До чого сниться постільна білизна за сонникам Цвєткова, Міллера, Французької соннику

Сновидіння, в якому фігурували забруднені простирадла, наволочки і підковдри, закликає сновидця зберігати мудрість і спокій. Ці якості стане в нагоді в майбутньому періоді сварок і скандалів. Не варто приймати різких і необдуманих рішень, а також намагатися звинуватити у всіх проблемах партнера. Якщо ставитися до всього спокійно і з розумом – складний період досить швидко закінчиться.

Якщо постільна білизна уві сні було зіпсовано плямами іржі – у найближчому майбутньому чекайте візиту гостей. Можливо, це будуть люди, з якими ви не бачилися дуже давно.

Недобрий знак – сновидіння, в якому вам довелося бачити постільна білизна порваною. Такий сон передвіщає погіршення думку суспільства про сновидце – можливі неприємні чутки. Варто вести себе гідно і зберігати спокій – люди переконаються у брехні подібних слів.

Тлумачення по діям

Правильне тлумачення сновидіння буде залежати і від того, яким чином сплячий людина взаємодіяв з об’єктом сну.

  • Сприятливе знамення – сон, у якому ви гладили постільна білизна – такий сон обіцяє вам вдале одруження. Юні незаміжні дівчата можуть готуватися до зустрічі з майбутнім чоловіком. Для жінок заміжніх такий сон передвіщає поліпшення відносин з чоловіком.
  • Нічне бачення, в якому сновидець пере постільна білизна, говорить про те, що в реальному житті сновидець намагається спокутувати провину, усунути наслідки помилок, і незабаром йому це вдасться.
  • Добрий знак – сон, у якому сновидець прибирав постіль. Цей образ віщує щасливий період. Можливо поява нового друга чи початок романтичних відносин.
  • Попередженням є сон, в якому сновидець розстилав білизну на підлозі. Після цього сну варто остерігатися випадкових зв’язків або інтриг.
  • Нічне бачення, в якому ви збиралися сушити білизну, розвішуючи наволочки і простирадла на мотузці, – добрий знак. Найближчим часом покращаться умови вашого життя. Побут стане затишніше, ви – щасливішими.
  • Нічне бачення, в якому ви віджимали білизна, говорить про те, що в реальному житті вам стане відома якась таємниця. Сонник радить зберегти її.

Тлумачення за іншим деталям

Сновидіння, в якому ви спостерігали акуратно розкладене по поличках шафи постільна білизна, віщує гармонію і порядок у вашому житті. Не менш добрий знак – сон, у якому ви купували підодіяльники або простирадла – вас чекають сімейні радості.

Нічне бачення, в якому сплячий чоловік бачив вже розвішану на мотузці постільна білизна, символізує його бажання змінити обстановку в реальному житті. Можливо, зміна місця проживання – не найзручніший вихід, однак нехтувати цим бажанням точно не варто. Було б добре хоча б з’їздити у відпустку.

Прекрасний знак – сновидіння, в якому сновидець спостерігає білосніжну і свіжу постіль. В житті настає світла смуга, всі тривоги і проблеми відступають.

Несприятливий знак – нічне бачення, в якому ви спостерігали гору невипраної постільної білизни. Такий сон попереджає вас про загрозу обману і зради з боку ділових партнерів.

Сонник Цвєткова

Згідно з тлумаченням, яке приводить цей сонник, постільна білизна – символ неоднозначний, і трактування його появи у снах залежить від багатьох деталей. Якщо у вашому сновидінні вам довелося прати простирадла і наволочки – наяву вас чекає важке завдання.

Дірки в простирадлі або підодіяльнику віщують розлад у романтичних відносинах, який розпочнеться на ґрунті взаємного непорозуміння. Брудну постільну білизну віщує захворювання.

Дороге і розкішна постільна білизна провіщає поліпшення матеріального добробуту. Застелене ліжко віщує фінансову стабільність і захищеність.

Якщо ви расстилаете постіль у непризначених для неї місцях – на газоні або на землі – у реальному житті ви виявите нестандартний вихід із ситуації складно.

Сонник Міллера

Сприятливе знамення – нічне бачення, в якому фігурує свіжа постільна білизна, біла і чиста. Такий сон обіцяє сплячій людині сопутствие успіхів у нових починаннях і в цілому сприятливий життєвий період.

Якщо жінці в її сновидінні довелося застеляти постіль – у реальному житті її очікують побутові справи, пов’язані з приємною подією, а також поява солідного і забезпеченого залицяльника.

Французький сонник

Ліжко, акуратно застелене постільною білизною, віщує тихий і мирний життєвий період, під час якого сплячої людини ніхто і ніщо не потривожить. Менш сприятливий знак – сновидіння, в якому фігурує безладно смятое або розкидав білизна – в найближчому майбутньому оточуючі люди дізнаються про те, що ви довго і ретельно зберігали у таємниці.

На жаль кожному з нас час від часу доводиться стикатися з кошмарами. Страшний сон не найсприятливіший явище, адже часом він стає причиною безсоння, яка тягне за собою ряд проблем.

 

 

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ