеслава

 • Чеслава (Сесілія) Шапска (розум. 1970) самозванка, яка видавала себе за велику княжну Марію Миколаївну.

Відмінювання імені за відмінками

 • Називний відмінок: Чеслава
 • Родовий відмінок: Чеславы
 • Давальний відмінок: Чеславе
 • Знахідний відмінок: Чеславу
 • Орудний відмінок: Чеславой
 • Прийменниковий падіж: Чеславе

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ