Сонник: повінь у сні

Природа нашої планети унікальна і фантастична. З одного боку вона є творцем найкрасивіших явищ. А з іншого – виступає родоначальником стихійних лих, за якими стоять страшні руйнування і людські життя.

До чого сниться повінь або цунамі, і що, якщо в нічних мареннях ви зустрілися з кінцем світу? Тлумачень з приводу стихії багато, і часом вони досить суперечливі. Звернемося до деяких з них.

Якщо сниться повінь здалеку, то бачення служить певним попередженням: нове знайомство може обернутися для вас неприємностями. Будьте уважніше, і небезпек вдасться уникнути. Якщо в нічному видінні вам є поля (луки), затоплені водою, у вашій сім’ї пануватимуть мир і спокій. Сниться повінь до рівня вікон будинків – удача посміхнеться вам! Ви будете щасливі!

Потоп в нічному видінні може означати і те, що найближчим часом сновидець зазнає дуже сильні емоції, які будуть здатні вивести його зі стану рівноваги і заподіяти шкоду. Не давайте волю своїм почуттям, будьте стримані, і неприємності обійдуть вас стороною.

Позитивним є наступне роз’яснення з приводу катастрофи: приснилося повінь, значить, вас чекають благополуччя і навіть багатство, хоч і несподіване. Як свідчить інший сонник, повінь може свідчити про те, що сновидець відправиться в подорож.

Дещо перегукуються тлумачення з приводу того, до чого доводиться бачити повінь у сні в залежності від статі сновидця. Для чоловіка бачити уві сні повінь, спостерігати за ним, означає бажання продовжити свій рід і обзавестися спадкоємцями.

Як свідчить сонник, повінь в жіночому баченні передвіщає наступ в її житті дуже приємної події – вагітності. У випадку, коли жінка вже перебуває в цікавому положенні, – настання пологів.

Сон, у якому водний потік (хвиля) відносить вас з будинку на вулицю разом з ліжком, є вельми сприятливим знаком. Ви станете володарем щасливої знахідки, і взагалі вас чекає щастя! Сновидіння, в якому вам доводиться бути затопленим, говорить про те, що в реальності вас накриє хвилею любові. Почуття буде взаємною!

У випадку, коли доводиться бачити уві сні повінь, яка відносить вас, але вам вдається звільнитися від природної сили, – ви покається з приводу вчинків, скоєних у минулому. Якщо, занурившись в обійми Морфея, ви починаєте тонути, але вам вдається врятуватися, то в реальному житті вас чекає багатство.

Лихо світового масштабу

Що, якщо в солодких мріях ви стали свідком справжнього цунамі? Великі хвилі, поривчастий вітер означають, що у вашому житті відбудуться різкі зміни. Про їх характер (позитивні або негативні) тлумач роз’яснень не дає.

До чого сниться кінець світу? Багато залежить від причини його настання:

  • Апокаліпсис в результаті потопу – значить, вам вдасться уникнути неприємностей.
  • Апокаліпсис, який стався в результаті падіння метеорита – значить, ваше життя зміниться в кращу сторону. Або, принаймні, вас чекає дуже приємний сюрприз.
  • Кінець світу через вогонь віщує величезну взаємну любов, успіх у кар’єрі і здоров’я на довгі роки.

До чого сниться повінь в роз’ясненнях психоаналітика Міллера? Як свідчить сонник, повінь, що охопила населений пункт у вашому баченні, символізує потоп в реальному житті. Це може бути цунамі, про який ви почуєте зі зведень новин, або повінь в результаті весняного паводку.

Видання Міллера містить і позитивне тлумачення з цього питання. Бачити в нічних мареннях, як чистою водою затоплена велика площа, значить знайти спокій і достаток. Однак дане роз’яснення Міллер вніс ложку дьогтю: якщо вода мутна і потік містить багато осколків, то таке бачення може бути попередженням про хвороби. Бережіть себе, і недуга вас не торкнеться.

У разі, якщо сновидець за службовим професії пов’язаний з морем, то повінь у сні – сприятливий для нього знак. Плавання буде благополучним, а справи завершаться успіхом.

Якщо повінь у сні є результатом настання весняного паводку в місті, задумане справа буде успішно завершено і принесе значний прибуток. Сон, у якому сновидець рятує від потопу тварин, символізує його любов до дітей. У той же час бачення закликає сновидця бути обережними.

Бачити уві сні повінь, цунамі і навіть кінець світу – не завжди передвіщає наступ неприємних подій в житті сновидца. В деяких випадках подібні стихійні лиха в нічних мареннях і зовсім є відображенням переглянутих напередодні фільму-катастрофи або передачі новин. При зверненні до тлумачам на це безсумнівно варто звертати увагу. Автор: Надія Пермякова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ