Як наснитися людині — перевірені способи потрапити в сон до іншого

Як приснитися іншій людині: популярні способи потрапити в чужий сон

Як наснитися людині — перевірені способи потрапити в сон до іншого

З’явитися у сні коханій людині — що може бути романтичніше? Але чи можна це зробити навмисно, вдавшись до допомоги змов або медитацій? Виявляється, є кілька способів, які допоможуть підвищити ймовірність появи вашого образу уві сні іншої людини.

Можливо навмисно приснитися іншій людині

Сновидіння — як і раніше слабо вивчений феномен, тому у науки в цій області більше питань, ніж відповідей. З певною упевненістю можна сказати тільки одне — якщо ви знайомі з цією людиною, то, швидше за все, ви або вже снилися, або можете приснитися в майбутньому. Адже в сновидіннях зазвичай спливають більш або менш знайомі образи, які наш мозок «компонує» в якісь сюжети і ланцюжка подій. Таким чином, підсвідомість сплячого може «підсунути» йому і ваш вигляд. Причому чим більше людина думає про вас, тим вище ця ймовірність.

Але ви ж читаєте цю статтю не для того, щоб покладатися на випадковий вибір чужого мозку, вірно? Практика показує, що певні дії, вчинені вами уві сні або в пильнуванні, можуть збільшити ймовірність появи вашого образу в чужому сні. Науково ці методи поки не пояснені (можливо, і ніколи не будуть), але численні практикуючі стверджують, що змогли проникнути в сон іншої людини силою наміри або магії.

Як наснитися людині

Розглянемо найпопулярніші способи, які дозволять вам потрапити в сон іншої людини.

Усвідомлені сновидіння

Відразу відзначимо, що цей спосіб потребує тривалої практики і може бути небезпечний для новачка. Наприклад, Євген Вербицький, доктор біологічних наук, стверджує, що усвідомлене сновидіння може призвести до невротизму через порушення режиму сну і неспання. Більшість людей навчається контролю сновидінь по книгах або спеціальним курсам протягом тижнів і місяців. А тому ми торкнемося цього методу лише злегка.

Усвідомлене сновидіння — найбільш ефективний метод потрапити в сон іншої людини і відчути так зване спільне сновидіння. В ідеалі для цього обидва людини повинні бути підготовленими «сноходцами». Обидва учасника сновидіння мають приблизно в один і той же час лягає спати з твердим наміром потрапити в один сон.

Якщо ж ви хочете наснитися людині, не розповідаючи йому про свій намір, то, швидше за все, ви зазнаєте невдачі. Несвідомо сплячий просто не впізнає і не запам’ятає вас, навіть якщо ви зможете потрапити в його сон.

Як наснитися людині — перевірені способи потрапити в сон до іншого
Усвідомлене сновидіння практикують не тільки любителі Кастанеди, але і тибетські ченці, австралійські аборигени

Медитація

Якщо ви пильнуєте, коли ваша «мета» спить, то можна спробувати медитацію. Цей метод вимагає від вас вміння зосереджуватися — чим спокійніше ваш розум, тим вище ймовірність успіху. Якщо ви в змозі контролювати свої думки і направляти їх в одне русло протягом хоча б п’яти хвилин, спробуйте наступний спосіб:

 1. Зручно сядьте. Ніякі фізичні незручності не повинні вас відволікати, тому виберіть найбільш комфортну для вас позу. Бажано, щоб спина була пряма.
 2. Закрийте очі і зосередьтеся на цікавить вас людині. Уявіть його сплячим — як ніби ви вийшли з тіла і стоїте поруч з його ліжком.
 3. Уявіть, що навколо його тіла (приблизно на півметра радіусом) клубочиться легкий серпанок. Вона може бути будь-якого кольору — можете вибрати відтінок, який асоціюється у вас з цією людиною. Серпанок буде уособлювати сновидіння сплячого.
 4. Увійдіть у цей серпанок і сконцентруйтеся на тому, що ви з’являєтеся в сні людини.
 5. На цьому етапі ви можете спробувати додати будь-яких сюжетних деталей своїй появі. Уявіть, що сплячий радіє вашій появі, або він натхнений, або збентежений — уявіть ту реакцію, яку хотіли б у нього викликати. Але врахуйте, що люди з сильною волею навряд чи піддадуться такого впливу і будуть судити про вашу появу у відповідності зі своєю думкою про вас.

Нагадайте про себе

Якщо ви знайомі з цікавлять вас людиною, то можна ненав’язливо нагадати про себе. Наприклад, на підставі опинитеся з ним в одному місці в один час, попросіть позичити якусь річ. Якщо ж ви з цією людиною у сварці, то можна попросити кого-небудь із загальних знайомих нібито випадково розповісти що-небудь про ваших справах. Загалом, підійде будь-яка подія, яка стане своєрідним гачком, чіпляти думки сновидіння. А далі його підсвідомість сама все зробить — випадкові думки, які з’являються протягом дня, нерідко стають основою для сну.

Як наснитися людині — перевірені способи потрапити в сон до іншого
Попросіть когось із загальних знайомих нагадати про себе — головне, не видавайте своїх намірів

Власний сон

Ви напевно помічали, що іноді, згадавши про якусь людину, ви скоро виявляли, що і він подумав про вас. Зі снами все працює приблизно так само — головне, щоб між вами і сновидцем була деяка духовна зв’язок (будь то любов, родинні почуття, дружба або ще не усвідомлене тяжіння). Тому ви можете думати про цікавить людину вдень і повторювати свої думки перед сном, бажаючи побачити його в сновидінні. Якщо людина вам присниться, то, можливо, незабаром і ви з’явитеся в його сні.

Замовляння

Народна магія теж пропонує багато варіантів вирішення цієї проблеми. Ви можете спробувати один з численних замовлянь, які допоможуть наснитися людині.

На Місяць

Якщо з вашого вікна видно Місяць (або ви можете вийти безхмарним вночі туди, де її видно), то можна прочитати простий змова: «Сон про мене, сон для тебе, і для раба божого (тут назвіть ім’я сплячого)». Вважається, що ця змова можна читати і до, і під час сну вашої «мети». Фаза Місяця при цьому може бути будь-якою.

Як наснитися людині — перевірені способи потрапити в сон до іншого
Короткий змова допоможе направити сон в потрібне вам русло

На дим

Простий змова на дим призначений для дівчат, які хочуть приснитися своєму коханому. Вам знадобиться пучок соломи, сірники або запальничка, відкрите вікно та миска з водою (для безпеки). Станьте біля вікна, запаліть пучок і залиште його тліти. Поки солома тліє, скажіть: «Іди, димок, на ім’я «мети»), щоб дим за вітром вився і кружляв, щоб я (своє ім’я) моєму коханому щоночі снилася. Бути по-моєму». Договоривши, потушкуйте солому у воді і лягайте спати.

Як наснитися людині — перевірені способи потрапити в сон до іншого
Дим часто використовується в різних замовляннях

На воду

Ця змова вже складніше, але переслідує ті ж цілі — приснитися коханому хлопцеві. Вам знадобиться:

 • золоте або срібне кільце;
 • стакан води;
 • свічка;
 • листок паперу.

Напишіть на папері ім’я коханого. Запаліть свічку і поставте її поряд зі склянкою води. Надіньте кільце на безіменний палець лівої руки і прокрутіть його три рази (у бік до середнього пальця). Поки крутіть, говорите: «Вода-водиця, допоможи коханому наснитися, буде милий відпочивати та мене у снах очікувати. Слово моє непорушно, ні мечем не розбити, ні златом зманити». Після цього покладіть листок і перстень у воду. Не лягайте спати, поки свічка не догорить.

На фотографію

Вважається, що змови з фотографіями — найдієвіші. Якщо у вас є фото коханого, ви можете спробувати наступний простий обряд. Крім фотографії, вам знадобляться чотири свічки і вільний прямокутний або квадратний стіл:

 1. Поставте в кожен кут столу по свічці і запаліть їх.
 2. У центр столу додайте фотографію.
 3. Дивлячись на фото, скажіть: «Ніч прийшла, я увійшла в сон. (Своє ім’я), проста дівчина, а буду коханому снитися».
 4. Після цього не можна відриватися від фотографії, поки не догорять свічки. Думайте в цей час про свого коханого, уявляйте, як входите в його сон.
 5. Коли свічки догорять, можна йти займатися своїми справами.

Немає нічого ганебного в тому, щоб хотіти з’явитися у сні іншої людини. Але не забувайте спілкуватися з об’єктом обожнювання і в реальному житті — найчастіше цей метод набагато ефективніший у побудові хороших і гармонійних відносин.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ