Значення імені Неллі (Неля) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Значення імені Неллі (Неля) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Що означає ім’я Неллі – “світла”.

Походження імені Неллі: грецьке.

Зменшувальна форма від Хелен і Еліонори, все частіше використовується самостійно. Значення імені Неллі – творчість. Ця дівчина вибирає творчі професії і поринає з головою в нові проекти. Для чоловіка Неля справжня підтримка і опора, але поратися по господарству вона не любить і навіть для виховання дітей вдається до допомоги мами або гувернантки.

Скорочене ім’я: Неля, Нелка, Єлю, Леля. Це зменшувально-пестливе від англійських імен Хелен і Еліонори.

Яке по батькові підходить до імені: Олексіївна, Василівна, Вікторівна, Владиславівна, В’ячеславівна, Данилівна, Євгеніївна, Іванівна, Іллінічна, Костянтинівна, Михайлівна, Петрівна, Сергіївна та Юріївна.

Ім’я «Неллі» англійською (переклад) пишеться Nelly, що вимовляється як Неллі.

Значення імені для дівчинки

Для Нелички важливіше всього вишуканість, стильність, аристократизм у всьому – в поводженні й у почуттях. Вона складається з протиріч, буває примхливою, агресивною, егоїстичною. Вона соромиться природних проявів почуттів, але при цьому гостинна, ввічлива, турботлива і вірна дружбі. А взагалі-то дуже важко вгадати, як дівчина надійде в тім чи іншому випадку і як з нею поводитися. Вона за настроєм може одним словом зруйнувати саму вірну дружбу і любов. Для неї вони мають особливого значення.

Характер ім’я Неллі

Позитивна характеристика імені: У Неллі легко помітити достатню збудливість і схильність до вишуканості, тому немає нічого дивного, що в її очах духовні цінності мають набагато більшу вагу, ніж суто матеріальні. Дівчина мрійлива, у неї багата фантазія, яка забирає її в уявні світи. Ця мрійливість часто накладає на характер Нелі відбиток підвищеної емоційності й робить її надзвичайно чутливою до зауважень і похвал.

Негативна характеристика імені: Вона буває імпульсивно і порывиста. Думка Неллі часто буває помилковим, але з упертості вона продовжує наполягати на своїй помилці.

Доля ім’я Неллі в любові і шлюбі

Обіцяє щастя в любові значення імені Неллі? Ця дівчина рідко обмежує життя турботами про будинок. Чоловікові доведеться змиритися з тим, що Неля перетворить квартиру у світський салон, залишивши йому проблеми матеріального забезпечення сім’ї.

Сумісність з чоловічими іменами

Чоловічі імена, відповідні Неллі:

 • Неллі і Фелікс
 • Неллі і Ернст

Невдала сумісність імен:

 • Неллі і Короп
 • Неллі і Мартьян
 • Неллі і Соломон
 • Неллі і Станімір
 • Неллі і Терентій
 • Неллі і Тит.

Таланти, професія, кар’єра

Вибір професії: надає величезне значення реалізації себе поза сім’єю, для чого прагне вибрати цікаву роботу і завести не менш цікаві знайомства. Єдине, чого Неллі слід побоюватися, так це непостійності своїх емоцій і власної запальності.

Добробут: Жінка, названа Неллі, намагається обережно і далекоглядно діяти, проявляти дипломатичність і організовувати вигідні знайомства. Завдяки цьому їй не загрожує тяжке фінансове становище.

Гороскоп ім’я Неллі

Неллі-Овен: жінка емоційна, себялюбивая, розважлива. Незважаючи на зайву емоційність, вона здатна прораховувати кожен свій крок. Неллі-Овен завжди впевнена у своїй правоті і буде сперечатися до хрипоти, щоб це довести. Втім, її думка часто обґрунтовано і заперечити їй важко. Неллі-Овен ефектно виглядає, збирає навколо себе купу шанувальників. З нею весело, але деколи вона занадто нетерпелива і намагається керувати партнером.

Неллі-Телець: надзвичайно приваблива, але замкнута, вперта жінка. Вона відмінно ладнає з оточуючими, але ні за що не присвятить їх у свої плани, воліючи діяти поодинці. Неллі-Телець не стане будувати кар’єру на «чиїхось кістках», думка людей важливо для неї, а друзів вона просто обожнює. На її чарівність чоловіки злітаються, як метелики. Але Неллі-Телець віддана одному партнеру і є прихильницею мирного сімейного життя.

Неллі-Близнюки: особистість яскрава, бурхлива, суперечлива. Їй хочеться і спокійного життя, стабільної роботи, вірного партнера, і, одночасно, влади, захоплення, пригод. Залежно від настрою, Неллі-Близнюки то несамовитий, то стає поступливою і працьовитою. з чоловіками вона безупинно сходиться і розлучається, ревнує і деликатничает.

Неллі-Рак: образлива, легко ранима натура. Вона діє вкрай обережно, говорить мало. Неллі-Рак часто дратується, не визнає жартів на свою адресу. В душі вона розуміє, добрий, ніжний чоловік, але намагається не показувати цього. До невдач вона підходить філософськи: чому бути, того не минути. Важко розібратися в її характері і завоювати її серце, доведеться докласти зусиль і терпіння.

Неллі-Лев: владна, темпераментна, імпульсивна жінка. У неї неабиякий запас внутрішніх сил, яких з лишком вистачить і на подолання труднощів, і на досягнення цілей, і на допомогу людям. Проблема в тому, що Неллі-Лев запросто може витратити ці сили не за призначенням, а виключно на задоволення власних амбіцій. Влада їй протипоказана, тому що Неллі-Лев так тисне на оточуючих, що вони просто ламаються під цим натиском. Вона погано розбирається в психології чоловіків, тому часто стає їх жертвою.

Неллі-Діва: меркантильна, довірлива жінка. Вона не вміє приховувати своїх почуттів, хоча і дуже старається. Неллі-Діва вельми необачно довіряє людям, і нерідко буває ними обманута. Вона не вміє прощати, здатна затаїти зло і поволі помститися навіть через значний проміжок часу. Неллі-Діва позбавлена лукавства, не любить кокетувати, від чоловіка чекає прямих рішучих дій.

Неллі-Ваги: скована, безучастная, уважна жінка. Вона не любить бути на виду, але сама з цікавістю спостерігає за людьми і подіями, досконально аналізуючи їх. Вона – чудовий порадник, тому що навчилася бачити суть проблеми. Вона ціпеніє у великій компанії, особливо в присутності чоловіків, з якими взагалі не уявляє, як себе вести. І не потрібно: Неллі-Ваги чудова в своєму природному поведінці, просто їй потрібно побільше впевненості і розкутості.

Неллі-Скорпіон: благородна, великодушна, пристрасна натура. Вона з величезною увагою і терпінням ставиться до людей, готова поступитися власними інтересами заради оточуючих. Іноді здається, що вона світиться зсередини, випромінює доброту і співчуття. При цьому Неллі-Скорпіон часто відчуває внутрішню невпевненість, в якій ні за що не зізнається, тому люди звикли бачити її сильною. Вона нерідко закохується, причому в ряді випадків приймає власну жалість за любов.

Неллі-Стрілець: терпляча, стримана, методична особистість. Вона наділена гострим розумом, блискавичними реакціями і добрим серцем, однак, не горить бажанням рекламувати ці якості. Неллі-Стрілець майстерно вміє викликати людину на відвертість, але ніколи не використовує чужі секрети в корисливих цілях. Вона любить тишу і усамітнення, коли можна, не поспішаючи подумати про сенс життя. Шанувальників у неї мало, і заміж вона взагалі не поспішає.

Неллі-Козеріг: жінка серцева, сентиментальна, вірна. Впевнено …себе вона відчуває тільки в суспільстві близьких людей, де може бути відвертою. Дружбу ця жінка не змінить ні за яких обставин. З рештою Неллі-Козеріг тримається ввічливо, але на відстані. У неї відмінно розвинене уяву, і з життєвими проблемами вона справляється непогано. У чоловіках дівчина цінує розум і добропорядність.

Неллі-Водолій: натура діяльна, наполеглива, запальна. Всі доручені справи вона виконує з особливою ретельністю і старанням, ніколи не підведе людини, буде відстоювати правду навіть у збиток собі. У Неллі – Водолія високі моральні принципи, її поважають, до її думки прислухаються. Це симпатична жінка, обожнює приймати гостей і нікого не обійде своєю увагою. Вона легко роздратовується, але так само швидко остигає. Неллі-Водолій буде турботливою партнеркою, але вона ревнива, при чому часто «накручує» саму себе.

Неллі-Риби: самолюбива, артистична особистість. Вона обожнює всіляко підкреслювати свої достоїнства й напрошуватись на компліменти. Дівчина Риби високо оцінює саму себе, прекрасно знає, чого хоче від життя і готова боротися за свої цілі. Вона інтуїтивно відчуває, де і коли можна «зіграти» на людських слабкостях. Прикидається Неллі-Риби дуже майстерно. Чоловіки часто сходять по ній з розуму, з чого ця жінка не забуде отримати вигоду.

День ангела Неллі: у православних святцях Неллі не значиться, але може справляти свої іменини разом з Еленою: 3 червня або 13 листопада.

Талісмани Неллі

 • Зодіак – Близнюки
 • Планета – Марс
 • Колір – жовтий
 • Сприятливе дерево – горіх
 • Заповітна рослина – фрезія
 • Покровитель – бабка
 • Камінь-талісман – топаз

Знаменитості з ім’ям Неллі

 1. Неллі Єлизавета Кінгстон – герцогиня, англійська авантюристка.
 2. Неллі Широких (1930 – 2008) – диктор Ленінградського телебачення в 1955-1988 роках.
 3. Неллі Громова – російський африканіст, лінгвіст, філолог, фахівець з мови та літератури суахілі.
 4. Неллі Гутина (нар.1946) – ізраїльська публіцистка, друкарська російською мовою.
 5. Неллі Закс (1891 – 1970) – німецька поетеса, лауреат Нобелівської премії по літературі (спільно з Ш. Й.Агноном 1966).
 6. Нінель Кулагіна (1926 – 1990) – жінка, що демонструвала телекінез і інші аномальні здібності.
 7. Неллі Мельба (1861 – 1931) – уроджена – Хелен Портер Мітчелл, прізвище по чоловікові – Армстронг; австралійська співачка (сопрано).
 8. Неля Мотрошилова (нар.1934) – російський філософ, доктор філософських наук, професор.
 9. Неллі Школьникова (1928 – 2010) – російсько-американська скрипалька і музичний педагог.
 10. Неллі Блай (1864/1867 – 1922) – американська журналістка, письменниця, підприємниця.
 11. Неллі Аржакова (нар.1957) – редактор, сценарист.
 12. Неллі Абрамова (нар.1940) – радянська волейболістка, гравець збірної СРСР (1964-1967).
 13. Неллі Кім Фуртадо (нар.1978) – канадська співачка, автор пісень, музичний продюсер і актриса.
 14. Неллі Чобану (нар.1974) – вона ж – Неля Чобану-Мэржиняну; молдавська співачка.

Відмінювання імені за відмінками

 • Називний відмінок: Неллі
 • Родовий відмінок: Неллі
 • Давальний відмінок: Неллі
 • Знахідний відмінок: Неллі
 • Орудний відмінок: Неллі
 • Прийменниковий падіж: Неллі

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ