Сонник: їсти виноград у сні — до чого сниться збирати і є його жінці?

До чого сниться є смачний виноград?

Залежно від обставин сну поїдання винограду може передвіщати діаметрально протилежні події. З одного боку, ця подія може обіцяти в реальному житті любовну пригоду з романтичним настроєм або багату грошову прибуток. З іншого боку, трапеза з виноградом пророкує появу проблем зі здоров’ям або несподіваний страх. Розглянемо різні тлумачення до чого сниться є виноград.

Що означає сон наяву?

У тлумаченні цього сонника виноград має позитивну розшифровку. Юній дівчині це передбачає виконання її найбільшого мріяння. У неї з’явиться друга половинка, з якою вона скрипить себе міцними узами шлюбу. Вона буде дуже хорошою матір’ю і зможе зберегти благополуччя своєї сім’ї, до самої старості.

На робочому терені сновидець здобуде успіх, просунеться кар’єрними сходами і стане отримувати гідну зарплату. Якщо в сновидінні жінка скаче на коні, на бігу рве зрілі соковиті грона винограду і на місці їх з’їдає, виходить, у реальному житті її чекає успіх в роботі: вона влаштується на високу посаду з великою зарплатою і зможе здійснити своє бажання.

Іноді сон з виноградної трапезою віщує великі випробування, які зроблять характер сплячої людини ще більш твердим і міцним. Несмачні або навіть неприємні на смак ягоди обіцяють появу безпідставних страхів, які незабаром зміняться душевним спокоєм.

Приснилося, що ви їсте виноград — це закликає сплячого до того, щоб він прислухався до самого себе і зрозумів, що надає інтимній сфері життя занадто велике значення. Нагальні проблеми вас не цікавлять, ви не хочете вилазити з великою ліжку. Всі неприємності, що виникають в сімейному житті, ви вирішуєте тільки таким шляхом. Задумайтеся: скоро вашій другій половині це може набриднути, і шлюб виявиться на грані розпаду.

Їсти насичено червоні грона винограду загрожує появою необґрунтованого переляку. Серйозних наслідків це мати не буде, але настрій зіпсує. Якщо дівчина із задоволенням їсть соковиті ягоди, насолоджуючись смаком, наяву їй доведеться пролити море гірких сліз.

Вона зможе подолати серйозну проблему в житті і відродитися з попелу. Трапеза з подарованим виноградом обіцяє нове корисне знайомство, яке трансформується в ніжний і бурхливий роман. Думки про минулу любові ще довго будуть наповнювати теплотою серце красуні.

Уві сні ягоди винограду виявилися неприємними на смак, кислими і недозрілими – людини закрутять безпідставні страхи і тривоги. Через деякий час хвилюючі думки підуть і в душі запанує спокій. Якщо смачні плоди їсть молода дівчина, вона незабаром вийде заміж за пристойного людини, який згодом створить міцний бізнес і забезпечить усім її і майбутніх дітей. Студентам сон про трапезі з виноградом обіцяє відмінну оцінку на іспиті і вдало минулу сесію.

Поїдання уві сні соковитого і солодкого винограду обіцяє сильні проблеми і серйозні випробування, які буде дуже важко перенести. Однак і в цьому знайдуться свої плюси: в результаті людина зміцнить свій характер, знайде більше рішучості і стане сміливіше.

Якщо ягоди виявилися несолодкими і неприємними, значить, в реальності вас будуть супроводжувати невпевненість і сумніви. Однак важкий період незабаром пройде, йому на зміну прийде спокій і внутрішня гармонія.

Сон, у якому ви їсте виноград, передвіщає серйозні турботи. Для дівчат цей сон найбажаніший, оскільки він обіцяє швидке вдале заміжжя і виконання заповітного бажання. Несмачні плоди символізують хвилювання і страхи, які скоро повинні піти.

Є соковитий, темний виноград — обіцяє жінці прояв своєї привабливості, яка сильно вплине на представників протилежної статі. Виноград не несе абсолютно ніякого негативного ознаки.

Новітній сонник Р. Іванова

Хворій людині поїдання винограду пророкує швидке одужання, а здоровому обіцяє зміцнення здоров’я і гармонійну роботу всіх органів.

Грона яскраво-червоного відтінку обіцяють необґрунтований страх і хвилювання. Трапеза з солодкими плодами обіцяє нові приємні знайомства з чоловіками, багато з яких стануть коханцями. На жінку зверне увагу відразу велика кількість представників протилежної статі, і вона зуміє правильно скористатися цією обставиною, отримавши максимальну вигоду з ситуації.

Поїдання винограду передрікає неприємності і нерозуміння в родині. Якщо ви бачите, як хтось сторонній їсть соковиту гроно, значить, ваших рідних чекають проблеми, які спустошать ваш гаманець.

Виноград є символом жіночого щастя і благополуччя. Якщо спляча поїдає великий виноград уві сні, наяву їй слід підготуватися до майбутньої радості, яка принесе з собою насолода життям і більший прибуток. Вживання в їжу зелених і кислих на смак виноградних плодів символізує отримання великого прибутку, яку сплячий отримає в результаті серйозної і важкої роботи.

Подібний сон може передвіщати серйозні проблеми і випробування, через які людина пройде з гордо піднятою головою.

Збирати ягоди

Якщо дівчина збирає соковиті великі грона винограду, то наяву її спіткає величезне розчарування в результатах своєї діяльності. Кропітка і важка робота виявиться марною, не принесе ніякого результату і викличе тільки великі проблеми і неприємності.

Рвати важкі грона з гілки віщує міцне щастя в реальному житті, яке людина своїми руками зуміє зробити ще більш міцним. Якщо сплячий зрізає гілочки з плодами, отже, негативна обстановка в будинку незабаром зникне і зміниться на сприятливу.

Якщо дівчина скаче верхи на коні і зриває виноград, значить, наяву вона влаштується на вигідну роботу і виконає давню мрію. Однак зривання незрілих або гнилих плодів обіцяє появу сумнівів у правильності деяких вчинків.

Якщо уві сні ви намагаєтеся зірвати зелені грона винограду, але ніяк не можете дотягнутися, приготуйтеся до того, що наяву ви не дочекаєтеся успіху у своїй справі, незважаючи на всі старання. Не варто звинувачувати в цьому обставини. За загальним соннику зривання винограду віщує втрату близької людини і величезне горе. Якщо ви збираєте виноград, щоб створити з нього ароматне вино, значить, наяву ви зробите правильний крок до успіху.

Купувати або красти грона

Купівля свіжого гарного винограду обіцяє нове корисне знайомство. Якщо ви самі продаєте або даруєте смачне ласощі, значить, у вас багато коханців.

Якщо уві сні ви активно крадете виноградні грона, прийміть це, як сприятливий знак. У реальному житті це прогнозує отримання чужого проекту або справи, яке принесе великий успіх. Якщо незнайомці крадуть ваш виноградний урожай, це нехороший знак. Він сигналізує про те, що хтось з ваших знайомих хоче порушити ваші плани, наговорює і планує зіпсувати репутацію.

Рекомендуємо переглянути відео — «До чого сниться виноград?»:

 

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ