Сонник до чого сниться мумія

Наші сни непередбачувані, і часом ми бачимо уві сні вельми дивні предмети і здійснюємо не менш дивні дії. Проте все побачене в сновидіннях має свій сенс.

Побачений сон, в якому головним об’єктом виступає мумія, нерідко лякає. Але це дуже помилкові емоції. Як і багато подібні символи, побачена у сні мумія – знак звільнення, знак кардинальних змін у житті сновидца.

Спочилий у давні часи пророкує дорогу. Бачити уві сні мумію фараона, наприклад Тутанхамона, означає грандіозні зміни в житті. Сновидця чекає подорож. Висока ймовірність того, що це буде переїзд, зміна місця проживання. А так як це символ визволення, значить, сновидець залишить у минулому звичні підвалини і почне життя з чистої сторінки.

Ожилі вісники добра

Бувають такі сни, в яких людина спостерігає воскресіння. Бачення, звичайно ж, досить фантастичне, однак воно несе свій сенс.

  • Може приснитися, що давно померлий оживає, – виходить, наяву у сновидця з’явиться шанс відродити старі відносини.
  • Воскресіння мумії у сні означає, що настав той самий момент, коли можна взяти реванш.
  • Приснилася мумія, яка повстає з могили, – знак, що попереджає сновидця про його зайвій м’якості і доброті. Варто проявити більше твердості і незламності, щоб недоброзичливці не змогли скористатися зручним моментом для себе.
  • Якщо в житті сплячого щось безнадійно втрачено, то повстала мумія – це добрий знак. Знак того, що з’явилася можливість повернути втрачене.

Багатьох може збентежити така різноманітність тлумачень одного і того ж бачення. Проте це абсолютно марно. Реальні обставини життя вкажуть, яке саме тлумачення підходить до вашого сновидіння.

Історичні скелети

Як відомо, бальзамування піддавалися лише померлі особи, що належали до вищого стану суспільства. Якщо сняться мумії людей, варто звернути увагу на їх соціальний статус і походження. Адже від цих ознак залежить завершення вельми важливої події в житті сновидца. І чим більше значимості мали зі сну покійні, тим більш успішним буде закінчення справи.

Якщо уві сні довелося самому муміфікувати людини, то це означає, що близькі сплячого потребують її захисту та допомоги. До чого сниться мумія в піраміді? Ваша запланована поїздка в інші країни буде дуже корисна і принесе чимало приємних вражень.

Бальзамоване тіло у труні віщує, що сплячого очікують дивовижні і несподівані відкриття. Також це уособлює рада, який дається згори: варто ретельно обдумати минулі події, щоб винести важливий урок на майбутнє. В цьому випадку нові враження будуть виключно приємними і радісними.

В сонник мумія входить як сприятливий символ для людини. Нестандартне рішення давньої проблеми, для здійснення якого сновидець спритно використовує виникаючі можливості, — це гарантує побачена уві сні мумія тварини. Автор: Людмила Мухачева

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ