Сонник віза до чого сниться віза уві сні

До чого сниться зарубіжна віза? Сонник впевнений, що в реальному світі після черги зволікань і невдач ви зможете задовольнити найсміливіші запити. Однак остаточне тлумачення залежить від найбільш яскравих деталей того, що трапилося бачити уві сні.

дозріли?

наснилася віза? Найпопулярніше тлумачення сну вказує на банальне бажання побачити світ. Однак сонник пропонує більш символічну трактування.

До чого сниться дозвіл перетнути кордон? Можливо, не зовсім усвідомлено, десь в глибині душі ви давно дозріли до глобальних змін.

Віза уві сні означає, що ви готові відмовитися від минулих світоглядів, спогадів, гнітючих емоцій і комплексів. По суті, цей документ виступає символом зняття психологічних заборон на духовне очищення.

Не хвилюйтесь!

Цей же сновідних образ обіцяє серйозні зміни взагалі в ставленні до навколишнього світу. Іноді уві сні можна бачити дозвільний документ до нерозуміння оточуючих і самотності.

Можливо, саме особистий духовний ріст відштовхне від вас людей, які буквально не «дотягують» до вашого рівня. Сонник обіцяє, що скоро ви зустрінете однодумців.

чого боїтеся?

До чого сниться, що ви намірилися перетнути кордон, не маючи потрібної візи? Сонник підозрює, що ви прагнете до пригод за всяку ціну.

Наснилося, що ви приїхали в чужу країну без візи? Раніше скоєний вчинок став причиною для докорів сумління.

Довелось бачити в ночі, що не пропускають прикордонники через відсутність потрібного документа? Підсвідомо ви бійтеся власної долі.

Що думає Міллер?

Містер Міллер вважає, що сновідних віза передрікає розважальну поїздку в компанії добрих друзів. Іноді це натяк на необхідність змінити місце проживання або хоча б на час виїхати в чужі краї.

відпочиньте!

Уві сні довелося оформляти візу? Ризикуєте потрапити в досить скрутне становище. Сонник також пророкує сварку або тривалу розлуку з близькою людиною.

Оформляти дозвіл на в’їзд для всієї родини – добре. Це означає, що ви зумієте гідно відпочити і розвіятися навіть вдома.

Наснилося, як ви робили візу, щоб відправитися на екскурсію в незнайому країну? В реальності отримаєте знання в галузі мистецтва, літератури або історії.

Все пройде вдало!

До чого сниться, якщо після довгих заворушень вам таки вдалося отримати візу? Неминуче розставання виявиться надзвичайно спокійним і тихим. Хоча сонник вважає, що ви готуєтеся до жарким розборок і моторошним сценам.

Крім того, варто пригадати, куди саме ви мали намір виїхати уві сні:

  • В Америку – безкорисливість стане причиною проблем.
  • Африку – ваша таємниця буде розкрита.
  • Італію – несподіване повагу.
  • Іспанію – гідна пропозиція.
  • Францію – порожні мрії.
  • Тибет – дотик до таємниці.

Чи готові?

До чого ще сниться іноземна віза? Будьте готові до того, що життя поверне в абсолютно непередбачену сторону.

У найближчий період сонник обіцяє як глобальні зміни, наприклад, переїзд, так і дрібні проблеми побутового рівня.

Наснилося, що ви отримали уві сні довгоочікуване дозвіл на в’їзд? Дуже скоро період страждань і неприємностей закінчиться, і ви зможете зажити спокійно і комфортно.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ