Сонник Почути відповідь. До чого сниться Почути відповідь бачити уві сні – Сонник

Сонник Почути відповідь наснилося, до чого сниться уві сні Почути відповідь? Для вибору тлумачення сну введіть ключове слово з вашого сновидіння в пошукову форму або натисніть на початкову літеру характеризує сон образу (якщо ви хочете отримати онлайн тлумачення снів на букву безкоштовно за алфавітом).

Зараз ви можете дізнатися, що означає бачити уві сні Почути відповідь, прочитавши нижче безкоштовно тлумачення снів з кращих онлайн сонників Будинки Сонця!

Снилися Вам коли-небудь віщі сни?

Сонник – Почути або побачити, як зупинилося серце

Сонник – Питання і відповіді

Сонник – Відповідь уві сні

Сонник – Відповідь на питання до Вищих

Сонник – Відповідь уві сні

Хороший Сон, який підказує звернути увагу на п’яту чакру, сфера спілкування (шия, горло, язик), яка страждає від невисловлених-невияв емоцій, що переповнюють сновидицей наяву.

Що дуже довго носить у собі сновидицей – невисловлена ​​злість на Кого-що, невдоволення Кимось Чим, страх Чогось Кого? (підказка >> різні Твари і Гади лізуть звідусіль в Родове гніздо уві сні, Папа лежить спокійний, а сновидицей відчуває страх від цих тварюк. ).

Батько у снах – завжди символізує силу Духа і досвід, а сильний Дух завжди спокійний і рішучий.

Висновок зі сну – пора мінятися.

Сонник – Відповідь уві сні

Я в такі загадки не вірю, хоча у мене своя система, не в святки, а в ніч з 31 грудня на 1 січня, що присниться, то і буде в наступаючому році, але я нічого не загадую, все приходить само, спробую сьогодні перший раз за багато років замовити (згадати) подивимося на результат))))

Сон не віщий, як ви самі напевно розумієте, віщі не загадую ніколи, по своєму багаторічному досвіду як ви пишете отримуєте відповіді (відповіді це не віщий сон) віщий сон це побачене подія, проблема, ситуація яка з точністю відбудеться в реальному житті це називається віщий сон, а загадки, перегадкі, відповіді це все гра уяви і ваших бажань.

Що стосується спазмів горла, у сестри моєї бабусі, була така ж проблема, вона носить психо-неврологічний характер, ліками його не вилікувати, вам потрібна і тиша і спокій, я б навіть сказав самотність, тоді у вас є шанс загасити ваш недуга, повністю вилікується не вийде на жаль.

Сонник – Почула голос померлого батька в телефоні

Телефон Сина і зателефонувати йому – символізує для сновидицей необхідність Зв’язки і близькість з рідними людьми (в цьому-то й заковика у сновидицей наяву, інакше б вона не стала дзвонити Синові уві сні, і Син – вже дорослий, швидше за все).

І почути спокійний голос покійного Отця, який забрав Телефон сина собі – явно підказує про те, що сновидицей наяву повинна прислухатися до свого "внутрішнього голосу", який знає (!), Що зараз відбувається з Сином і його життям (орієнтир, покійний Батько – це одружений чоловік, колись глава сім’ї сновидицей, батько дочок).

А намір сновидицей зателефонувати на інший телефон – означає зв’язок з Сином на новому рівні, з огляду на його коло спілкування (друзі, дівчата), його інтереси і його почуття-емоції (які треба тонко задіяти в свою користь і стати йому Другом, перш за все).

В цьому і весь сенс сну.

Сонник – Сон – відповідь і мій незвичайний відповідь

Було б дуже добре, якби ви уточнили, чиї дві голови ви побачили спочатку сну і в якому вигляді.

А поки так – ваш сон відобразив симбіоз ваших земних бажань і духовних устремлінь.

На все добре вам,

З повагою ЛИВИЯ.

Сонник – Сон – відповідь і мій незвичайний відповідь

Сон ваш за змістом, звичайно ж хороший, однак є дещо яка деталь, яка може говорити про оманливість ваших очікувань. Деталь ця в тому, що ви перебуваєте за спиною людини.

А перебувати уві сні за спиною когось означає, що сновідящій швидше за все марно розраховує на щось.

Сонник – Сон – відповідь і мій незвичайний відповідь

Ну ні. Не так.

Ісус Христос – символ несвідомого сновідіци.

Чоловік символізує якийсь ідеалізований образ чоловіка сновідіци. І відмінна риса цього образу – він символізує зрілого, що відбувся, трохи у віці чоловіка. Іншими словами, сновидицей втомилася від так і не виросли чоловіків-шанувальників і шукає зрілого, що відбувся чоловіка в супутники.

Ви будете разом – це програма дій, яка закладена в несвідомому сновідіци. І вона дійсно готова бути разом з якимось чоловіком, якого на вибрала.

Сновидіння відображає готовність сновідіци до більш активній фазі відносин і її несвідоме підштовхує її до дій.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ