Сонник пірат до чого сниться пірат уві сні

Якщо вам наснився відчайдушний корсар.значить, ви збираєтеся зробити неохайний вчинок, можливо, правопорушення, яке карається законом. Але в першу чергу, підкреслюють сонники, пірат уві сні відображає ваш внутрішній конфлікт.

Символ страху і інстинктів

Для грамотного тлумачення необхідно врахувати, що даний персонаж є символом підсвідомих інстинктів, а напад морських розбійників знаменує їх прорив.

наснилися пірати? Вони асоціюються з необгрунтованими страхами за себе, рідних, майно. Не виключено, що в реалі вам доведеться зіткнутися з несправедливістю.

Позитивне тлумачення персонажа

Сни про піратів мають і позитивну трактування. Наприклад, вони асоціюються з особистою ініціативою, активністю, умінням приймати нестандартні рішення.

Капери, на думку сонника Мандрівника, відображають досвід сновидіння, якусь доленосну силу, завдяки якій можна перенести будь-які тяготи. Нерідко флібустьєри натякають на подорож або розлуку.

В ночі зіткнулися з піратом? В реалі повинна відбутися зустріч з якоюсь людиною, можливо, запланована. Докладете всіх зусиль, щоб вона не відбулося, інакше наживете цілу купу неприємностей, і позбудетеся спокою.

Сонник Міллера обіцяє поїздки і пригоди

Якщо привидівся пірат, то через власну дурість можете розлучитися з коханою людиною. Уві сні були відчайдушним шибеником? Здійсніть непристойний або необачний крок.

Цей же сюжет обіцяє далеку поїздку, незвичайну пригоду, активний відпочинок і підвищена увага з боку протилежної статі.

Самому бути розбійником – на щастя!

Пірат в нічних мареннях – символ незаконного використання чужих ідей. Добровільно поповнили ряди «джентльменів удачі»? Отримайте те, до чого давно прагнули.

Йти в плавання на розбійницькому судні означає, що ризикований вчинок принесе щастя або більшу вигоду. Але якщо грабіжники не взяли вас з собою, то і удача пройде стороною.

захоплення корабля &# 8212; до яскравих емоцій

Що символізують уві сні пірати, які захопили цивільне судно? Були серед полонених? Готуйтеся до бурхливих, але приємним переживанням.

Виявилися в рядах загарбників? Ймовірно, ви вчините вкрай необачно, і вас замучить власна совість.

Вас захопили або навіть убили?

Наснилося, що вас піймали злісні бандити? Деякий час проживете в нужді і проблеми. Якщо вони вбили вас, то в реальності залишитеся без грошей або навіть спадщини.

Потрапили в полон до флібустьєрам? Їм доведеться поступитися своїми принципами, щоб виконати чужий каприз. Звільняти інших і самому бігти уві сні добре. Буде грандіозний прорив в конкурентній боротьбі.

Кому наснилися морські бандити?

Пропонуємо наступні розшифровки:

  • Заміжній жінці – ревнощі.
  • Одинокій – бурхливий, але короткий роман.
  • Літній – неоднозначна проблема.
  • Молодий – ексцентричний наречений.
  • Чоловікові – участь в афері.

Взагалі, відважний пірат натякає на період життя, в ході якого емоції завжди будуть брати верх над логікою і раціоналізмом.

Передбачення чоловікам і жінкам

Побачений уві сні пірат дамі обіцяє нахабного, але пристрасного коханця, а чоловікові &# 8212; поліпшення фінансового становища.

Якщо корсарів було дуже багато, то доведеться робити непростий вибір. Напад грабіжників віщує наяву розбрат з родичами.

Бачити уві сні пірата хлопцю

Зустріч з піратом приснилася молодій людині? У вас відмінні, але кілька безбашенні друзі. Саме вони допоможуть в особливо важку хвилину.

Виявилися в піратської команді? Сюжет пророкує веселу вечірку з великою кількістю спиртного і класної компанією.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ