Значення імені Цвєтана (Кольори) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Значення імені Цвєтана (Кольори) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Що означає ім’я Цвітана – «квітуча», «распускающаяся».

Походження імені Цвєтана: давньослов’янське.

Ім’я найчастіше зустрічається в Болгарії, хоча поширене і в інших слов’янських країнах. Дівчина, названа Цвєтаною, дійсно схожа на екзотична квітка – доглянута, стильна і витончена. Дівчина легко прив’язується до людей, вона добра і безкорислива. Кольори експериментує на ходу, вона може стати співачкою, актрисою або ведучої на телебаченні. Друзі заздрять її чоловіка, адже дружина чудово готує, обожнює чоловіка і дітей.

Скорочене ім’я: Цветанка, Кольору, Тана, Таня.

Яке по батькові підходить до імені: Віталіївна, Вадимівна, Олексіївна, Олександрівна Ігорівна.

Ім’я «Цвєтана» англійською (переклад) не існує, використовується транслітерація – TSvetana.

Значення імені для дівчинки

Вона не надто прагне проводити час з однолітками. З хлопчиками і зовсім не спілкується. Найбільш комфортно дівчинка почуває себе в суспільстві своїх батьків. З плином часу у неї з’являються дівчата-товаришки. Але не можна говорити про те, що Кольори є ізгоєм – навпаки, однолітки цінують її думкою, і часто вона є неформальним лідером в компанії, хоча і не хоче брати на себе такі повноваження та прагне не привертати загальну увагу.

Вона Цвєтана ніколи не просить допомоги у оточуючих, навіть якщо потрапляє у скрутну ситуацію. Часом люди навіть не знають про те, що у Цветаны сталася якась неприємність. У неї з будь-якого питання є власна думка, яка є єдино правильним на її думку. Тому у спорах Кольору, навпаки, гаряче відстоює свою точку зору і навіть може бути надто категоричною.

Цікаво, що значення слова можна трактувати з урахуванням пори року народження. Так, якщо Цвєтана народилася взимку або восени, то в знайомства з чоловіками вона завжди проявляє ініціативу. Літні та весняні представниці є менш активними в цьому питанні.

Народжена взимку – є доброю і чуйною, постійною власних прихильностях і поглядах. Вона може похвалитися великою кількістю друзів навіть незважаючи на власну впертість. Вона Цвєтана часом може здійснювати імпульсивні вчинки, але потім швидко усвідомлює свою провину і просить вибачення.

Характер імені Цвєтана

Позитивна характеристика імені: В нумерології ім’я Цвєтана визначається числом 7, що вказує на сильну і життєрадісну особистість.

Негативна характеристика імені: Вона Цвєтана завжди навчається виключно на своїх помилках і ніколи не просить допомоги у оточуючих. Поради зі сторони, особливо непрохані, дівчина з цим ім’ям сприймає вкрай негативно.

Доля імені Цвєтана в любові і шлюбі

У Цветаны практично завжди незалежно від часу її народження сімейне життя складається більш ніж вдало. Для неї має особливе значення сім’я. Дівчина з цим ім’ям стане чудовою господинею і навіть відмовиться від кар’єри на користь будинку. У чоловікові Кольору зазвичай шукає стабільність, але також звертає увагу на почуття эмора свого обранця.

Сумісність з чоловічими іменами

Чоловічі імена, відповідні Цвєтані:

 • Цвітана і Вадим
 • Цвітана і Дмитро
 • Цвітана і Денис
 • Цвітана і Прохор

Невдала сумісність імен:

 • Цвітана і Звяга
 • Цвітана і Михайло

Таланти, професія, кар’єра

Вибір професії: Варто зазначити, що у дівчини дуже розвинені творчі здібності. Вона любить театр, цирк, часто вишиває, малює, співає пісні, танцює. Часто у Цветаны присутній справжній талант до художньої гімнастики та фігурного катання.

Комунікабельність не є головною рисою Квіти, яка народилася навесні. Найкраще володіє ім’ям Цвєтана відчуває себе саме в самотності, і вона завжди може знайти собі заняття. Найбільших успіхів вона домагається в сфері мистецтва.

Добробут: У Цветаны прекрасно розвинена інтуїція, а завдяки чудовій пам’яті і силі волі, вона багато досягає в житті. По своїй натурі вона – людина незалежна, надає величезне значення свободі.

День ангела Цветаны: ім’я Цвітана не зазначає іменин, так як ім’я не входить в список церковних свят.

Знаменитості з ім’ям Цвєтана

 1. Цвітана Паскалева – болгарська, вірменська журналістка, автор документальних фільмів.
 2. Цвєтана Піронкова – професійна тенісистка з Болгарії, півфіналістка Вімблдону-2010.

Відмінювання імені за відмінками

 • Називний відмінок: Цвітана
 • Родовий відмінок: Цветаны
 • Давальний відмінок: Цвєтані
 • Знахідний відмінок: Цветану
 • Орудний відмінок: Цвєтаною
 • Прийменниковий падіж: Цвєтані

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ