Сонник Сперма дівчині жінці у сні бачити до чого сниться?

Сперма в сні — особливості тлумачення за популярним сонникам

Все, що пов’язано з споконвічно фізіологічними процесами і діями з давніх часів мало сакральне значення. У багатьох культурних пам’ятках збереглися перекази про важливість насінної рідини і самому процесі її утворення. Однак слов’янська спадщина у сфері статевих зносин з прийняттям християнства було знищено.

Саме тому дізнатися, до чого сниться сперма з давніх слов’янських ів практично неможливо.

Сам образ эякулянта означає родючість, виникнення нових ідей і планів, широкі можливості, активність і готовність до дій. Жінкам подібний образ обіцяє здорове потомство.

Загальне значення символу

Пояснюючи, до чого сниться сперма, практично все і схиляються до того, що образ цей загалом позитивний. Це бачення говорить про гарний статевому здоров’я – як чоловічому, так і жіночому.

Сон обіцяє успіх у всіх починаннях

Ерегований фалос, їх якого потоком викидається струмінь насіння, обіцяє перемоги практично в будь-яких починаннях. При цьому успіхи не залишаться непоміченими – практично кожен знайомий чоловік обов’язково привітає з отриманими здобутками. Не виключено особливу увагу засобів масової інформації.

Тлумачення за статевою принципом

Досить рідко доводиться бачити уві сні сперму. Однак саме ця фізіологічна рідина зі снів має принципово різне значення для людей різної статі.

Тільки одне тлумачення може бути загальним: велика кількість сперми і чоловікам, і жінкам може сниться в період тривалого утримання від статевого життя.

Значення сну для чоловіків

Чоловік може бачити уві сні сперму набагато частіше, ніж жінка. Адже ця рідина для них є споконвічно фізіологічної. До того ж – це знак статевого здоров’я, що чоловік повинен берегти. Для того, щоб зрозуміти, до чого сниться сперма, варто згадати всі деталі і аспекти сну.

Образ обіцяє знання чужих секретів

 • Бачити стікає сперму після власної еякуляції – до блискучої перемоги над конкурентами. Чоловік точно відчує, що він скінчив це боротьбу з величезною перевагою.
 • Процес викиду насіння відбувався в людному місці уві сні – пильна увага до вашої діяльності колег і навіть незнайомих людей.
 • Чоловік бачить інших молодих людей, у яких відбувається сім’явипорскування – дізнаєтеся чужі подробиці особистого життя.
 • Якщо уві сні ви бачите секс між незнайомими вам людьми, і спостерігаєте самий кульмінаційний момент, сліди якого залишилися в них під ногами – будьте готові покривати чужу не зовсім законну діяльність.

Тлумачення для жінок

Поява насінної рідини в жіночих снах повинно бути пов’язане з яким-небудь хлопцем або чоловіком. Якщо це предмет обожнювання сплячої жінки, то потрібно бути готовою до того, що відносини з ним будуть розвиватися виключно в інтимній площині. Ніяких серйозних намірів цей хлопець щодо сновидицы не має.

 • Приснилося, що під час сексу виверження сталося на живіт – до швидкої вагітності.

Споглядальне сновидіння

Бачити уві сні сліди насіння у власному домі – про вашого інтимного життя будуть ходити безглузді чутки. Про це попереджає сімейний сонник сперма, побачена на власному ліжку – знак помилкових звинувачень у зраді.

 • Приснилося незнайоме місце, в якому видно сліди недавніх злягань – ви звикли безцеремонно втручатися в чуже особисте життя.
 • Засохлі сліди на одязі – потрапити в незручну ситуацію.

Вивчати уві сні сім’яну рідину під мікроскопом

Дії з насіннєвою рідиною

Якщо сон носив активний дієвий характер, дуже важливо пригадати спрямованість дій з насіннєвою рідиною.

 • Позбавлятися, зливати в унітаз або раковину – труднощі у спілкуванні з протилежною статтю.
 • Збирати в ємність або тримати в кулаці – стати об’єктом заздрості.
 • Здавати на аналіз – доведеться пройти важке випробування при жорсткій конкуренції.

Бути в сні задоволеною зляганням

Власні почуття

Якщо ви бачили такий незвичайний сон, варто згадати власні почуття, які виникли в нічний грезе.

 • Сильне збудження при вигляді эякулянта говорить про готовності з головою зануритися в новий бурхливий роман.
 • Огиду або огиду від специфічного запаху насіння означає замкнутість і самотність. Такий сон попереджає про те, що жодна людина в світі не може відповідати суворим вимогам сновидця. Варто тільки дозволити партнерові бути самим собою і відносини будуть тільки в радість.
 • Відчувати радість від вдалого сексуального зносини – вдалий результат справи.

 

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ