Сонник Сова приснилося, до чого сниться Сова уві сні

Сонник Сова приснилося, до чого сниться Сова уві сні

Сонник С. Каратова

До чого сниться Сова по соннику:

Якщо ви побачили уві сні сову — то ви будете страждати від самотності.

Якщо ви побачили уві сні сову вночі — то вам загрожує небезпека.

Якщо в сновидінні ви почули, як кричала сова — то вас чекає поповнення в родині.

См. також: до чого сниться дятел, до чого сниться жайворонок, до чого сниться білий лебідь.

До чого сниться уві сні Сова:

Снилася сова за вами веде спостереження погана людина, потрібно бути напоготові.

З якої причини сниться Сова, читайте далі.

Сонник Ст. Мельникова

До чого сниться Сова по соннику:

Снилася сова — то вам не потрібно знаходитися в компанії поганих людей.

Якщо в сновидінні пролетіла сова прямо перед особою, то ваш рідний чоловік скоро захворіє.

Якщо ви побачили уві сні сову, що летіла вдень — то у вас вийде обійти небезпечну ситуацію.

Снилася сова, яка літала по квартирі — то у вас вдома трапиться горе.

Якщо ви побачили уві сні опудало сови — то вас змусять визнати свої помилки.

Сонник для дівчаток

Якщо сниться Сова, до чого це:

Сова, як відомо, символ мудрості. Якщо ця птиця була присутня у твоєму сні, значить, ти зараз знаходишся у скрутному становищі і можеш зробити помилку. Якщо не хочеш допустити цього, тобі потрібно порадитися з близьким другом, який обов’язково допоможе і дасть дуже хороший рада. Чути уві сні крик сови – ти можеш непомітно для себе образити свого друга, сказати йому щось образливе. Якщо ти дійсно дружбою дорожиш, то потрібно більш уважно ставитися до своїх слів.

Дізнайтеся, чому сниться Сова в тлумаченнях інших сонників.

До чого сниться Сова по соннику:

Приснився сова — символ самотності. Її крик (як і крики всіх нічних птахів) попереджає про небезпеку. Остерігайтеся недоброзичливців, підступів ворогів, поганих новин. Можливо, життя зіштовхне вас з людиною, який веде дуже замкнутий спосіб життя, приховує якісь таємниці. Сова може приснитися і до любовного побачення. Бачити уві сні сову, як низько над вашою головою, — до наклепів і пліткам, які істотно зашкодять вам.

Побачити мертву сову — уникнути важкої хвороби.

Сон, у якому ви чуєте загрозливе ухання сови, віщує небезпеку, яка наздожене вас незабаром після отримання неприємних новин.

До чого сниться сова по соннику

Сон, в якому вам приснилася сова, попереджає вас про небезпеку – почути в сні крики сови – до хвороби, а також до нещастя з близькою людиною. Слід вжити заходів обережності, не кидати відбувається на самоплив, тоді ви зможете уникнути повністю або хоча б частково тих нещасть, які вам уготовані.

Бачити уві сні сову на гілці дерева – вас оклевещут вороги і заздрісники, якщо довелося бачити уві сні сову на даху будинку – в цьому домі відбудеться низка нещасть. Сова завжди сниться до поганим вістям, які підуть відразу ж за вашим сном.

Якщо сова зірвалася і полетіла з насидженого місця – це говорить про те, що наяву нещасть вдасться щасливо уникнути. Якщо ви бачили уві сні, що сова померла – це також хороший знак, що говорить вам про те, що погане в житті мине вас, при цьому ви можете навіть піднятися і отримати якийсь шану.

Снилася сова, яку ви вбиваєте – це означає, що наяву вам вдасться позбавитися від поганого впливу людини, давно заважає вам жити. Ця людина зникне з вашого життя назавжди залишить у спокої вас і ваших близьких.

Також приснився сова може передбачати самотність, особливо в тому випадку, якщо сам сон залишив після себе відчуття туги і тривоги.

Сонник птахів і тварин

До чого сниться Сова по соннику:

Традиційно сови виконують двояку роль: є символом мудрості, вченості і наділені здатністю передбачати майбутнє, особливо похмуре. Однак у сучасної магії переважають позитивні аспекти символізму сови.

-У класичній міфології сова була священним птахом богині Мінерви, римської богині мудрості, і її попередниці у давньогрецькій міфології богині Афіни. Пугач, наприклад, є посланцем боїв уособлювали собою мудрість і блага, які боги приносять людям. Мала вухата сова завжди вважалася одним мисливців. І тільки крик віргінського філіна віщувало нещастя. Хоча деякі племена північноамериканських індіанців асоціювали сов з чаклунством і привидами, були й такі племена північноамериканських індіанців, які більше були схильні звертати увагу на позитивні аспекти сови як символу і вважали сов захисниками від чаклунських чар.

Для них сова була батьком Ночі і могла дати воїнам, особливо тим, для яких вона була тотемної птахом, особливу здатність бачити в темряві. Також сова вважалася захисником всіх тих, хто подорожував вночі або в темряві. В культурних традиціях Нової Зеландії сови, особливо якщо вони були білими, розглядаються як духи, що оберігають людей. У народів маорі сови вважалися втіленням їх предків благородного походження.

До чого сниться і як зрозуміти Сова?

Коротке тлумачення: мудрість; зцілення; хижак.

Популярний вислів: гострота; побита істина; життєва мудрість; казус.

Сова — багатозначний символ. Щоб розтлумачити такий сон, спочатку подумайте про своє походження. Наприклад, якщо ви родом з Кавказу, сова символізує для вас мудрість і знання. Якщо ви живете в районі Середземного моря, сова для вас — символ зцілення. За часів етрусків і стародавніх римлян сова символізувала місце, де можна було отримати медичну допомогу. А в традиціях споконвічних жителів північно-східній частині Америки сова асоціювалася з хижаком.

Сова символізує також духовні пошуки. Сон може говорити і про те, що якщо ви краще придивіться до проблеми, то зможете її вирішити.

Ви маєте туманне уявлення про щось? Сова може уособлювати вашу таємну сторону. Вона може з’являтися у вашому сні, коли ви зможете усвідомити і прийняти якісь свої якості, які раніше відмовлялися визнавати. Важливо зрозуміти основну думку сну, для цього зверніть увагу на те, де ви уві сні знаходитесь. Вам сниться, що ви перебуваєте в місці, де проходить навчання? Можливо, в даний період життя вам треба більше спостерігати і пізнавати. Вам сниться, що сова сідає на когось? В цьому випадку сон говорить про порозуміння, яке виникає між вами і цією людиною. Якщо вам сниться, що сова сідає на якусь частину вашого тіла, можливо, вам необхідне медичне лікування.

Якщо уві сні ви відчуваєте страх (можливо, ви біжите від сови або вона нападає на вас), значить, хтось хоче використовувати у своїх інтересах ваші думки або творчість.

Сови також ловлять мишей, так що їх можна вважати винищувачами шкідників. Якщо вам сниться, що сова кидається на якусь людину, можливо, ця людина є для вас ом зла і вам слід припинити спілкування з ним. Сова може символізувати також прагнення до самотності. Це самотнє створення, і саме його самотність робить його таким загадковим.

Сниться Сова? См. наступний тлумач.

До чого сниться уві сні Сову уві сні:

Будучи символом мудрості та гідності, сова як нічна птиця являє собою природний символ несвідомого. Важлива, серйозна і з широко відкритими очима, сова може приносити вести, на які сновидінню слід звернути увагу.

До чого сниться спящему Сова, це означає:

за вами спостерігає чорний маг або недоброзичливий людина і езотерик. Будьте обережні. Чорна Місяць.

Сонник Адаскина

До чого сниться Сова по соннику:

Загадкова сова, що сидить на дереві, сниться до пожежі. Тримати птицю у руках — приймати нудного гостя. Вбити сову — постраждати від наклепу.

Сова (бачити) — потрапити в поле зору чорного мага.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ