5 Поверхонь, які не можна чистити оцтом! Сім’я і дім

Оцет вважається прекрасним засобом для чищення , тому що він містить оцтову кислоту. вона є натуральним дезинфікуючим і антибактеріальним засобом, що робить її ідеальною для миття скла, кухонних плит, поверхонь ванних кімнат і багато чого іншого!

Але при використанні оцту для прибирання в будинку є кілька поверхонь, яких обов’язково слід уникати. Нижче ми перерахуємо речі, які не можна чистити оцтом.

Телефон

хочете продезінфікувати телефон або ноутбук? Використовуйте спиртову серветку замість розчину оцту. Кислотність оцту може пошкодити екрани, якщо на них є покриття антивідблиску, і навіть зробити сенсорні екрани менш “чуйними”.

Стільниці з натурального матеріалу

Можна чистити оцтом стільницю зі штучним покриттям, але якщо поверхня з натурального матеріалу, оцет використовувати не можна!

Замість цього використовуйте м’який миючий засіб, наприклад засіб для миття посуду.

Паркетні підлоги і дерев’яні меблі

Не можна протирати паркетна підлога оцтом. Кислота в оцті може зіпсувати обробку дерев’яних підлог і меблів, зробивши їх тьмяними і вразливими до подряпин. Вибирайте засоби для чищення, спеціально розроблені для дерев’яних меблів і підлог.

Металеві кухонне приладдя

Ніколи не чистите ножі, столові прилади або інші металеві кухонне приладдя оцтом. Ці інструменти часто мають захисне покриття, яке оцет стирає.

Побутова техніка

Можливо, ви чули, що оцет можна використовувати для очищення посудомийної або пральної машини, але насправді експерти радять цього не робити. Такі прилади часто містять гумові деталі, які не витримують кислотності оцту. Не користуйтеся для чищення гуму розчином на основі оцту.

Хоча натуральне і екологічне очищуючий засіб – ідеальний варіант для сім’ї, переконайтеся, що ви захищаєте свій будинок, використовуючи відповідні засоби.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ