Як побачити у сні майбутнього чоловіка — що робити, щоб приснився чоловік

Як побачити у сні майбутнього чоловіка: перевірені способи, щоб приснився чоловік

Як побачити у сні майбутнього чоловіка — що робити, щоб приснився чоловік

Ви хотіли коли-небудь відкрити завісу над майбутнім? Ну, раз ви відкрили цю статтю, то напевно. Питання особистості майбутнього чоловіка завжди цікавив дівчат, а тому ворожіння, пов’язані з цим, найбільш популярні. Сьогодні ми розглянемо способи, які дозволять вам побачити в сні свого судженого.

Можна побачити свого майбутнього чоловіка уві сні

Сновидіння як феномен все ще слабо вивчено вченими. Однак віщі сни — явище дуже поширене, щоб відмахуватися від нього. Є безліч пояснень цьому. Одне з найбільш поширених звучить приблизно так: під час сну наш мозок обробляє наявну інформацію і знаходить взаємозв’язки, які нашому бодрствующему свідомості не видно. Так можуть вийти передбачення майбутнього — просто підсвідомість вночі помічає моменти, які втекли від нашого погляду вдень, і втілює їх у сновидіння. Тому у сні можна побачити найрізноманітніші ознаки — від дрібних і незначних до великих і важливих. І звісно, серед прогнозів можна зустріти і ім’я майбутнього чоловіка.

Але іноді з’являються ознаки немов з нізвідки — наприклад, ви зустрічаєте в сні людини, якого ще не бачили, а потім знайомитеся з ним у реальному житті. Такі події складно пояснити, але іноді особистість майбутнього чоловіка з’ясовується і подібним спонтанним чином.

Обряди і ворожіння на віщий сон

Існує багато обрядів і ритуалів, які можна провести перед сном, щоб побачити майбутнього чоловіка. Деякі можна робити в будь-який час, інші ж мають силу тільки в певні дні. Але всі їх варто проводити, заздалегідь налаштувавшись на зустріч зі своїм судженим. Також рекомендується лягати спати з розпущеним волоссям.

П’ятничне ворожіння

У четвер ввечері, готуючись до сну, візьміть свою звичну гребінець (для цієї мети найбільше підійде гребінь, а не масажна щітка) і розчешіть волосся. Під час розчісування думайте про своє майбутнє одруження. Закінчивши, покладіть гребінець під свою подушку. Лягайте спати зі словами: «Суджений мій, приснися мені сьогодні».

Ворожіння на 21 січня

День Святої Агнеси відзначається 21 січня. Напередодні перед сном потрібно взяти три англійські шпильки, з’єднати їх між собою і приколоти цей ланцюжок до одягу, в якій ви будете спати. Кажуть, що це ворожіння найкраще підходить для того, щоб дізнатися ім’я свого майбутнього чоловіка. Будьте обережні, застосовуючи цей метод — у сні шпильками легко вколотися.

Свята Агнеса — одна з ранньохристиянських святих, чий символ — агнець.

Весільний торт

Якщо ви опинитеся на весіллі, обов’язково візьміть хоча б маленький шматочок весільного торта. Для ворожіння також знадобиться будь-яке кільце. Надіньте його на безіменний палець лівої руки. Тортик упакуйте в паперовий пакет і покладіть під подушку. Лягайте спати, а перед сном думайте про своє майбутнє одруження.

Як побачити у сні майбутнього чоловіка — що робити, щоб приснився чоловік
Ворожіння на весільному торті вважається самим надійним

Гадання на картах

Це гадання допоможе вам побачити судженого уві сні, але відкриє перед вами деякі з його особистих рис. Візьміть абсолютно нову гральну колоду і дістаньте з неї чотирьох королів. Покладіть їх під подушку і лягайте спати зі словами: «Чоловік названий, у мій сон явися, мастю покажися». Прокинувшись, в першу чергу дістаньте одну випадкову карту з-під подушки. Вона розкриє вам характер майбутнього чоловіка:

  • король черв’яків пророкує людини, повністю розділяє ваші погляди на світ. Вас чекає щасливий шлюб, як у казці;
  • король треф вказує на нареченого, який буде любити вас усім серцем, але змусить пролити чимало сліз;
  • король пік говорить про фінансове благополуччя майбутнього чоловіка, але також про його жорсткому і норовливий характер;
  • король бубон пророкує шлюб з дуже дріб’язковим, схильним до сварок людиною.

Якщо ви захоплюєтеся ворожіннями, то варто мати окрему колоду, якої ви не будете грати — в цьому випадку відпадає необхідність у покупці нової кожен раз.

«Місток»

Візьміть глибоку миску або тарілку і налийте в неї води. Поставте миску під ліжко, а на неї покладіть яку-небудь дерев’яну дощечку чи паличку, яка буде зображувати міст. Лягайте спати зі словами: «Суджений, переведи мене через міст». Налаштуйтеся на сновидіння про мосту через річку або озеро. Ваш майбутній чоловік повинен з’явитися у сні і допомогти вам перетнути місток.

На 14 грудня

13 грудня, після заходу сонця, висловіть намір побачити в сні свого чоловіка — воно може бути у вільній формі. Наприклад: «Сьогодні вночі я побачу в сні свого майбутнього чоловіка». Після цього можна ні пити, ні їсти, ні розмовляти з ким-то. Як можна швидше лягайте спати — вам присниться суджений.

Гілка тополі

Візьміть гілку тополі і нитка з одягу, яку ви постійно носите. Якщо шкода розпорювати щось з улюбленого гардеробу, можна просто взяти шарфик, панчіх або таку довгу і вузьку річ. Перев’яжіть гілку ниткою, покладіть під подушку і лягайте спати. Сновидіння, викликані таким обрядом, зазвичай алегоричні і можуть лише натякати на особистість вашого майбутнього чоловіка. Швидше за все, ви не побачите його особи і не почуєте його імені, але якісь його атрибути уві сні вам зустрінуться.

Як побачити у сні майбутнього чоловіка — що робити, щоб приснився чоловік
Це ворожіння вважається досить надійним, хоча й не всім доступним

Ворожіння з четверга на п’ятницю

Цей спосіб займе три тижні, але більшість гадающих запевняють, що воно того варто. Вам потрібно тричі у ніч з четверга на п’ятницю перед сном загадувати, щоб уві сні прийшов ваш чоловік: «я Побачу в сні свого судженого». На третій тиждень ваше бажання збудеться.

Ворожіння з неділі на понеділок

Якщо ви хочете побачити майбутнього чоловіка, то в неділю перед сном доведеться виконати дещо дивне. Надіньте простирадло виворотом вгору, підодіяльник і наволочку теж виверніть і надіньте на постільні приналежності. Покладіть подушку туди, де зазвичай лежать ваші ноги. Обрядитесь в ночнушку навиворіт і лягайте спати. Це ворожіння краще робити, коли ви залишаєтеся вдома на самоті, інакше домочадці можуть поцікавитися причиною такої дивної поведінки, а вам навряд чи хочеться її розповідати.

Що робити після сновидіння про майбутнє чоловіка

Щоб надати сили приємного сновидіння і прискорити зустріч з майбутнім чоловіком, спробуйте виконати наступні дії:

  • відразу після пробудження постарайтеся у всіх деталях згадати сон;
  • запишіть сновидіння і зберігайте цей листок у потаємному місці, час від часу перечитуючи його;
  • нікому не розказуйте про сновидіння.

Думка про релігії обрядах

Християнство однозначно негативно висловлюється про ворожіння та інших ведовских обрядах. Тому, якщо ви є православною християнкою, вам варто або відмовитися від ворожінь на судженого, або не дивуватися негативного ставлення до них місцевого священика. Додатково варто відзначити, що християнська культура (і православна зокрема) не схвалює явище віщих снів. Священики стверджують, що подібні ознаки можуть бути тільки істинним пророкам і святим, а тому мирянам не варто звертати на сни занадто багато уваги.

Боже Слово вказує нам небезпека звернення до цих сил, називає всяке гадання, ворожіння, заклинання мерзотою і зухвалим злочином (Втор.10-12; Мих.5:12).

Ієромонах Іов

http://www.bogomater.ru/index.php?option=com_content&view=article&id=217:pravoslavie-i-gadanie&catid=22:2010-03-11-14-42-47&Itemid=9

Мусульмани хоч і більш прихильні до сновидінь (включаючи віщі сни), все ж відкидають ворожіння. Згідно ісламу, майбутнє відомо лише Аллаху, а зазіхати на знання про майбутнє — сумніватися в його авторитеті. Таким чином, мусульманкам не варто робити якісь обряди, але якщо вам все ж приснився чоловік, якого ви вважаєте майбутнім чоловіком, то релігія не забороняє тлумачити це сновидіння.

Викликати віщі сновидіння за своїм бажанням — справа складна, але в певному сенсі досяжне. Ці прості обряди допоможуть вам відкрити завісу над майбутнім і дізнатися щось про свого чоловіка.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ