Сонник: приснилося ворожіння уві сні, гадати

Людина, яка шукає пояснення своїм сновидінням, безумовно, хоче знати, що його чекає у майбутньому. Але якщо думки про те, як складеться майбутній день або навіть найближчий рік, не залишають вас, коли ви укладаєтеся спати, нічого не буде дивного, якщо вам пригрезится ворожіння уві сні.

Що обіцяють сновидінню такі спроби визначити своє майбутнє, підкажуть сонники. Але для того, щоб зрозуміти всі нюанси значень свого сну, потрібно згадати, на чому, як і кому ви ворожили у своїх мріях:

  • Було це ворожіння на картах Таро, по руці, за допомогою дзеркал?
  • Наскільки вдалим вийшло ворожіння у вашому сні?
  • Гадали ви собі самі, хтось гадав вам, або ви гадали комусь?

Якщо наснилося ворожіння, але ви не можете згадати жодних подробиць його, Новий сімейний сонник вважає, що такі мрії — це нагадування. Ви дуже довго відкладаєте на потім» початок якоїсь важливої для вас справи, ніяк не наважуючись приступити до його виконання. Сон про гадання підказує: прийшла пора діяти.

Особливе значення сон про спроби передбачити майбутнє має для молодих дівчат. Сонник Міллера каже, що юній особі чекає непростий вибір — потрібно буде віддати перевагу одного кавалера, а іншому дати відставку. Тлумач вважає, що логіка в цьому випадку безсила, потрібно покладатися тільки на свої почуття.

Карти, свічки, дзеркала

До чого сниться ворожіння, багато в чому залежить від того, які предмети використовувалися, щоб отримати відповіді про майбутнє. Гадати на картах Таро, пише Сонник пастора Лоффа, означає, що в реальності ви знаходитесь перед непростим вибором, і ніяк не можете прийняти рішення. Незалежно від того, який результат дали вам карти Таро уві сні, тлумач радить почекати — незабаром ви отримаєте відомості, які виявляться вирішальними для того, щоб ви змогли визначитися.

Сонник XXI століття впевнений в тому, що якщо ворожіння уві сні відбувалося на картах Таро, значить, сновидець не задоволений тим, як зараз складаються обставини його життя. Якщо під час ворожби у ваших мріях вам випадали не перевернуті карти Таро, значить, варто згадати, що саме передбачило вам ворожіння уві сні. Однак якщо карти Таро в розкладі у вашому сновидінні виявлялися перевернутими, велика ймовірність, що наяву доведеться послухати інших, але зробити все по-своєму, щоб не опинитися в полоні очевидних рішень.

Одне з популярних ворожінь, яке має великі шанси приснитися, — це визначення майбутнього по руці. Сучасний суміщений сонник пише, що якщо ворожіння по руці примарилось дівчиною або молодою жінкою, то сновидица буде користуватися успіхом у представників протилежної статі. У той же час ворожіння по руці, побачена в мріях, віщує заздрість і засудження з боку жінок, — хіба може комусь сподобатися поява успішної суперниці?

Однак, коли жінці або дівчині сниться, що вона сама пророкує майбутнє комусь по руці, для сплячої це означає швидке визнання її талантів. Такий сон про гадання по руці обіцяє визнання не зовнішньої краси сновидицы, а її видатних розумових здібностей, які вона з успіхом застосовує на практиці.

До чого сниться ворожіння на дзеркалах, докладно пояснює Сонник Піфагора. Наприклад, для того, хто займається бізнесом, такий сон буде попередженням. Якщо під час ворожіння на дзеркалах ви нічого не можете розгледіти в їх поверхнях, то це порада — не варто недооцінювати конкурентів, це може дуже дорого обійтися. Якщо ж під час ворожіння в дзеркалі вам з’явився якийсь образ, то не піддавайтеся на вмовляння і дійте так, як вважаєте за потрібне — саме така стратегія буде виграшною.

Ворожки і клієнти

Якщо ворожити у сні вам береться професійна ворожка, тлумач Дмитра та Надії Зими пояснює цей сон так: все залежить не стільки від результатів ворожби, скільки від ваших відчуттів.

Якщо ворожка вселила у вас впевненість, що події підуть по потрібному руслу, значить, незабаром станеться щось, що поверне ситуацію на вашу користь. Але не варто сприймати слова ворожки з сновидіння як пророцтво, — вони можуть тільки показати напрямок, в якому вам може пощастити.

Коли ж у сновидінні ви відчували недовіру до ворожки, були стривожені, — тлумач радить не довіряти нічним маренням і не сприймати їх як «прогноз» на найближче майбутнє. За винятком одного випадку — якщо сон був про несприятливому ворожінні. У цьому випадку не варто чекати благосклонностей долі, а треба брати ситуацію під власний контроль — лише в цьому випадку вам буде гарантований успіх.

До чого сниться ворожіння уві сні, коли ворожать не вам, і не ви? Наприклад, коли вам примарилось, що клієнтом ворожки виявився хтось із ваших рідних? Загальний тлумач пише, що після такого бачення може пощастити в грі на гроші або ставки на спортивні змагання.

Коли примарилось, що ворожили на когось з ваших знайомих, успіху варто очікувати в іншому напрямку. Якщо зараз ви є учасником якогось майнового спору – неважливо, судового або немає, — велика ймовірність, що цей спір вирішиться на вашу користь. А ось якщо ви не знаєте того чоловіка, заради якого ворожка розкинула карти або руку якого розглядала у вашому сновидінні, то і сон цей — «порожній».

Гадати уві сні самій собі, вважає тлумач чаклунки Медеї, — означає, що незабаром вам «сорока на хвості» принесе приємні звістки. Однак вам варто перевірити достовірність отриманої інформації — вона може виявитися помилковою, так і правдивою.

Якщо ви ворожите комусь на картах у своїх нічних мареннях, каже Циганський сонник, варто довіряти своїм відчуттям найближчим часом. Вони підкажуть вам вірне рішення в сформованій ситуації. Особливо, якщо ви поки не знаєте, як вам треба вчинити.

Сниться, що ворожите знайомому чи родичу на каменях, — просте рішення мучить вас питання знайдеться «само собою». А гадання на рунах в сновидінні підказує, що вам буде надано своєчасне заступництво. Автор: Ольга Іноземцева

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ