Сонник: приснилося робити аборт уві сні

Страшні сни не так страшні, якщо в них розібратися і почитати сонник. Будь-які сновидіння щось означають, на щось вказують.

До чого сниться аборт, чи варто боятися чогось після цього дивного і тривожного сну? Це варто запитати у сонника. Відразу скажемо, що боятися нічого. Такий сон неприємний, але він не загрожує нічим, і скоріше є попередженням, радою, натяком.

Це корисний сон, з якого можна винести найважливішу інформацію. Взагалі, сама вагітність вказує на виношування якихось планів, проектів, ідей. А щоб розібратися, до чого сниться аборт, варто згадати подробиці сну. Сонник описує багато варіантів:

  • Бачити це з боку.
  • Робити його свідомо.
  • Робити мимоволі, не по своїй волі.
  • Зважитися на аборт, погодитися чи не знати, що він належить.
  • Робити його комусь, тобто виступати в якості лікаря.

І це не всі варіанти, а лише самі основні. Згадайте, що було у вашому сюжеті, і дізнайтеся рада сонника.

Значення сну

Перш ніж дізнатися відповідь сонника, прислухайтеся до себе. Ваші відчуття можуть розповісти багато про що.

  • Якщо ви відчуваєте тривогу, страх, неспокій – очевидно, щось у житті пішло не так, ви збираєтеся зробити помилку або сумніваєтеся у своїй правоті, так що варто добре подумати, звідки такі сни і звідки тривога.
  • Якщо ж ви після пробудження відчуваєте легкість на душі і жодного натяку на тривожність, нічого не бійтеся – цей сон говорить про звільнення від усього зайвого і нічого поганого не означає.

Отже, до чого сниться аборт, якщо ви бачили його з боку? Це – ваш страх. Ви боїтеся втратити щось зробити, не довести справу до кінця. Боїтеся, що ідея не реалізується, що проект не вийде. Пам’ятайте: ваш страх тільки «гальмує» процес, так що відсуньте його в бік і дійте сміливо і рішуче! Тоді все вийде, і результат буде прекрасним.

Якщо уві сні вам довелося перервати власну вагітність, причому свідомо, то наяву ви підсвідомо збираєтеся відмовитися від реалізації своїх ідей або планів. Щось дозріло, але доводити до кінця і робити останній, головний крок ви не хочете або боїтеся. Подумайте ще раз, не приймайте рішення необачно й на емоціях. Чи Не доведеться вам шкодувати про відмову від ідеї?

Якщо вам сниться аборт, який ви зробили мимоволі, не бажаючи цього, на вашому шляху будуть перешкоди. Не бійтеся їх! Якщо ви будете сумніватися, піддастеся страху або чужим думкам, то не зможете реалізувати свою ідею. Тримайтеся за неї, якщо вона вам дорога, і нікого не слухайте – втілити свою мрію під силу лише вам.

А до чого сниться аборт, який вам тільки чекав? Це порада: не робіть кроків необдумано, не поспішайте приймати рішення, особливо якщо вами володіють емоції. Тільки заспокоївшись і очистивши розум від усього зайвого, можна приймати відповідальне рішення.

Як говорить сонник, аборт, на який уві сні ви погодилися, вказує на невірне рішення наяву. Уникнути помилок можна, для цього потрібно бути трохи уважнішими, не піддаватися на провокації й ніколи не приймати рішення, будучи в сильному емоційному стані.

А робити цю операцію комусь, перервати чийсь вагітність – означає, що ви бажаєте усіма силами перешкодити своїм ворогам чи суперникам, поламати їхні плани. Постарайтеся зосередитися на своїх завданнях, так буде правильніше і ефективніше для вас.

Вам снилося, ніби ви зробили аборт і відчули після цього полегшення? Сон це означає, що ви позбудетеся наяву від усього, що вам заважає. Кидайте зайві справи, даремні заняття і все, що віднімає сили, заважаючи займатися улюбленою справою.

Якщо вагітній жінці приснився аборт, в цьому немає нічого дивного – це всього лише страх і стрес, більше нічого! Нічого страшного не буде, так що займіться медитацією, послухайте приємну, ніжну музику, розслабтеся. Нервувати вам не можна, а то ще й не таке присниться!

Якщо приснилося чоловікові, то рада наступний: дбайте про свою другу половинку, приділяйте їй увагу. Вона в цьому зараз потребує. Нічого особливого робити не треба, просто частіше говоріть добрі слова, цікавтеся її справами і показуйте, що вона вам дорога.

Цей страшний, неприємний сон нічого поганого не прогнозує. Він може вказувати на можливі помилки і нагадувати, що будь-які дії потрібно робити обдумано. Не забувайте про це і живіть усвідомлено! Автор: Василина Сєрова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ